Jump to content

ATP


Prinzessin Tinea

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bend ATP organizuje kasting za mlade lepe i pametne devojke koje zele da izadju na stanicama kavera za demo snimak.

treba da budu, manje vise zgodne (nikako debele), treba da budu plave (njih dve), i naravno gole (mogu i da se lizu)

 

sve zainteresovane testirace najstariji medju nama (njakvi), pa najsrecnije dve ce dobiti gomilu prasica (naravno plisane)

Edited by K1nG5L0rdDemonSatanHeavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maelstorm: nista to nevalja! Malo manje ograde oko mozga, i malo vise struje u mozak Treseri!!!

 

~~~SF~~~: ja nemam reci... gitare su katastrofa. ritam gitara kao galop od mrtvog konja dok je solo jos i dobar ali celavi lik ne zna radnju... mozda kad bi manje drkao i vise vezbao... sta znam... :mrtav:

 

 

 

p.s. Maelstorm&~~~SF~~~: cemu sluze ovakvi bendovi? da bi napaceni likovi imali sveze meso? :udri:

 

p.s.s. to sto mislite nema veze s mozgom(dr. protic). :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun yumetal kriticara jebaca, jel drzis casove, jel smemo da ti popusimo kurac, idi negde drugde leci komplekse, odjebite kompleksasi, sviraj kuci pred plisanim igrackama i zamisljaj kako si bolji

 

 

 

~~~SF~~~: ne bre niste me razumeli... ja samo mislim da veza izmedju gitare, prstiju i vaseg mozga ne postoji! niste nadareni! prazno, kapiras... ako oces da pusis... ne znam sokiran sam tvojom izjavom...

 

Maelstorm: Jedno te isto... Ajd malo prosiri izjave... Tesko te je razumeti. Il vezbaj malo il nadji ribu... Noz u dupe, a nekom ce i da opali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha definitvno mu je celavi nagazio ribu, nego nebitno ionako ne sviram mnogo ja cu nauciti da sviram, on svoje komplekse izleciti nece, tako da cu zajebati prozivanje sa pacenicima, sledeci put kad budemo svirali izbaci nas sa bine, ne dozvoli da ti galop mrtvog konja kvari dozivljaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celavi lik ce te pojesti kako zna i ume

Aj idi gaji puzeve pacenice

 

 

Maelstorm: Mislim ako ces gazenje. . . Ajde brate. . . Trebala bi ti neka lekcija. . . Tako da ako nisi tolika pickica. . .Samo reci kad oces da ti udesim ruku. . . Mozda malo prosviras. . . Ili ti pojebem jos neku ribu . . . Ili. . .Ti pokazem kurac, pa odes kuci placuci i usput izgubis FANOVE???!!!

 

 

~~~SF~~~: samo nemoj `kako zna i ume` posto koliko sam te cuo na svirci malo toga znas... znaci blam ste likovi...

 

Haha definitvno mu je celavi nagazio ribu, nego nebitno ionako ne sviram mnogo ja cu nauciti da sviram, on svoje komplekse izleciti nece, tako da cu zajebati prozivanje sa pacenicima, sledeci put kad budemo svirali izbaci nas sa bine, ne dozvoli da ti galop mrtvog konja kvari dozivljaj :)

 

 

~~~SF~~~: Brate moja riba nije neka klinka za klinaste kurceve tako da nije o tome rec... samo sam vas udostoio mog komentara... nadji ribu i mani se corava posla...

 

 

Maelstorm: Cini se da Ovaj "Ritmicar" nema svoje misljenje, vec se trudi da nekom ne stane na zulj... Prekini da se slihtas svima Konju... Ispeci pa reci... Dakle ja nemam problem sa gazenjem ljudi. . .Slobodno provociraj :rockdevil:

 

 

p.s. da li uopste znate ko je dr. protic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

au brate. ako se meni obracas sa "ritmicar" - do jaja.

ja se slihtam - do jaja. samo palim malo vatre.

sto se tice gazenja, boli me racq.

sta da radim kad volim da provociram.

mislim da nisi upcen u razne stvari .... uostalo ..... hvala sto si na nasoj temi, nastavi da dolazis, samo nam dizes rejting (pravis reklamu)

 

naravno da ne znam ko je dr.protic

 

Maelstorm: Ne, brate, sve si pobrkao... Ti si cini se jedini dobar lik u toj bandi. A i brcici... :muzicar:

Prica se odnosi na mrtve konje...tj.one opustene kurceve AKA Gitariste??? Jbg. Naravno da je dobra reklama, ipak mi je zanimljivo da vidim sta ce biti s bendom(Progres,AUTORSKE??? Itd.), ako ga OPUSTENI KURCEVI malo ne iskuliraju s hvalom i ne pocnu da sviraju ko ljudi a ne pubertetlije u mutaciji... URADITE NESTO!!! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...