Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja se nadam...Sviracemo "Opusti se" najverovatnije, onu novu jos nismo stigli da usviramo a i ovo smo nekako sklepali.Ispiti pa se nema vremena za probe icon_wink.gif heheh

Bice svirki u bg-u samo da prodje ovaj ispitni rok...Pa ces da nas cujes i gledas icon_wink.gificon_smile.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

papricice moje, slusala sam vas sinoc, dosta mi se svidelo iako imam par malih zamerki koje se uglavnom odnose na vokal...

Par puta mi se ucinilo da je falsirao malo vise, u nekim momentima zaboravljao tekst ili kasno pocinjao sa istim...

Sve u svemu je super bilo, samo u buducnosti malo pazite na to...

pozzz svima pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene..pa ovako..

 

@max - Izgubljen su pustali....

 

@bafomet - jel si to misljenje stekao na osnovu neke svirke posebno ili ovako globalno icon_wink.gif steta , sta da se radi pivopije.gif

 

Meni je sinoc bilo fenomenalno , bas smo se dobro proveli...Bas je atmosfera bila vrh i zezanje...Klub je bio dobar kao i publika....Meni je bilo uzivanje da sviram...A sto se tice snimka uzivo koji je isao (preslusao sam ga) i jednostavno ne predstavlja nimalo zvuk kakav je bio tamo u klubu...Bilo je tehnickih problema pri prenosu...Muzika se lose cula i slabo pojedini instrumenti ili delovi istih (bubnjevi) itd...Na vokalu se pojavljivao neki cudan eho ili ti delay ili ti kasnjenje usred ne znam cega...Tako da se ta slika o svirci ne moze porediti kako je tamo bilo i zvucalo icon_wink.gif Takodje Misa je malo pobrkao strofe nekih pesama (Izgubljen) i gubio kondiciju u pevanju..ali dobro..Sredice se to..Nema vise skakanja po bini icon_wink.gif Sada mi rece Misa da se taj delay i tamo cuo i potpuno zbunjivao njega... + silna buka ali dobro doci ce to iskustvom..

Kao sto rekoh odlican provod i atmosfera je bila vrh ...Uzivao sam.... pivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije los bend..Cula sam vas u KG pri gostovanju 202..i recimo da sada ne mogu normalno da slusam RHCP jer stalno mi odzvanjaju reci na srpskom...Recimo da mi se svidja jer ja sve volim u vezi sa RHCP.... musik19.gifmusik19.gif

Edited by solomona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...