Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Hm da zaboravio sam da napomenem da je film "Alone in the Dark" skrnavljenje slavnog imena kompjuterashke legende, i da ga gledate samo ako bash nemate nikakav pametniji nacin da wasteujete 2 sata svog vremena. mada Soundtrack za film je odlican, Mnemic,Rammstein,Nightwish,Cradle of Filth,Lacuna Coil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIGHTWISH will release a new single, entitled "Eva", on May 30. "Eva" will be an Internet-only single release, all profits from which shall be donated to a charity that will be announced later. In Finland, the single will be available exclusively from NetAnttila.

 

"Eva" will feature the new NIGHTWISH vocalist, chosen from about 2,000 applicants. The singer's identity will be revealed simultaneously in a press statement and on the band's website, www.nightwish.com, on Wednesday, May 30. A radio promo of the Internet single will ship on the same day.

 

The sixth NIGHTWISH album will be released on September 26, preceded by a second, regular single release in August.

 

Extra! Bas da vidimo kako ce se pokazati nova pevaljka. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene ubedljivo najbolji symphonic metal bend. Volim ih upravo zbog te power crte koju imaju. Smatram da će tek sa novom pevačicom dokazati da su stvarno veliki bend i da od Tarje kontinuitet ne zavisi. Omiljeni album mi je Century Child, a omiljene pesme Wis I Had an Angel, The Phantom of the Opera, Slaying the Dreamer, The Carpenter, Know Why Nightingale Sings... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I tako...nocjas sam imao prilike da chujem novu stvar EVA i....shta znam,lichno mi se jako svidja ali...gomila vas cje biti razocharana...novi vokal jako mnogo podsecja na Liv Kristine,takav je i stil pevanja,takva je i boja glasa...meni je to skroz ok,ali kapiram da ne gomila vas ne mirishe Liv previshe...Marko odlichno odradjuje svoj posao kroz celu pesmu i koliko - toliko uz klavijature priblizava zvuk starom NW-u...ovo ostalo nema toliko veze sa starim stvarima...Ne mogu previshe da sudim po jednoj pesmi ali...ovo je definitivno totalno drugachije od ranijeg rada,ali po meni pozitivno...

Ajd zivi mi bili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm da zaboravio sam da napomenem da je film "Alone in the Dark" skrnavljenje slavnog imena kompjuterashke legende, i da ga gledate samo ako bash nemate nikakav pametniji nacin da wasteujete 2 sata svog vremena. mada Soundtrack za film je odlican, Mnemic,Rammstein,Nightwish,Cradle of Filth,Lacuna Coil...

Sta ima od COF-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze...ionako je bio fake...Uglavnom ono jeste bio glas Marca i glas Liv Kristine...u pitanju je njihova stvar sa nekog projekta...ne NW...neko se do jaja zajebavao sa celom prichom...

 

bend je delain, imaju 1 pesmu sa marcom i sharon, no compliance, dobra je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Jos jedan od mojih omiljenih bendova. Jednostavno rulaju :pivopije:

 

Imam njihovo izdanje na DvD-u i bilo mi je jako zabavno da posmatram njihovo postepeno penjanje na lestvici svetske metal scene... Ostvarili su uspeh kojem se nisu ni nadali.

Na njihovom official sajtu postoje obavestenja o novoj pevacici, a iskreno /> Niko ne moze zameniti Tarju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa meni su oni godinama omiljeni bend i mislim da cu im se uvek vracati,ali nemam nameru da kesiram za svaki cd oko 1200 dinara,jos 3000 za dvd-e.....uostalom ljubav ili postovanje prema nekom bendu se ne ogledaju u tome da li se kupuju cd-ovi.....a mrzim sto nw,odnosno svi ti menadzeri,pr-i,promoteri i jos neke pizde materine gledaju samo komercijalnu dobit....i zao mi je sto je nw postao jos jedan takav bend,sa gomilom singlova sa 50 verzija jedne pesme.....i jos onda cujem Marca kada kaze da svaka pesma koju neki fan skine sa neta oduzme njemu hleb koji toga dana ide da kupi svojoj deci...

 

uostalom postoji sziget...a moze i da se skokne do neke susedne zemlje...samo malo skupiti love....pa preko grane na nw :rockdevil:

Edited by Nightmare_Aria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...