Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Uu brate, ovo-ono! Brate! pivopije.gif

 

Brate! Teretana covJece! icon_da.gif

 

Sto se tice pismenosti kreni od sebe, a ko shisha sta ostali pisu, mnogo se palis. Ovo samo dobronamerno kazem.

 

Yo yo!! icon_da.gif

Vidi ga sad ovaj. Ovo je tema Rattlehead benda, pa ako imas nesto da napises o tome ( to jest nama ) ti napisi. Ako nemas, nabaci nam neku dobru drugaricu ili mi pozajmi pare za kreatin, a ako ni to ne mozes da ispunis, onda nemoj ni da seres o pismenosti jer mi se jebe da se trudim sta cu da pisem i kako na ovom sajtu da bi ti ili neki drugi debil brojao moja "brate". Ja bas volim da se palim. Evo bas se sad dodirujem po telu i jako sam napaljen. Ovo samo dobronamerno kazem. Isto ko i ti. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesi li probao sa dekadurabolinom da se dopingujes?

Jebes proteine, aminokiseline, creatine .....

Nema Schwarci izgleda bez direktnog (citaj injektornog) ubrizgavanja dekadurabolina direktno u misic!!

Ovi suplementi mu dodju samo da nesto gricnes izmedju 12-te i 15-te serije bencha sa 120 kg tegova. icon_biggrin.gif

KONACNO jedan normalan covek, sa normalnim postom. Ne racunam moje iz benda. Slusaj, ja rokam svu legalnu suplementaciju kad god i koliko god imam para. Jedem na silu, koliko god mogu. Pojedem po 20 belanaca dnevno kad imam vremena i sve sto uhvati a ima protein u sebi. Za steroide ne znam. Ovih dana se nesto premisljam, da ako me za jos recimo par meseci, do godinu dana, ne odradi lepo sve ovo sto sam planirao, da zveknem neki testosteron, T-3, dianabol, decu i td. Malo trenutno znam o tome, ali kad saznam vise videcu sta cu. Ne znam tacno sta je to sto si naveo ( dekadurabolin ) jer jos nisam naucio puna imena svih tih anabolika, ali radim na proucavanju toga. Sta ti uzimas ? I tu si u pravu, bolje injekcije nego gutanje tableta jer one idu u digestivni trakt a ovo pravo u misice. Jel uzimas Anabolicke Steroide ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vanja, okani se dopingovanja, i ostalih sranja... osusice ti se kita od toga, i na kraju ces da umres, a ja ne zelim da svet ostane bez takvog gotivca!

Hvala brate Gero. Ali nema brines, bicu ja isti gotivac i bez kite. Sta ce mi. Kad budem imao telo ko Arnold sa takmicenja Mr. Olimpya 1980 ni ne treba mi ni kita ni devojke. Samo ogledalo tri sa tri. icon_biggrin.gif Salim se naravno bice mi organ u funkciji i bacacu ga sam na svoj odraz u tom ogledalu tri sa tri. icon_biggrin.gif Opet se salim. U stvari ima jedan deo tela koji je velik ali ja hocu da bude jos veci, ali ne znam kako da stavim teg na to mesto. icon_biggrin.gif jebote sta mi je, ne mogu da prestanem da se salim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,stvarno a i kisele kise i bastovanstvo ste mogli da zaobidjete.icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Evo da malo vratimo temu na mesto:

 

- Momci iz benda Rattlehead su skolovani,kulturni i fini momci,

- Vanja je najstariji jer je star chovek.Bojan treba da bude pre njega ali je ipak TEHNICKI mladji od Vanje a posto se IDEJNO ne rachuna,Vanja je na prvom mestu.Sledim ja kao piletja sredina pa Milos i Djiga kao nesto mladja piletina,

- svi preferiramo sex i peting sa iskljucivo zenskim osobama koje imaju 16 godina pa na dalje (mada se Milos tu oko donje granice nesto premislja),

- omiljena hrana nam je jestiva i ukusna (chitaj pica kod Bucka ili pljeskavice od JUNETINE),

- izlazimo iz kuce redovno,do prodavnice i nazad,

- koristimo chistu odecu razlicitih boja,

- svi smo rodjeni tamo gde se svi radjaju,u bolnici (ne psihijatrijskoj tako da nemoj da je neko nesto pogresno razumeo da ne bi bilo sranja),

- volimo da upotrebljavamo ljude kao PRIJATELJE! jer su se pokazali kao najbolja rasa koja sluzi toj svrsi,

- koje smo visine stvarno ne znam ali tu smo svi negde (dovoljno visoki da dohvatimo kvaku),

- tezina varira (ima nas teskih a ima nas i laganih).

 

Muzicki uticaji: uglavnom ona muzika koja se slusa ushima.

Trenutno ljubavno stanje: svi se volimo medjusobno (nemoj da je nekom palo na pamet svasta).

Mesechni prihodi: N/A

Zajednichka osobina: volimo da uzhivamo.

Planovi za buducnost: da zivimo dok ne umremo.

Omiljena rechenica: ona koja se chita ili izgovara.

