Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Ah, nemojte da osudjujete ljude na osnovu izgleda, bili su na dodeli nagrada, pa su morali svecanije da se obuku.

 

Tarja jeste graciozna i prefinjena, ali Anet ima nesto svoje, bilo bi glupo da kopira imidzom prethodnu pevacicu. Evo slika pa sami prosudite.

 

 

426330.jpg

 

frankfurt_25_02_2008-007.jpg

 

 

:da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Editovala sam slike, da ne bude Anet veca od Tarje. Ako ih vec uporedjujete, da, stavite neke realne slike a ne promo.

 

PS. na zalost, moracu da odustanem od koncerta u Budimpesti 5. marta jer je posao takav kakav je: na TV-u bih lako dobila slobodne dane, ali u skoli ne mogu jer moram deci da drzim casove.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorite novu temu ukoliko vam je do prepirke oko toga. Tomas jeste izjavio da je zheleo promenu, jer da je doshla josh jedna operska pevachitza, to bi 100% bio samo puki pokushaj kopiranja Tarje... I stojim iza toga da Anetta ima svoj stil, ali to ne znachi da to opravdava farbanje pramena kose u ROZE! @_@

 

pazi nisam jos upoznao devojku kojoj je toliko stalo do izgleda omiljene pevacice :) :)

 

naravno da je to najnebitnija stvar u celoj prichi... ali jeste bitno kada je u pitanju promena imidza benda...

 

Ok je shto su trebali da se obuku "svechano" za dodelu nagrada, ali jel to mora da podrazumeva roze boju i ... ma ne umem to ni da opishem, znati i sami na shta mislim... Ovo samo potvrdjuje ono shto sam ja rekla, a to je da ovo vishe nije stari Nightwish...

 

Edited by Anja_Crazy_Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja jeste graciozna i prefinjena, ali Anet ima nesto svoje, bilo bi glupo da kopira imidzom prethodnu pevacicu. Evo slika pa sami prosudite.

 

u redu je sve to,ali meni smeta sto je anette taj svoj "stil" stvorila tek dolaskom u nightwish....ok sto se ofarbala u crno,ali mogla je makar zadrzati nesto od ranije.....mislim,sigurno se ranije nije oblacila kao sad,pa je jasno da to radi pre svega zbog benda...to je po meni pogresno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno da se nije oblacila kao do sad. Ti mislis da se Tarja oblaci isto na sceni i u real life-u. Anet je imala bend koji je bio u rangu nekog prosecnog domaceg benda, stoga i nije morala nesto posebno da obraca paznju na imidz na sceni. Sad je situacija skroz drugacija. Meni je ovo najjaci autfit do sada: http://www.youtube.com/watch?v=5yMp9BOgfNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu vise onakav mjetal kao sto su bili jbg ali nema veze do jaja je i ovo novo ali ipak zna se ko je napravio bend aj bre ljudi sta sam teo reci cek a da

daj pomozite mi da nadjete WM (kad peva Anete) ima jedan deo kad koriste klavijature umesto glasa ne secam se ali sam gledao

e da ako ne nadjem mora da sam bio u zescem tripu ili sam se zajebao ne znam :lol::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...