Jump to content

Stimulans


SickBoy

Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu!

 

Zovem se Darko, upravo sam se registrirao, a pretpostavljao sam da bi najbolji način da vam se predstavim bilo predstavljanje mog benda Stimulans.

Sviramo heavy metal, sa par "čudnih" upadica (ugrubo rečeno...), a na našoj stranici www.truemetal.org/stimulans pod sekcijom Diskografija možete naći kompletan prvi i drugi demo.

Preporučam skidanje drugog dema, jer puno bolje zvuči od prvog.

Ja sviram gitaru u bendu i radio sam produkciju drugog dema (to mi je i inače strast).

 

Hvala na pažnji i pišemo se! icon_wink.gif

 

p.s. svi komentari su vrlo dobrodošli

Edited by SickBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da, da, veoma dobar bend... Recenzija demo snimka, i No Words samoizdanja je uradjena sa moje strane, i poslata bendu jos ranije.

 

Gledah ih/vas i uzivo sa Helloween u Zadru...

 

Pozdrav celom bendu, a i za menadzerku vam, S. Burazin icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Skinucu pjesme, a inace ona prodaja dema po 30 kuna (oko 9KM = 4.5Eura) je stvarno previse, za to para mogu kupiti domaci regularan original..... icon_mrgreen.gif

Onda kupi, šta da ti kažem... icon_mrgreen.gif

Pazi, nemamo mi ništa protiv da se demo presnimava i tome slično (dapače, vrlo poželjno! biggrin.gif ) ali mislimo da CD sa svojim kvalitetnim omotom u boji i sadržajem vrijedi tih 30kn. Smatram da za naše prilike to nije neka toliko odvratna cifra, a kakve su kod vas ne znam... icon_redface.gif

 

Usto, hrvatskih "regularnih originala" zapravo i nema, pa nemamo takvu referencu... icon_wink.gif

Edited by SickBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Onda kupi, šta da ti kažem... icon_mrgreen.gif

Pazi, nemamo mi ništa protiv da se demo presnimava i tome slično (dapače, vrlo poželjno! biggrin.gif ) ali mislimo da CD sa svojim kvalitetnim omotom u boji i sadržajem vrijedi tih 30kn. Smatram da za naše prilike to nije neka toliko odvratna cifra, a kakve su kod vas ne znam... icon_redface.gif

 

Usto, hrvatskih "regularnih originala" zapravo i nema, pa nemamo takvu referencu... icon_wink.gif

Jebiga saljite snimke izdavackom kucama u Bosni i Srbiji ima ih 4 ili 5, a dosta ih izdaje na regularnim originalima....

 

Mislim kod nas su cijene prilicno pristupacne disk u prosjeku 5 do 6 eura, a vasa Vega koja je u rangu Alogije je 80 kuna kod vas (vise od 20 maraka, tacnije vise od 10 eura), toliko kod nas kosta jedan Crematory ili Megadeth ili Metallica ili Nightwish!

 

Pa braco birajte!

 

Pozdrav bendu i nadam se da cu vas gledati i sledece godine u Zadru, ako ovi opet ne ispale ili ako Exit udari sa dobrim grupama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
Da, da, veoma dobar bend... Recenzija demo snimka, i No Words samoizdanja je uradjena sa moje strane, i poslata bendu jos ranije.

 

Gledah ih/vas i uzivo sa Helloween u Zadru...

 

Pozdrav celom bendu, a i za menadzerku vam, S. Burazin icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Sanja Burazin kakva je to macka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...