 

Napomena:Ovaj tekst je napisan kao posledica dosade sa dosta tacnih elemenata.Ko ga bude shvatio previse ozbiljno,bice progonjen od strane SVOJE dosade te ce krenuti da dosadjuje svima nama pa iz tog razloga molimo takvu osobu da se opusti,zapali cigaru/popije pivo/pojebe devojku-decka/pojede tanjir omiljene hrane i shvati da je sve ovo samo zajebancija.

 

Prijatan zhivot vam zeli bend Rattlehead.

Slusamo se!

Jebeno preduhovita poruka mog divnog veselog druga Igora. Smejao sam se pola sata. Igore uvek cu te voleti ma sta se desilo. Tvoj duh je beskrajan i to je ono sto cini da se covek odvoji od stada i postane besmrtan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, sad te ozbiljno pitam, koji je tebi kurac ? Smaras covece, od samog dolaska na bilo koju temu. Kupujem suplemente svetskih vrhunskih proizvodjaca. Djubre ne postoji u mojoj ishrani. A posto se ne razumes-ne seri. Ja postujem duhovitost. Izuzetno. Ali kad je kod nekoga prepoznam. Ti si hteo da ispadnes duhovit i kulturno me prozoves za "dopingovanje djubretom". A brate-sto? Jel ti smeta? U kom si bre fazonu ? Ako nemas neki duhovit stos u vezi toga sto pricate svi na engleskom, a pricate, onda odjebi. Sto bi vi sa Yumetala rekli Fuck Off. Brate, iznerviraces me, platicu ti kurvu da karas, pa ces postati normalan.

a ti nisi sa yumetala samo shto pises traktate ovde....

 

aaaa....plati mi kurvu jebo te..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

oduvek saM zeleo da mi neka faca plati kurvu.... icon_smile.gif

 

dopingovanje samo po sebi je losh poso.... pivopije.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko o cemu, baba o ustipcima, prevedeno na vas jezik, ko o cemu, vi o jebanju. narode, ovo je domaca scena, sta ce pomisliti neko sa strane ko ovo cita. imate temu o seksu na Sve i Svasta, pa tako raspravljajte o problemima seksualne prirode.

moja omiljena zabarofilka strikes again.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga sad ovaj. Ovo je tema Rattlehead benda, pa ako imas nesto da napises o tome ( to jest nama ) ti napisi. Ako nemas, nabaci nam neku dobru drugaricu ili mi pozajmi pare za kreatin, a ako ni to ne mozes da ispunis, onda nemoj ni da seres o pismenosti jer mi se jebe da se trudim sta cu da pisem i kako na ovom sajtu da bi ti ili neki drugi debil brojao moja "brate". Ja bas volim da se palim. Evo bas se sad dodirujem po telu i jako sam napaljen. Ovo samo dobronamerno kazem. Isto ko i ti. pivopije.gif

Pa sta se onda javljas da ispravljas nekog za pismenost-nepismenost koji k? icon_uhoh.gif

Za ljude koji vode racuna o svom zivotu, izgledu, potomstvu, zdravlju i ostalim normalnim stvarima ne treba kreatin, jer je to sasvim nepotrebna supstanca (osim ako ne lecis neke komplexe), jer se hranom sve moze nadoknaditi i nacinom zivota.

Pare za heroin-fix ti uvek mogu poslati. O napaljenosti necemo da pricamo, zna se ko je ovde baja, vidi se iz prilozenog (iz tvojih postova). icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ovaj detalj tek sada primetih...

 

a ja taman pomislio da smo postali jako zajebani kada su se na nashu temu sjatili ljudi koji nisu ni culi za nas do pre juce... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

-----------

 

the charmed one

Priest of Metal

 

 

Group: Moderatori

Posts: 1072

Member No.: 4548

Joined: 12.8.2004.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta se onda javljas da ispravljas nekog za pismenost-nepismenost koji k? icon_uhoh.gif

Za ljude koji vode racuna o svom zivotu, izgledu, potomstvu, zdravlju i ostalim normalnim stvarima ne treba kreatin, jer je to sasvim nepotrebna supstanca (osim ako ne lecis neke komplexe), jer se hranom sve moze nadoknaditi i nacinom zivota.

Pare za heroin-fix ti uvek mogu poslati. O napaljenosti necemo da pricamo, zna se ko je ovde baja, vidi se iz prilozenog (iz tvojih postova). icon_wink.gif

