Jump to content

ATP


Prinzessin Tinea

Recommended Posts

Gera je upravo pomogao nasoj domacoj sceni, konacno ce nase gitare biti nastimovane te i bolji kvalitet svirke pivopije.gif

a pre toga sam odmogao! icon_smile.gif

 

PS: da ponesem sutra na svirku air bag, i po koji pancir, cisto da se zastitimo? icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... ne, ne... ipak ce tu biti devojke sa gomilom silikona, one ublazavaju pad! icon_smile.gif mislim da bi na ulazu trebalo da stoji lik koji ce, osim sto ce da cepa karte, i meri obim grudnog kosha, i da ne pusta devojke sa obimom ispod metar i po! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljudi,nas prvi album konacno ce ugledati svetlost dana u nedelju 30.04.2006. u kuglasu!Album pod nazivom Piece of hell nosice na sebi osam pesama:

1.Dead end

2.Piece of hell

3.Black mattery

4.Midnight moon

5.Thrash is all around

6.Air force

7.Warhead

8.Vengeance

Takodje tada cemo proslaviti i svoj drugi rodjendan.Ulaznica je 100 din i za nju dibijete besplatno cepi.Garantujemo vam dobru zurku!Bice cak i torta koju cemo mi licno napraviti i jos mnoga iznenadjenja!Cena diska bice 300 din!

Pozdrav Srki! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece skoro, marko naziva publiku pickama, cewa se drogira, celavi ce moguce odrobijati neku decu u cz-u, kristo ima velike sise, a vucko je stalno trudan.

Inace pridruzujemo se retlhedu, anderdetu i ostaloj ekipi u prevaspitavanju beogradske publike icon_mrgreen.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Ih bre, sad si vas nahvalio. Ispadoste gotivniji od Spinal Tap-a...

 

Bajdvej, šta fali beogradskoj publici, šta ih (tj nas) prevaspitavate? icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko naziva publiku pickama

...PA...Pichke su Pichke...heh... icon_smile.gif

 

 

Ma bre opustite se josh ste mladi...da da da da,alo Mire ovde,Mire gitarista,jeste Dare da,samo ga ti dobro ispeglaj kod kuce,da,da,da,da,da,jeste,aha da,dobro,jeste,ti si posle ovih pacijenata,da,da,da,dobro,kako su tvoji?,jel te slushaju,jeste,da,da,da,da,da,daalo,alo,Mire ovde,Mire gitarista icon_wink.gificon_smile.gif

 

 

Mire je legenda narodne muzike icon_cool.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je potrebno prevaspitavanje publike, u izgradnji scene trebaju veliku ulogu da ima i zenski deo publike(jednakost izmedju polova i te fore), nasa metal scena nece biti izgradjena dok zenski deo publike ne preduzme nesto:

user posted image

 

Tako da apelujem da imate velike sise kako god znate i umeteuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno dzaba sve to...mislim...znam ljude kojima je isto i koji puste mosle King Diamonda i MF-a Marka Bulata i Sinana Sakica,mislim,razumem ja to,jbg treba verglati jedno te isto 25 godina,tesko mora u choveku nesto da pukne i da ode na drugu stranu,ali ochigledno nije zaboravio pesmu od MF-a Egypt iako je pre nje slushao Casha po chasha od nije bitno koga je li icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gificon_cool.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je potrebno prevaspitavanje publike, u izgradnji scene trebaju veliku ulogu da ima i zenski deo publike(jednakost izmedju polova i te fore), nasa metal scena nece biti izgradjena dok zenski deo publike ne preduzme nesto:

user posted image

 

Tako da apelujem da imate velike sise kako god znate i umeteuser posted image

Haha ziv bio, podrzavam!

 

Nego, jel ovo sa nekog nastupa ATP-a? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...