Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Vec smo jedne imali prilike da gledamo... tako da bi bilo bolje da kao predgrupa neko drugi dodje...

Svakako. I to je dodatni razlog da za Paradise Lost bude ponižavajuće... Nakon, da kažem, svog koncerta, budu pred istom publikom predgupa ( podrška, specijalni gosti, da se izrazim malo ljepše ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,shalu na stranu,pukli su oni bez Tarje,a ona jadna dobro da je i izdrazala toliko pored njih,mislim shta reci,da li ste gledali DVD? One tamo lujke...svashta rade ... LoL

Ma kakva god bila pevachica,teshko da ce nadoknaditi Tarju...I da, kako je moguce da nekome identitet bude sakriven tako dugo,i da CHEMU sve to???

 

iskreno: Tarja je nishta bez Nightwish-a. Osrednja operska pevacica kak'ih imas gde 'oces. Sad su svi nalozeni da umeju da pevaju, a ona uz to i ne izgleda dovoljno privlacno da bi bila hot stuff, hrana i vreme su je pobedili jos od Wishmaster-a. Snimice dva-tri dosadna albuma koja ce joj pisati neki likovi zeljni slave, producirati neki ostareli otpaci od scene, vozice se na ime Nightwisha jos pet-sest godina i onda ce je zaboraviti, jer nema sta da ponudi. Takodje, Nightwish je svega 50% Nightwish bez Tarje, spoj ta dva je bio ono pravo, ali izdali su puno albuma, ispucali ideje, nakupili love, iskvarili i komercijalizovali i vreme je da se te price privedu kraju. Angels Fall First - simpatican album, Oceanborn - legendaran, savrsen album, Wishmaster - odlican, ali vec primetno komercijalan album, ostalo - sranje. Bas bih voleo da me ovaj novi prijatno iznenadi, but I wouldn't hold my breath waiting for it to happen...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Markov muski vokal bas dopada, volela bih da on preuzme ulogu glavnog vokala, a ta nova pevacica ne sumnjam da ce biti jako privlacna i sexy.

@HowlingWind- Tarja se trudi da i van NW uradi nesto, ne ide joj lose, ali sve je to osrednje o donosu na NW. Tacnije, njen muz Marcelo (Argentinac) je za sve zaduzen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Markov muski vokal bas dopada, volela bih da on preuzme ulogu glavnog vokala, a ta nova pevacica ne sumnjam da ce biti jako privlacna i sexy.

@HowlingWind- Tarja se trudi da i van NW uradi nesto, ne ide joj lose, ali sve je to osrednje o donosu na NW. Tacnije, njen muz Marcelo (Argentinac) je za sve zaduzen.

 

ma normalno, to joj je posao, a treba platiti one bunde i droge :) :)... jeste, navikne se covek (zenski covek u ovom slucaju) na uspeh, pa grabi kako god ume, medjutim, reci, zar to nije sve na racun stare slave u NW-u? Neko drugi je komponovao muziku, ona je bila frontvumen i vokal, razumno je ocekivati da stvaralastvo benda nece biti nesto ozbiljnije poremeceno njenim odlaskom osim onim kreativnim problemima koje ocigledno imaju na zadnja dva izdanja. Sto se mene tice, nisu trebali da puste onog ushljivca iz Synergy-ja da se toliko razmashe u bendu, umesto da svira svoj instrument (bas?), on hoce i da pise pesme i da peva i ...kush bre! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj biti nepravedan prema coveku, valjda mora da se zna ko je musko, s obzirom da Tuomas nije preterano muzevan. Dobar je matoriu Marko, dobro komunicira sa publikom.

Ti pominjes bunde i drogu, ma sta ce zenskoj droga, ali verujem iz licnog iskustva da joj treba mnogo novca za sminku, jer nije lako onako se transformisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah,mushki iz Nightwisha su nishta drugo nego grupa narkitja koja je pukla bez Tarje,a i Tarja bez njih,nikome nisu dobro doneli,ali mislim da Tarja nece imati nikakvu karijeru bez njih...jadna...uostalom, ne znam ko je gore rekao...mene bash briga kako ona izgleda,da li je debela ili mrshava,vazno je da dobro peva i da je mjuzik dobar,a ovo ostalo (shto ukljuchuje stajling ) je nebitno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...