Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ma ovo mi je najsmesnije

 

98. Dyers Eve - Lars Ulrich (Metallica)

99. Where Eagles Dare - Nicko McBrain (Iron Maiden)

 

Gde je Nicko za Larsa. Cudi me da je Lars uopste usao u razmatranje.

Jos je smesnije zato sto Lars nikada nije uspeo da odsvira Dyer's Eve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ja stvarno mislim da njega ljudi mnogo vishe potcenjuju nego shto bi trebalo...

 

mislim, nije on nikada bio neki zajeban tehnichar niti ce ikada biti... ali za taj bend je uradio najbolji posao, i stvarno sam ubedjen da se mnogi mnogo "bolji" bubnjari ne bi tako snashli poput njega...

 

btw, cisto da ne bude zabune, ja sam onaj lik koji misli da su zadnjih previshe metallicinih albuma sranje...

 

ali i dalje imam respecta i za njega i za bend...

 

...jbg...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu,bas me zabole za Metaliku,niti sam se ikada obazirala na to kako i sta Lars svira...

 

Mada,kada se god o njemu diskutovalo,uglavnom ga ljudi nisu kritikovali (pritom mislim na bubnjare,ne na ljude koji gotive metaliku)

Ali,da vam verujem na rec,niti bend slusam,niti sam bila na 'certu,tako da nisam kompententna da u ovom slucaju dajem svoje misljenje.....

 

 

Mada,svidja mi se ona pesma Pulling Teeth-ali u njoj nema mnogo bubnjeva.. :smile::wink2:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, stvarno ova lista bubnjara ima smijesnih trenutaka npr.54. Painkiller - Scott Travis (Judas Priest),43. War Ensemble - Dave Lombardo (Slayer),71. Silent Scream - Dave Lombardo (Slayer),96. Raining Blood - Dave Lombardo (Slayer),77. Achilles Last Stand - John Bonham (Led Zeppelin)??? Bonzo's Montreux - John Bonham (Led Zeppelin)???148. Chop Suey - John Dolmayan (System Of A Down).odlican bubnjar ali dje ova pjesma.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu,bas me zabole za Metaliku,niti sam se ikada obazirala na to kako i sta Lars svira...

 

Mada,kada se god o njemu diskutovalo,uglavnom ga ljudi nisu kritikovali (pritom mislim na bubnjare,ne na ljude koji gotive metaliku)

Ali,da vam verujem na rec,niti bend slusam,niti sam bila na 'certu,tako da nisam kompententna da u ovom slucaju dajem svoje misljenje.....

Mada,svidja mi se ona pesma Pulling Teeth-ali u njoj nema mnogo bubnjeva.. :smile::wink2:

Kako ide dupla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam da se dupla vezba uz metronom pa onda one vezbe kao za dobos(3 udarca jedna noga,obrnuto)pa tako sa dva itd...i tako 2 nedelje i car(ica) si :D ali to je koliko ja znam !!!!!

 

E i imam jedno pitanje:hocu da kupim Pearl EXR series(polovan Made In Japan)neka tigrovska boja a promeri su 10,12,14 bas 20 i dobos 14 i timpani su plitki.2 stalka (kolko je covek reko pecaljke) i za kontru ali bez cinela cena je oko 800 jura. treba mi vase misljenje

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas vezbe za noge i ruke i van bubnja. Traju ukupno pola sata. Najbolje bi ti bilo da nabavis/napravis neki pad i da ga koristis umesto basa.

@Loshme - dobro razmisli, nov kosta 1000 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa cinelama ?? ali u noti ja mislim da nemaju exr series ali sad tju da pogledam...mada imam slike izgleda kao iz prodavnice sve se sija :D ali ja ako uzmem ovo netju to nikad ni menjati zato shto mi se jako svidja.inace ja to kupujem od Dejana Stojanovica inache sina od bubnjara iz grupe Smak.kolko ja kontam on nije muljaza.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa cinelama ?? ali u noti ja mislim da nemaju exr series ali sad tju da pogledam...mada imam slike izgleda kao iz prodavnice sve se sija :D ali ja ako uzmem ovo netju to nikad ni menjati zato shto mi se jako svidja.inace ja to kupujem od Dejana Stojanovica inache sina od bubnjara iz grupe Smak.kolko ja kontam on nije muljaza.

Bez cinela. Mada razlicite serije Exporta imaju razlicite cene, cak i od boje zavisi cena. Zovi Notu, pitaj, ako sta nemaju, mogu da nabave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dukas

Maso, da li ima medju vama neki slobodan bubnjar iz novog sada ili blize okoline koji zeli da se prikljuci brutal thrash metal bendu?

 

bend bi imao 4 clana, za sada su tu samo:

 

Cera (vokali), radio sa: Litter Infection, Pakt, ex Fist...

 

Zare (bas), radio sa: Pakt, Sarcomman, Dimholt, ex Fist...

 

Dule (gitara), radio sa: ex Fist...

 

 

Ako je neko raspolozen za sviranje neka se javi na:

 

 

063 / 60 - 33 - 80 (Dule)

 

 

ili mail: [email protected]

Edited by Dukas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Luca_Jerk ako si video one oglase da DW kompletom pozivni broj 034 odatle uzimam zato shto se lik bavi prodajom bubnjeva a ima josh 7 kompleta kuci :D i onda sam reko do 800 jura jbg i onda je reko da ima kolko ja mislim world seriju i EXR seriju za otprilike tu cenu.kad bi samo umeo da metem sliku ovde onda bi videli :muzicar: Video sam na notinom sajtu oni imaju samo Export i World series ali pod exportom nisam video EXR a jbg i ovo mi je mnogo 800 eura a ne josh 1000 i to bez chinela :icon_ne: :icon_ne:

 

@Grof_Drobikus kad bi naruchio neshto iz note onda bi morao da uzmem to jer ispadne da su oni naruchivali bez razloga ???ali o5 to mi je mnogo jer ja izto uzimam bez cinela ! ali u svakom sluchaju i to tju da pogledam ali najvishe bi mi prijala tama rockstar ili superstar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...