Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ima kolko ja znam dupla pedala u mix-u za 10800(bar je bila pre godinu dana).To je neka kopija Iron cobre ali nije ni slichna.ima double chain sistem ima podlogu i ide lako shto je vazhno...ali nema je na sajtu

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, kako ti je dobra slika!!! anyway sad ima da ih nazovem pa da vidim jbg.ali kolko ja vidim tamo nema cene za bilo koji proizvod...

id u racku,ima ona tamina HP200 i to za 21000 !!! :cry: :cry: :cry:

 

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, kako ti je dobra slika!!! anyway sad ima da ih nazovem pa da vidim jbg.ali kolko ja vidim tamo nema cene za bilo koji proizvod...

id u racku,ima ona tamina HP200 i to za 21000 !!! :cry: :cry: :cry:

 

 

Ima finih Sonorovih duplih za nekih 200 e.

Chekiraj i to :].

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, kako ti je dobra slika!!! anyway sad ima da ih nazovem pa da vidim jbg.ali kolko ja vidim tamo nema cene za bilo koji proizvod...

id u racku,ima ona tamina HP200 i to za 21000 !!! :cry: :cry: :cry:

Jel citas ti postove? Na ovoj temi ti covek nudi HP200 za 180 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mix-u?? ja mislim da nema zato shto oni nabavljaju samo tama i gretsch... ali tako mi je zhao shto nemaju vishe takvih :cry: :cry: ali pazi to je pedala vrhunska za 10800 sa duplim lancem i sve ima chak mozhe da se razdvoji ali jbg...ali pusti ti to ako tju dati 200 za pedalu onda bolje da skupim josh dvesto pa da kupim neshto kao kobru

sad gledam Ritam Centar i pazi:dw pedala 7002 dupla za 249 jura !!! http://www.ritamcentar.com/srp/proizvodi/?...711&l3=1911

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je i meni,uzak footboard jbg ali o5 ja mislim da bih uzeo tamu poshto jbg otju i da kupim onaj clutch sistem abog duple onda...a to je oko 30 eura pa mi se isplati vishe uzeti tamu jer jebiga netju ja krljati death nego neshto kao portnoy i tako te fore a to ta pedala mozhe da pokrije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...