Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cisto da se zna, ne svidja mi se kako forum sada izgleda :no:

Mogli su da stave nesto roze :bigblue::bigblue::bigblue:

 

Ni meni!

 

Ja ne znam kako ovo radi uopste... ovaj quote, sa plusevima i minusima... Ja sam ipak filozofiji posvecen ovih meseci :mad:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Nedjo, jesi li polozio jebenu filozofiju?

Izlazio sam juce na pismeni, pisao bez prestanka 3 sata, predao 12 A4 stranica, pa da ga jebem vise. Usmeni je u subotu u 9 am, pa cemo vidimo... Padnem li sad, pasce i koja glava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde gledaj to sa vedrije strane, sada ces moci koristiti, prilikom muvanja zena, prave ruske filozofe. Dosta je bilo citiranja Jebivjetrova i njegove teorije kako se svaki dan radjamo i umiremo, pa ako se veceras ne odradimo umires nevina !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto bi napisao burk, gledajmo to sa vedrije strane, sad kad obnovis godinu imaces vise vremena za alkohol, svirke, drolje i sl... :pivopije::pivopije::pivopije:

 

ps

boroholio je sa profom isao u teretanu, pa vidi da mu maca slucajno ispusti malo veci teg na glavurdu :rolleyes:

Edited by ignjastrasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, klikni OVDE

 

Hehe... It's swimsuit and it's Goth :)

 

Nego... vreme je za jednu veoma važnu vest.... najvažniju u istoriji ljudskog roda... važniju od potencijalnog home videa one male iz Mi nismo anđeli... važniju i od svih death metal bendova na planeti... važniju i od većine black metal užasnih bendova... i od kompletnog metalcorea...

 

POLOŽIO SAM FILOZOFIJETINU MALOPRE!!!

 

Mojim mukama je kraj, ništa gore me u životu ne može zadesiti, sad ću da okončam život, jer više nema smisla živeti isti... zbogom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Aj fala bogu, nek' se i to desilo.

Eto koliko je to ozbiljna situacija, kad ni Macola ne zbija sale, i zatvori oci pred home videom male iz Andjela ;)

 

Zbogom Rusijo, zavrsili smo ti i ja. Od sada, ruskim bendovima u Butcherianu tri ocene manje po defaultu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...