Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

ma bre uzeo sam kredit kad sam je qpovao, nisam je jos ni pola otpaltio icon_biggrin.gif ..

 

@immohatred - ma dzeksoni kod nas su posebna pricha... mnogo mi je sumnjivo njihovo poreklo icon_smile.gif ... a i ne lozim se na flying v, pre na king v wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,Mlađo,da li je mogzće da proba bude kolio sutra-prekosutra,jer još tad radim pre podne,a sledeće nedelje radim od 14-21h pa je neizvodljivo da stignem (osim ako vas ne mrzi da imate probu u 10h icon_smile.gif ). Prisetio sam se Battery-ja, sad tek vidim koliko je to jak riff icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,Mlađo,da li je mogzće da proba bude kolio sutra-prekosutra,jer još tad radim pre podne,a sledeće nedelje radim od 14-21h pa je neizvodljivo da stignem (osim ako vas ne mrzi da imate probu u 10h icon_smile.gif ). Prisetio sam se Battery-ja, sad tek vidim koliko je to jak riff icon_rockdevil.gif

Trebali smo da idemo u Leskovac danas ali su nam otkazali zbog poplave tako da je bilo nemoguce da organizujemo probu. Rodjendan sam proslavio u Apatinu icon_mrgreen.gif .

Dogovoricemo se nesto za probu ove nedelje ili bar za vikend ako nista.

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali smo da idemo u Leskovac danas ali su nam otkazali zbog poplave tako da je bilo nemoguce da organizujemo probu. Rodjendan sam proslavio u Apatinu icon_mrgreen.gif .

Zezash, pa ja bas trebalo da idem sa ovima mojima u Apatin (202-kinim busom), ali sam morala na slavu kod ortaka...

 

Pa kako je bilo, kako ste prosli tamo?

Je l` bilo obilaska grada i degustacije? icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

*I hepi ti brzdej sa malim zakasnjenjem... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoricemo se nesto za probu ove nedelje ili bar za vikend ako nista.

musik19.gif

A je l' to znači da ću ići sa vama po Srbiji da sviram na Hitu? Jebeno! biggreens.gif (Naravno ako me budete primili! icon_wink.gif ). Organizujte probu bilo kad (ako može samo pre podne) kad već nastupate na Hitu,da kitno uvežbavamo te stvari! Ajd poz sad ! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno mi se svira THRASH već neka 2 meseca,a nikako da upadnem u neku kombinaciju. Hatred je,evo,prava stvar za to. Likovi već znaju stvari,te nije potrebno neko silno uvežbavanje i smaranje. Nego,šta imaš,ti,Mlađo od efekata? Sve mi se nešto čini da imaš nekog Korg-a dole. Mislim,daj Bože da nemaš neki ZOOM jer će biti muke da namestim tako groznu boju na mom proSECoru icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote... Pa dooooobro... Shit happends icon_smile.gif Kako ću na DigiTechu da namestim krš zvuk?? icon_smile.gificon_smile.gif To mi još uvek nije uspelo!! A šalim se. Imao sam i ja ZOOMa,ali sam ga slomio Explorerom mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif To je bilo nešto najpametnije što sam uradio u životu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Imao sam i ja ZOOM-a, ali sam ga slomio Explorerom...

namerno ili slucajno? icon_confused.gificon_smile.gif

nego, jel taj tvoj nojz solo projekat, ili imas i nekog drugog u tom bendu? icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

NoYz? nije solo projekat!!!! icon_mad.gif Zapravo,to mi je "matični" bend, a side-bend mi je ( icon_rolleyes.gif ) Hatred. Hoćeš da ti prosledim promo CD NoYz?a kad ga završimo?

 

P.S. E,da. ZOOMa sam slomio NAMERNO,špicem od explorerke! icon_twisted.gif Digitron nije imao šansi protiv 10 kila punog drveta! icon_smile.gif

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...