Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UUUUUUUUUUUUUUUUU Imenjaceeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! Plakata je OD KEVINE KEVE KEVA!!! Samo ne znam sta ce Kerry King na njoj biggrin.gif Naravno RESPECT!!! kada je u pitanju Slayer nego bolje da na ovu crnu pozadinu ide negativ nas sa svirke. To ti je subliminalna poruka. Svima po gradu koji bi videli plakat bili bismo poznati, ali niko ne bi znao oklen icon_confused.gif A vi opusteno odstampali plakat 20. Mart, a to sto ja taj dan mozda imam predstavu booooooli vas. Salim se, ja tek na kraju ovog meseca dobijam repertoar za mart pa ce DVIDIMO. ali ne verujem da sam takav maler. Necu valjda da zabodem taj dan. icon_confused.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemas frke, ionako na ovoj svirci sviraju bendovi ciji clanovi su spremni na kompromis, i pod uslovom da imas prestavu mislim da nece biti problema da se zamenimo ili nesto slicno...

 

u svakom slucaju ce publika gutati prashinu... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TestAmenT... do jaja! po meni najbolje izvedeno u kompletu! mislim da igoru to najbolje lezi! icon_da.gif

hvala, hvala, i ja mislim da mu bash lezi Billy-jev vokal! icon_da.gif

a pesma je Vr^

 

videcemo josh koji testament da ubacnemo ali malo kasnije... u svakom slucaju bih voleo kada bismo sviralu return to serenity icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, na toj pesmi chuck ima karakteristican vokal, koji se ne pojavljuje vise nigde... mozda jos ponegde na tom albumu, ali vrlo vrlo vrlo retko... ta pesma je bas izuzetak.. i skroz je, nekako, u megadeth fazonu, zato ti se verovatno i svidja toliko! nemoj pogresno da me razumes, do jaja je ta pesma, samo ona nije reprezentativna za testament! tu je vise over the wall, practice what you preach, sins of omission, disciples of the watch, the preacher... bla, bla, truc, bla... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, na toj pesmi chuck ima karakteristican vokal, koji se ne pojavljuje vise nigde... mozda jos ponegde na tom albumu, ali vrlo vrlo vrlo retko... ta pesma je bas izuzetak.. i skroz je, nekako, u megadeth fazonu, zato ti se verovatno i svidja toliko! nemoj pogresno da me razumes, do jaja je ta pesma, samo ona nije reprezentativna za testament! tu je vise over the wall, practice what you preach, sins of omission, disciples of the watch, the preacher... bla, bla, truc, bla... icon_da.gif

ma naravno, pesma je em sporija, em blaza nekako, em ovaj peva nekako pitko icon_smile.gif

 

ma i return to serenity je slicna, samo sto je skroz balada... pa cemo sa tim da probamo, a onda mozemo i na one peglachine, thrasherica biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da su onda ove "ribe" '92. neke zajebane! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pitacu Duleta... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

rofl...

 

 

Jeb*se kevu RattleHead!!! HOLY WARS!!!

Sve pohvale! 

 

to bejashe najgore odsvirana pesma ali ok... holi vors je to! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...