Nisam pisao o pismenosti nego o jeziku na kom se pise. Kreati je po meni nesto nejbolje sto su ikad izmislili u domenu ljudske ishrane i sportske suplementacije. Neprikosnoven je. Ti NARAVNO o tome ne znas nista. Jesi li video gradju Bred Pita u Troji ili Borilackom Klubu. Po meni je premrsav i fali mu desetak, petnaest kg mase, ali i takav izgleda odlicno i veruj mi, dok se spremao za te filmove satirao se i od Proteina i od Kreatina, a verovatno i od tezih stvari. Ne znam koliko imas kila i da li treniras, ali ako se samo malo raspitas shvatices da samo sa odvaljivanjem od proteinske ishrane i dobrom suplementacijom ( treninzi na kojima se povraca se podrazumevaju ) moze tako da se izgleda. Jos nesto, nemas ti sta da pises "lep izgled i zdravlje". To ne ide uvek zajedno. Ja kad najbolje izgledam, kad mi koza puca, jer misic 'oce napolje i kad imam plocice ( u sezoni ) e ja sam tada najmanje zdrav. Zato, ima tu u Sakrementu dosta literature ili umesto sto dolazis na forum idi na sajtove vezane za to pa uci, uci i uci. Prosto ces se zaprepastiti kad shvatis koliko se razlikuju vrhunski sport i zdravlje. Dijametralno suprotne stvari. Ja ne lecim komplekse nego ozbiljno treniram. Kad bih te uveo na moj trening tebi verovatno ni kreatin ni testosteron ne bi pomogli. Izbacio bi jetru na usta. Hvala sto mislis da sam baja. Nisi ni ti los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidite kako kad pisemo o seksu i stvarima koje nisu vezane za muziku dolaze neki lepi ljudi, moderatori nas posecuju, ima i budala ali u sustini je OK. Hajde da vise ne pisemo nista vezano za RattleHead nego se bacimo na seks, anabolike, i duhovite poruke. Od danas ova tema se samo zove RattleHead a tu ce biti svega. Sva prljavstina foruma kanalisace se ovde. Ako imate neke ilegalne fotografije seksa, nasilja ili apotekarskih derivata testosterona stavite ih ovde. Ako neko hoce da reklamira erotsku masazu i usluge poslovne pratnje neka to uradi ovde. Ako neko ima fotke svoje sestre, devojke ili mame ( MILF ) pod tusem moze ovde da napravi promociju i td. Ako neko zna dobar vic neka turi ovde. Ionako niko ne pise nista o nasem bendu nego ljudi sernjaju o glupostima. I kao zatvorice nam, temu? Pa ovde neki mladi nacisti i fasisti sire rasnu i religijsku mrznju i pozivaju se na Nacionalni Stroj i Seselja a nama ce da zatvore temu. Uuuuuu.....tako sam se usrao. Ovaj bend nema nikakvu buducnost bez ove teme. Kad se ugasi tema ugasice se i pet mladih zivota. A posto ce kometa da udari za jedno 20 godina u Zemlju, pise u novinama da niko ziv ostati nece, e onda me tek boli i za zdravlje i za sajt i za temu i za metal. Svi ce DIZGINEMO!!! Jeste li vi svesni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjavam sto vam kvarim temu svojim "ozbiljnim" pitanjima (da se neko ne zajebe, volim i ja da citam ove prljavstine oko sexa icon_smile.gif ), ali me zanima da li cemo uskoro imati priliku da cujemo jos neku autorsku i gde? icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pisao o pismenosti nego o jeziku na kom se pise. Kreati je po meni nesto nejbolje sto su ikad izmislili u domenu ljudske ishrane i sportske suplementacije. Neprikosnoven je. Ti NARAVNO o tome ne znas nista. Jesi li video gradju Bred Pita u Troji ili Borilackom Klubu. Po meni je premrsav i fali mu desetak, petnaest kg mase, ali i takav izgleda odlicno i veruj mi, dok se spremao za te filmove satirao se i od Proteina i od Kreatina, a verovatno i od tezih stvari. Ne znam koliko imas kila i da li treniras, ali ako se samo malo raspitas shvatices da samo sa odvaljivanjem od proteinske ishrane i dobrom suplementacijom ( treninzi na kojima se povraca se podrazumevaju ) moze tako da se izgleda. Jos nesto, nemas ti sta da pises "lep izgled i zdravlje". To ne ide uvek zajedno. Ja kad najbolje izgledam, kad mi koza puca, jer misic 'oce napolje i kad imam plocice ( u sezoni ) e ja sam tada najmanje zdrav. Zato, ima tu u Sakrementu dosta literature ili umesto sto dolazis na forum idi na sajtove vezane za to pa uci, uci i uci. Prosto ces se zaprepastiti kad shvatis koliko se razlikuju vrhunski sport i zdravlje. Dijametralno suprotne stvari. Ja ne lecim komplekse nego ozbiljno treniram. Kad bih te uveo na moj trening tebi verovatno ni kreatin ni testosteron ne bi pomogli. Izbacio bi jetru na usta. Hvala sto mislis da sam baja. Nisi ni ti los.

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da razbijem monotoniju... evo nekih slika iz Devete...

 

user posted image

punisher... the MAN!!!

 

user posted image

ivde imamo vishe primeraka gamadi Vilotica... ovaj retlheda wallbash.gif , cak se i djiga vidi icon_redface.gifwub.gif

 

user posted image

i naravno... DZEJ...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci put necemo da nosimo nikakve majce icon_razz.gif.Bilo je vr'.

brate da!

 

ionako se guta prasina a ja ne bih da upropastim i uprljam moju fensi shulju ili uprljam majicu panisera dobivenu na poklon... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...