Jump to content

Ispovest


Pharmaceut

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2. Јуна у Дому Омладине правимо прави UNDERGROUND Масакр , поред нас наступају WOLF'S HUNGER и већ легендарни M.A.D. Goya.Мислим да о овим бендовима не треба трошити речи,а с обзиром да немате често прилику да их гледате у Беораду,ову прилику не би требали пропустити!Такође наступа и млади black metal састав Raw Gore!

 

СЛАВА \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Јуна у Дому Омладине правимо прави UNDERGROUND Масакр , поред нас наступају WOLF'S HUNGER и већ легендарни M.A.D. Goya.Мислим да о овим бендовима не треба трошити речи,а с обзиром да немате често прилику да их гледате у Беораду,ову прилику не би требали пропустити!Такође наступа и млади black metal састав Raw Gore!

 

СЛАВА \m/

pa bilo bi lepo posetiti ovo ali ne znam da li ce skola dozvoliti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Јуна у Дому Омладине правимо прави UNDERGROUND Масакр , поред нас наступају WOLF'S HUNGER и већ легендарни M.A.D. Goya.Мислим да о овим бендовима не треба трошити речи,а с обзиром да немате често прилику да их гледате у Беораду,ову прилику не би требали пропустити!Такође наступа и млади black metal састав Raw Gore!

 

СЛАВА \m/

Vidimo se onda tamo.Da zderemo i pijemo.I bas me do jaja sluzi icon_smile.gif

 

 

HAIL UD!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Можда би боље било да овај пост буде само ''Бенд наставља рад без досадашњег басисте (Матеје,тј.мене),услед неслагања на музичком плану'',али поједини немају муда,а поједини можда и нису у стању да то напишу из објективних разлога.Пошто је тако мораћу да изнесем мало опширније виђење ситуације,искрено и без штедње икога.И такав сам био и увек ћу бити.

 

Наиме пре неколико месеци ми је докурчило да свирам са особама које своје незнање и лењост покривају изговирма ''био сам пијан/наварен,нисам чуо ништа,сморила ме је публика...'' и не смеју ни сами себе да погледају у очи (на огледалу),а камо ли мене или било кога другог.Људе који не смеју да се суоче са самим собом и својим грешкама сматрам ПИЧКАМА,то сам им и рекао и при томе остајем.

 

Ма мрзи ме да и даље пишем термин ''неко'', ''тај неко'' су Ћук и Антон,бубњар односно певач бенда.

 

Можда је све могло све да се реши далеко од ''јавности'' (јбг. ови форуми су за нас јавност),да су ти појединци имали поноса да ме погледају у очи,прихвате или не моје критике и сугестије,и да све решимо у пар речи. (''шта ти се не свиђа код нас,шта нам замераш?''-''то,то и то''-''значи нећеш више да свираш?'' - ''нећу,ћао''...најпростије речено).Овако ја долазим у ситуацију да се од мене крије нешто,и да сам шатро избачениз бенда,пих...а ја то нећу,а не верујем да би ико у мојој кожи то прихватио.неком ће изгледати као да се ограђујем од нечега,али људи који знају колико сам ја значио овом бенду ће разунети.

 

Свестан сам да сам и по ставовима и по музичком укусу одскакао од остатка екипе.Али кад сам већ био ту трудио сам се (не могу да кажем једини али засигурно највише) да тај бенд доведем ''на гране'' на којима је сада.И што ме највише боли у овом тренутко је што се на сав мој труд,поштовање које су на мој рачун стекли широм зенље(а које ће сигурно изгубити),литре проливеног зноја и изгубљених нерава гледа из угла ''па добро,ми му не одговарамо,сад нам је још боље,бићемо сировији без баса''.ПОВРШНО И ИЗНАД СВЕГА НИСКО.

 

Можда сам у појединим деловим текста звучао арогантно али иза мене стоје дела.

Што се тиче залагања за бенд,заиста не знам одакле да почнем.Организовао или помогао организацији неколико свирки у београду,лично добио позив за гостовањау Новом Саду,Руми,Зворнику(итд.),оба наша демоа су се мојом заслугом прочула по целој Србији,неколико интервјуа и рецензија по разноразним фанзинима...Док је њих мрзело да се пробуде пре 3поподне и мрдну малим прстом.

 

Што се музичког умећа тиче,свестан сам да нисам никакв виртуоз али се барем трудим...Поред Исповести наступао сам са једним death метал бендом и са Главосечом(на шта сам посебно поносан,јер се то препричава и препричаваће се)...сасвим довољно за човека с мојим искуством.

 

Живео R'n'r и искрени тешки прљави Метал! icon_rockdevil.gif

Edited by Pharmaceut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno,to su neke nesuglasice izmedju clanova benda i to je to.Fino sto si to podelio sa nama jer bih se posle pricale raznorazne price od kojih pola ne bi bilo tacno.Sta da ti kazem,tvoj i njihov izbog.Ti mene znas,ako i ostatak benda,meni se svidjala prvenstveno vasa muzika,bez obzira sto smo dobri drugovi,jbga takav je zivot,nadam se da tvojim odlaskom izpovest nece izgubiti na kvalitetu i da ce nastaviti da rade punom parom i jos primitivnije,ali mislim da je bzvz da se posvadjate.Jbga moje misljenje srecno,pa se vidimo na nekoj svirci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rece mali mateja:Поред Исповести наступао сам са једним death метал бендом и са Главосечом(на шта сам посебно поносан,јер се то препричава и препричаваће се)...сасвим довољно за човека с мојим искуством.

