Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da,stvarno,kada ce da bude ta svirkica?Ima li nekoh konkretnih informacija?

 

Inace pesmica je onako...nije losa, mada mislim da bi Max trebalo malo da poradi na pevanju...a mozda je to samo snimak kriv icon_mrgreen.gif

I svidja mi se intro pesme...sta vise taj deo je ostavio najjaci utisak na mene icon_da.gif

Racunaj negde oko 15 decembra ima vremena....Oticicemo u subotu da vidimo gde sta i kako...Max je inace lose pevao na toj svirci , promukao sta li...To ce se srediti ...A i nismo ni mi bas najbolje odsvirali...To je samo neki preview icon_smile.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je lepo sinotj........bash sam se lepo proveo.....evo i jedne slichice shto sam napravio.....

 

 

user posted image

 

 

p.s. ko pronadje uljeza na jednoj od ovih slika ima pivo od boleta...... icon_smile.gif

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate na siteu mali semple da skinete pesme...

Inace u NS-u je bilo bas ludilo ...skroz dobra svirka a jos bolji provod...

 

@stringer : kako nisi primetio jedinu pesmu na srpskom jeziku icon_wink.gif Mada hvala na komplimentu , kada nisi izvalio koja je pesma autorska icon_wink.gif heheh pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na prvoj slici se neki lik iza vas benavi...jesam dobila pivo icon_smile.gif ??? icon_mrgreen.gif

Bravo,imash pivo...dogovori se sa Boletom.......jbg Neso zakasnio si.......

 

Naravno, treba jos poraditi na vokalu pogotovo, ali nasoj zemlji treba ovakvih bendova!

treba raditi na vokalu ali netjemo Kotipelto fazon da peva ove pesme..... icon_mrgreen.gif

 

Ja sam tek sada citajuci vasu temu, shvatio da ste vi sinoc svirali i vasu stvar...a bio sam u prvom jebenom redu....gospode...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif KRALJU!!!!!! icon_rockdevil.gif

 

opa maxo pa i slemovalo se

Naravno,pa chemu ja pushtam ovaj zhbun ma mojoj glavi.......? icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_mrgreen.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...