Jump to content

Anima


Recommended Posts

Novosti:

 

- Bendu Anima se kao klavijaturista priključio Mateja Kojadinović

 

- Izvrsen je update website-a. Postavljene su slike sa Refuse/Resist festa u Kikindi.

 

- Gitarista i vokal benda Anima (Vanja i Marko) učestvovali su u snimanju projekta Miloša Milekića - "Mutne Oči".

 

- Postavljena je prezentacija benda na serverima beogradskog studija "Orange". Adresa je http://www.studioorange.co.yu/anima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada sam konacno dobio svoj primerak diska i zaista vam mogu reci da sam u potpunosti odusevljen celokupnim materijalom...super su pesme i ima puno ambijentalnih delova sto mi se posebno svidja. Lepo ste sve to spakovali u jednu celinu! Gde smo sada mi? i Vrisni moje ime...definitivno moji faforiti!!! Jedina zamerka su po koji vokalni fals u pojedinim delovima i previse visok vokal u jednoj od numera...cini mi se da je u pitanju Vrisni moje ime, ali nista sto se ne da popraviti, zar ne??? Pazite kad sam se pre neki dan probudio i poceli pojedini refreni da mi se motaju po glavi od samog jutra...e to znaci da je posao dobro obavljen:), cim sam ustao pustio sam disk!!! Nemojte da se opustite posle ovako pozitivne kritike jer vam zelim da furate ovaj fazon i dalje, kao i mnogo uspeha u daljem radu!!! Sve najbolje!!!

 

RESPECT bRO`s pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Novosti:

 

- Bend Anima predstavljen je na sajtu www.barikada.com a takodje i u emisiji Jeans generacija juce (18.10) na Radiju Tuzla...

 

Zahvaljujemo se Dragutinu Matosevicu (ex-manager Cactus Jack-a) - voditelju emisije i webmasteru sajta...

 

Bend Anima je trenutno vise nego raspolozen za svirke (zovite nas dok smo mladi) biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hahaha..Znam sta je ovo znacilo, al ajde...MI ZAUDARAMO!!! Smrdimo, pijemo, pusimo, drogiramo se i lozimo se na tudje zene. wallbash.gif

Jel sad kul????

Nadam se da jeste, posto ne bi bilo dobro da nije... Pozdravi drustvo i nemoj mnogo da se nerviras. Neke stvari ne mozes promeniti ni da hoces. Tako ti je kako ti je...Take it or leave it.

JUST DO IT icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, al' si ocrnio Zrenjanince, ccc.. kud zuris, i sto si se uopste pronasao u ovome - pojma nemam icon_smile.gificon_smile.gif Ja sam te ozbiljno pitao sta smrdi kad se ulazi u ZR (kad se od Bgd-a ide prema KI).. jel' pivara, ili neka druga fabrika? Pa, samo sam to hteo da znam, a vidi tebe?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... pozdrav tebi i tvom bendu!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='30. 10. 2005, 22:57'] Boze, al' si ocrnio Zrenjanince, ccc.. kud zuris, i sto si se uopste pronasao u ovome - pojma nemam icon_smile.gificon_smile.gif Ja sam te ozbiljno pitao sta smrdi kad se ulazi u ZR (kad se od Bgd-a ide prema KI).. jel' pivara, ili neka druga fabrika? Pa, samo sam to hteo da znam, a vidi tebe?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... pozdrav tebi i tvom bendu!

pivopije.gif

ma kul je sve... icon_smile.gif

sve ce to narod pozlatiti... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ljubaznoscu ljudi iz benda i ja sam dobio demo!

 

Muzika je prilicno nedefinisana (ali dobra), na momente podseti na Pain of Salvation, mozda malo Anatheme, Opetha i sl.

Sve je lepo uklopljeno i interesantno!

Jedina veca zamerka ide na racun vokala! Ne kazem da covek ima los glas, ali je sve to neprecizno otpevano!

Solo gitara mi se jako svidja, kako idejno, tako i po zvuku!

 

Sve u svemu, trebaju nam ovakvi bendovi na sceni, slusam demo vec par dana i mogu samo da kazem reci hvale! icon_da.gif

 

Samo napred! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...