Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

Naravno da ce me biti kad mi je klavijaturista HITNO potreban,moram da budem uporan...Kakav je bedak u ovoj drzavi kad ti ne treba ima ih pu ku**c,a kad okupis fenomenalne ljude i napravis dobar bend ne mozs naci da si BOG!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce me biti kad mi je klavijaturista HITNO potreban,moram da budem uporan...Kakav je bedak u ovoj drzavi kad ti ne treba ima ih pu ku**c,a kad okupis fenomenalne ljude i napravis dobar bend ne mozs naci da si BOG!!!

Matori tebi je zadnje pola godine,a možda i više "HITNO" potreban klavijaturista.Ja bih odustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce me biti kad mi je klavijaturista HITNO potreban,moram da budem uporan...Kakav je bedak u ovoj drzavi kad ti ne treba ima ih pu ku**c,a kad okupis fenomenalne ljude i napravis dobar bend ne mozs naci da si BOG!!!

 

Pa to stoji, lai nema potrbe da na ISTOJ strani stavljas vise postova.

Niko nije corav, ako zeli pogledace par postova ili par strana unazad...

 

 

Evo ja da ti budem konklurencija. :) :) :)

 

Potreban klavijaturista, starog odvukla vojska.

Sviramo power/heavy/progressive.

Od obrada: helloween, Gamma Ray, Stratovarius, Evergrey, Hammerfall...

Ko hoce poslacu mu autorske da cuje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekom od kolega treba orgulja za crkvu (ili kucu), zbog manjka prostora izbacujem jednu iz kuce, tj. poklanjam za pristojnu naknadu ili zamenu za pojacalo/manju orgulju/nesto... Ahlborn, 2 manuala, bas pedal, kabinet sa 2 zvucnika (10 ili 12 incha, nisam siguran). Sliku shaljem na mejl, posto sam glup za photobucket.

Ako nekog zanimaju te Jon Lord budalashtine, imam jos dosta stvari za prodati, pa javite se na PM.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest METALAC_A

ljudi treba mi vase misljenje,ovako,treba da pocenem da sviram u tribute za sonatu arcticu i trebaju mi klavijature(znam da oni ne sviraju klavijature),koja je vasa preporuka,i koliko klavijatura treba da ima oktava?

HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

POTREBAN KLAVIJATURISTA!

 

bend iz beograda (mada pola clanova nije iz istog), autorski progressive/fusion/metal, veliki uzori Pain of Salvation i Dream Theater

Imamo GOTOVE AUTORSKE kao i one koje su jos u procesu stvaranja, i za snimanje i izvodjenje pesama nam treba VOLJAN, dobar, opremljen i OZBILJAN klavijaturista, da zameni starog koji je bio sve to, samo ne DOVOLJNO SLOBODAN :)

takodje obradjujemo neke pesme od izvesnih bendova, usviravanja radi, to stoji u drugom planu..

AUTORSKE PESME PRIORITET!!!

 

za onoga koji je zainteresovan da radi sa ozbiljnim i talentovanim muzicarima, telefon je

063/1180488

Sava

 

ps - ja cu se izvinuti sto pisem i ovde iako je ovo tema za Mesto za Muzicare, ali ako neko od vas hoce da svira a ne gleda taj topic xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban KLAVIJATURISTA za PROGRESIV ROCK,METAL BAND.

Rade se autorske stvari,eventualno neka obrada cisto da ljudi skapiraju na sta smo orijentisani...

Trudimo se da licimo na neku mesavinu PANTERE DREAM THEATER-a SYMPHONY X,ANDROMEDE.

Za sad clanovi preferiraju DREAM THEATER,ali ne zelimo takvog pevaca,mislim takav stil.

Pozeljan je stil RASEL ALENA iz SYMPHONY X.

NE TREBA DA BUDE KOPIJA TOG PEVACA,to je cisto dato kao orijentacija.

I NAJVAZNIJE!!!!!

NEMOJTE SE STIDETI,mozda iz ovog teksta ispadne da smo ne znam sta ,spektakularno,ali se trudimo.

Ko je zainteresovan moze se obratiti putem maila:[email protected] ili na www.myspace.com/boky87

 

HVALA UNAPRED NA RAZUMEVANJU:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko možda ima Juno G, ili ga je bar svirao?

Zanima me da li su dirke katastrofa kao što pričaju. Npr. da li je bliži po tom pitanju Korg-u X50 ili TR-u, ili nešto deseto?

I da, je su li dirke normalne veličine?

Edited by Vladinemir

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...