Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Треба у под-наслову да вам стоји:

''Шовинизам у најави!''

 

Дајте људи, дрш'те се теме!

 

Геро, мислим да би требало наглашеније да урадите онај брејк у Мастеру,

кад остављате Косту и Перу у терцама

(које би требале иначе мало да се поправе од стране Косте)

зато што је овако испало као да се Ђига зајебо (што је немогуће) и стао, па си га ти испратио...

 

Идеја је супер, ал' ''дајте му га'' још мало!

Надам се да је коментар на месту...

 

ПС.

Где може да се чује она ваша ствар,

што стално цимам Ђигу да је свира (има део на томовима...)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne, kao bili ste super, ali odlucivale su nijanse, a vi ste mlad i perspektivan bend, i bice bolje sledece godine, nesto u tom fazonu!

 

od svih bendova iz beograda prosli su samo Broken Strings, Gangbangers, i Space Eater (to su tri benda od 20 iz Beograda), a sa poslednje svirke na kojoj je bilo mozda 9 bendova, proslo je sedam... strasno... no.gif vidi se da je pobedila "objektivnost"... JEB'O VAS PINK! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja rekao da su broken strings i space eater losi bendovi, cak naprotiv, oni su po meni odlicni bendovi, nego onih 7 iz unutrasnjosti me brine... ono sto sam ja cuo na radiju je cist krsh! icon_da.gif mnogo je boljih bendova bilo iz beograda, kao npr. dungeon bell ili hatred... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je shto se niste kvalifikovali...

ali tvoja primedba nije na mestu... to ako su iz unutrashnjosti.. ne znachi da su loshiji!!!! Kakve veze ima shto je samo 3 benda proshlo iz BG-a (da ne ulazimo sad u to shto je mnogo bilo dobrih .. i shto su mnogi koji nisu otishli zasluzili da idu) a od 8 iz unutrashnjosti 7... svaki grad koliko god velik bio ima pravo na uceshcje podjednako kao i BG... i lepo si posle rekao.. nije bitno odakle je neki bend.. nego kako svira!!!!! icon_da.gif Zaista mi je shto niste proshli... zaista ste bili dobri.... i vi i Hatred i mnogi drugi bendovi koji nisu proshli... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno me nije bilo na ovoj temi pa reko' da pitam - sta se dogadja trenutno sa Underdeath-om? icon_wink.gif

sutra, tj. danas sviramo na otvaranju gitarijade, nismo prosli na glavno takmicenje, radi se na autorskim stvarima, i tako, nista specijalno... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...