Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro vas dvoje, da li ste vi normalni?

Oboje ste u Banjaluci i komunicirate preko yu metala?

A ti, laki, kakav si to kad takvoj lepotici dozvoljavas da placa hostel????

Hehe, ne, kao sto rece Aurora, ona nije krenula za BL... Mada, kad malo bolje razmislim, nisam joj trebao javiti da je cert otkazan, nego joj to reci kad dodje u BL icon_wink.gif

 

A hostel... u pitanju su TRI devojke, koje su vec stigle. Da su pitale da prenoce kod mene, odgovorio bih potvrdno, ali kad hoce u "hostel", za koji ne postoje ni teoretske mogucnosti u BL, neka ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam joj trebao javiti da je cert otkazan, nego joj to reci kad dodje u BL icon_wink.gif

Da li si ti svestan da bi to dalo odgovor na pitanje da li ćeš ostavljati potomstvo za sobom ili ne? violent.gif

 

 

Ali sve jedno.. dolazim ja u BL nevezano za bilo kakve koncerte i sl... orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazite sad u BL pa da vidite morski grad bez mora i desavanja.

Ja htedoh ali eto.. Ne da mi se... icon_cry.gif

 

 

A i sada imam novi izazov. Na gothic u Voodoo je došla riba koja je bez imalo blama deblja od mene violent.gif S obzirom da će ona teško smršati, ja moram da se podgojim pod hitno icon_cool.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece covek koji bi podrzava Dray i njene teme, sudeci po potpisu icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Pa u sustini, nisam mislo nista negativno u vezi teme, samo ne mogu da pohvatam nit, a prelistao sam poslednjih valjda 7-8 strana. ph34r.gif Konfuzija, to je sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...