 

 

 

VEHEMENTER BRE razocarao si me,ni da spomenesh ko da te blam shto si odsvirao tu svirku pre godinu dana pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo pisem u ime svih clanova benda ispovest.

Hteo bih da razjasnim neke stvari koje je nas sada vec bivsi basista i po svemu sudeci i prijatelj iz svoje ogorcenosti i pakosti naveo u svojoj poruci.

 

Pre svega njegovo zalaganje i trud koji je ulozio u bend nikada nismo i nikada necemo dovoditi u pitanje i ako je u svojoj poruci preuzeo sve uspesne i pozitivne stvari koje su se desile bendu u protekle dve godine sto nije istina!

 

Od jednog incidenta koji se dogodio pre par meseci jasno je bilo da nasa saradnja nece biti nastavljena u buducnosti.Bilo je pitanje vremena kada cemo ozvaniciti to.Na nasu zalost zavrsilo se svadjom i pljuvanjem.

Ovom porukom nas bivsi basista pokazao je svoje pravo licemerno i ne sazrelo razmisljanje.Jadan je pokusaj da sebe prdstavi kao zrtvu tako sto ce pljuvati po bendu i pojedincima.

Takodje nije istina da nastavljamo bez basa nego su probe benda za sada bez bas gitare dok ne nadjemo adekvatnu zamenu.

 

Jedna od glavnih stvari zbog kojih i dalje sviramo je upravo publika i nasi fanovi koji su nas podrzavali i koje ocekujemo i na predstojecim svirkama.

 

Takodje stvari koje mi radimo van bine ne bi trebalo da zanimaju ljude koji su iskreni ljubitelji metala i koji cene dobru muziku i svirku,tako da se nadam da Matejini pokusaji spustanja nase licnosti nece uticati da u predstojecem periodu bude jos bolje i energicnije!!Sto se tice suocavanja sa sami sobom on bi trebao da se prvo suoci sa sobom pa tek onda da prica i pljuje po ostatku benda!!

 

Na vama je da procenite koliko je Matejin odlazak uticao na rad benda.

Nadamo se da ovaj dogadjaj nece uticati na iskrene fanove benda Ispovest koje ocekujemo i dalje na svirkama kako u Beogradu tako i sire!!

 

SLAVA bend IspovesT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sebi nisam pripisao nista za sta nisam zasluzan.Najvishe sam zasluzan,da se izrazim jednom rechju,za AFIRMACIJU benda.Posto rekoste da ja osporavam sve sto ste vi uradili,da ljudima bude jasno,za muziku su zasluzni Djule i Milan,za tekstove Anton.I tu nisam nista osporavao.

 

Kad smo vec kod tog incidenta,tu ste vi pokazali svoje pravo lice,nisam ni morao da vam objasnjavam sta sve mislim o vama osim da ste picke,a s obzirom da ste se posle toga zavukli u one vashe jazbine po Ceraku,niste me ubedili u suprotno.Da nisam mozda ja trebao vas da zovem i da vam se izvinjavam sto ste tako postupili tog dana?a to je bila samo kap koja je ''prelila'' chasu,sto se moje tolerancije prema vashem ponashanju(od leta 2005. do leta 2006.) tiche.U jednoj banalnoj situaciji ste pokazali koliko ste sebicni i mislite samo na sebe.Vama su potrebni ljudi koji ce da vam se pokoravaju,a ja takav nisam,zato i,da se primetiti,imate vishe bivshih prijatelja nego prijatelja.

 

Ja sebe smem da pogledam u ochi i da priznam svoje greske.Ako sam neku svirku sjebao to je svirka 4.2. u Domu omladine,na festivalu koji je organizovao Vlada.Bio sam pijan,nisam znao ni shta sviram ni shta pricham,a prichao sam svasta.No,moja odgovornost je samim tim sto sviram bas mnogo manja.Antone,tvoja odgovornost je velika,a ti toga nisi svestan i sjebao si sve svirke na kojima su nam reperotar sacinjavale pesme sa sa poslednjeg demoa.Tvoje sviranje na poslednje 3 svirke u beogradu,nepristrasne nije ostavljalo ravnodusnim,veruj mi.Takve svirke se svidjaju samo 15ogodisnjacima koji nisu chuli nista bolje,i to se i videlo po reakciji publike na poslednjim svirkama u Beogradu.Mozda vama vredi svirati za to.Ja da se blamiram necu.Antone,da li si jednom za 2 godine doshao da vezbash?A zivish na 15 minuta od mene(kod mene stoje bubnjevi).

 

Ja,Milan i Djura smo o tome prichali,Djura je preuzeo na sebe da ti saopsti,sta ti je saopstio a sta ne,ne znam tacno,a Cuk je to shvatio kao neku zavrtu protiv vas.Toliko o odgovornosti i spremnosti da se priznaju greske.

 

To je sve za ovo obracanje.+vodich kroz trekst : vi,vama=Anton,Cuk

 

I verujem da ste 99% texta sachinili vi,dobro necu nista uvredljivo niti novo reci ako kazem da je Milance malo pasivan da bi se meshao u ovo,a i ne treba.A Djura mi deluje kao neko ko ne stoji iza svega gore navedenog tako da cu s njim poprichati.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja,Milan i Djura smo o tome prichali,Djura je preuzeo na sebe da ti saopsti,sta ti je saopstio a sta ne,ne znam tacno,a Cuk je to shvatio kao neku zavrtu protiv vas.Toliko o odgovornosti i spremnosti da se priznaju greske.

 

Ajajajaja me iho e assisina.

 

 

Jbte ovo se pretvorilo u spansku seriju... no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...