Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

Shish,...covece! ph34r.gif

Nema potprebe za tolikom bukvalnoscu.

Prosto kazem da je kul da ubacite i jednu autirsku u nastup,NARAVNO ako je to u vasoj mogucnosti.

ALi uvek postoji i opcija da se ta pesma odradi na prvoj sledecoj svirci.

Sve u svemu cestitke na novoj pesmi,...uvezbanoj ili neuvezbanoj. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali iskreno, nije to to bez maxa i dzonsona... icon_sad.gif

To kaze dosta njih... Meni je bilo dosta neobicno na probi da na Maxovom mestu gledam nekog drugog, ali sta je tu je... Mada i u izmenjenom sastavu super zvuce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da nismo imali ekipu koja moze da se posveti...(obaveze u drugim bendovima itd itd)...Rezultat toga je bilo i to sto je opao kvalitet sviranja na nekim svirkama...Verovatno zato i autorske kasne... Sada mi je drago sto smo sklopili najzad pravu ekipu koja to moze...Sada da nadoknadimo neke stvari pa cemo damo gas icon_wink.gif hehehe icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

@max - hvala ....Jedna od boljih svirki zaista iako nismo imali vremena da se usviramo ljudski...Bice autorskih.....

 

Ja sam se mnogo dobro proveo na svirci i vidim da su pozitivni komentari sto je dobro jer nam je ovo prva svirka sa novom postavom pred beogradskom publikom....

 

Ko nije bio moze cuti kako je bilo , stavio sam na site benda komplet celu svirku u mp3 formatu....

 

Vidimo se ! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali...Max je imao harizmu i on je palio masu...on je jedan od retkih likova koji to moze da uradi i svaka mu cast

Tu se slazem ali ne znaci da su sad bez njega niko i nista... Da su oni bili ocajni ne bi im pomoglo ni da su imali tri Maxa ili sta vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to divno,iako ne volim rhcp,respect!

 

 

Ali...Max je imao harizmu i on je palio masu...on je jedan od retkih likova koji to moze da uradi i svaka mu cast,ljute paprichice bez maxa=CIST PROMASHAJ no.gifno.gifno.gif

max i dalje ima harizmu, nije umr'o, zaboga, samo je izasao iz benda! icon_smile.gif

 

max lozi mlade goticarke! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

max i dalje ima harizmu, nije umr'o, zaboga, samo je izasao iz benda! icon_smile.gif

 

max lozi mlade goticarke! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Jao,stomak me je zaboleo od ovoga icon_smile.gif ........a ovo za goticharke icon_razz.gificon_razz.gif

 

Ma dobri ste i ovako....jedva chekam da zaputujemo negde zajedno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...