Jump to content

Stratus


StRatO

Recommended Posts

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Мој једини коментаар синоћне свирке. Мислио сам да нећу доживети да чујем уживо 'Ћутиш као пре', али и то се десило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

činjenica je da je prave metal publike u srbiji veoma malo, postoji gomila bendova koji se dosta trude, a kojima treba po stotinjak prodatih ulaznica po svirci da pokriju sve troškove, pa opet i tu mizerni brojku je sad teško dostići, što se i sinoć pokazalo.

 

što se tiče svirke, alisteru svaka čast, a mi smo mogli i bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да сте боље од онога свирали, билоб и нехумано. Једино што је Неша заборавио да треба да пева на оном јендом месту, остало је све било за највећу могућу похвалу, да не користим сад неке друге епитете.

 

Alister prvi put slusam,momci su OPASNI, mada trash nema veze sa publikom Stratusa

Ево ти га живи доказ да могу оба бенда да се слушају подједнако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није заборавио текст, него се ваљда замислио, па заборавио да крене после солаже. Не сећам се у којој је песми, није ни битно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је друга песма, када је показао да возите још један круг; не мислим на то. То уопште није страшна ствар, мање искусни музичари би се збунили и поиспадали.

Кажем, није толико ни битно. Поменуо сам то само зато што је речено да нисте потпуно задовољни, док је мени било сјајно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

činjenica je da je prave metal publike u srbiji veoma malo, postoji gomila bendova koji se dosta trude, a kojima treba po stotinjak prodatih ulaznica po svirci da pokriju sve troškove, pa opet i tu mizerni brojku je sad teško dostići, što se i sinoć pokazalo.

 

što se tiče svirke, alisteru svaka čast, a mi smo mogli i bolje

 

 

Zavisi sta za tebe znaci rec "prava metal publika"...U Jagodini je na Azazelu Decembra i proslog vikenda na Stillborn/Infest dolazilo po stotinak ljudi i to pored svih represija lokalne samouprave sa ciljem da se suzbije sve sto njima ne odgovara.U takvoj provinciji u rupcagu kao sto je DNK dodje 80-100 lojalnih Jagodinaca stisnutih kao sardine da bi podrzali bendove a u Beogradu dodje manje ili isto,mislim da tu postoji neki drugi problem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi sta za tebe znaci rec "prava metal publika"...U Jagodini je na Azazelu Decembra i proslog vikenda na Stillborn/Infest dolazilo po stotinak ljudi i to pored svih represija lokalne samouprave sa ciljem da se suzbije sve sto njima ne odgovara.U takvoj provinciji u rupcagu kao sto je DNK dodje 80-100 lojalnih Jagodinaca stisnutih kao sardine da bi podrzali bendove a u Beogradu dodje manje ili isto,mislim da tu postoji neki drugi problem...

Наравно да постоји. Колико свирки имате у Јагодини за месец дана? У Београду имаш 3000 локалних бендова, па сваки од њих да има наступ, плус страни извођачи, плус тезга бендови... Наравно да ће публика, које ионако нема много, да је посета лошија, што из немогућности да се испрати све што би их евентуално занимало, што због незаинтересованости за друге жанрове и последичном исцепканошћу на бројне фракције. То је једноставно тако и београдски бендови то врло добро знају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome sto sam za svirku cuo na hitu 202,slucajka, a plakata oko SKC-a nije bilo,pa sam i posumnjao da ima svirke.Trebalo je malo da se razlete oko toga.

 

 

Na to sam i mislio mada nije presudno.Moze da se razglasi i ovako medju drustvom.

Bosko bas o tome sam i pricao,beogradskih bendova ima milion i mozes ih gledati kad hoces pa je i logicno kad ljudi ne dodju a Stratus ne svira svakog dana sa Alisterom tamo.

Mi u Jagodini imamo mesecno metal svirku otprilike ali smo lojalni i jako cenimo neciji rad tako da dolaze sve generacije na koncerte od 7 do 77.Kad dodje neko sa strane jednostavno MORA da se ispostuje bend koji se maltretirao da dodje i posvetio nam paznju jer smo mi ipak jelte provincija...Mi smo u prednosti jer se svi znamo i kad je vredno nesto videti lako se organizuje i maltene nam nikakvi plakati ne trebaju a ni dvestadvojka.Isto tako ako nas neki bend necim razocara moze lako i da se organizuje bojkot istog kao sto je slucaj sa Kraljevskim apartmanom.

Kad bend iz provincije dodje u Beograd to izgleda i nije tako interesantno svima,nazalost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bend iz provincije dodje u Beograd to izgleda i nije tako interesantno svima,nazalost.

Проблем је што доста људи није упознато с квалитетом бенда. Верујем, да су којим случајем људи имали прилике да чују Стратус више у неким медијима, да би дошло више људи. Не смем да се закунем, али мислим да је тако. Зато сам и рекао Дарку да би можда било боље да су прво гостовали на неком хиту 202-ке у Београду, макар свирали и 5 песама (што би временски опет било доста више него што већина свира), како би људи остварили први контакт.

Шта се то десило с Апартманом? Да не ширимо овде то, шибни ми ПП.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta Jagodinci imaju protiv Kraljevskog,pa Stratus je svirao kao predgrupa pre dve godine u Domu s njima

 

 

Nista licno nema niko protiv njih samo sumnjam da ce iko dolaziti vise na njihove koncerte.Prvi put u klubu Talir dok je radio, jedan od bendova koji su dolazili bio je i Apartman.Razocarani verovatno zato sto nije doslo 10 000 ljudi da gleda tako veliki bend izasli su mrzovoljni na binu i odradili to onako reda radi.

Da zlo bude jos gore posle nepunih godinu dana dolaze ponovo da sviraju u klubu DNK gde inace sviraju svi rock/metal bendovi koji dolaze i par sati pre koncerta kad je trebalo da istovaraju opremu i odrze tonsku probu oni se pakuju i odlaze na pljeskavice pa kuci pod izgovorom da nece da sviraju u takvoj rupcagi a koncert je bio najavljen i lepljene su plakate.Jebes fanove!

Takvi gestovi se kod nas ne oprastaju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што ни не треба. ОК ако неко неће да свира у рупчаги, али су о истој требали да се распитају унапред, а не да тако испаљују људе. Крајње непрофесионалан потез.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...