Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

icon_smile.gificon_smile.gif

i mi se pitamo zasto je YuMetal pao skoro!!!

 

@Soul reaper - danas scene na Paprikovcu...prosla vizita i lik naguli iz sobe, ode u bolnicku prodavnicu kupi gomilu alkohola, olesi se nazad u sobi i sam si podesi infuziju...cisto da ne ceka...umjeren mladic

 

@Tzak - ko su ti nesretnici (Bolero i Nino-Heroino)??

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif

i mi se pitamo zasto je YuMetal pao skoro!!!

 

@Soul reaper - danas scene na Paprikovcu...prosla vizita i lik naguli iz sobe, ode u bolnicku prodavnicu kupi gomilu alkohola, olesi se nazad u sobi i sam si podesi infuziju...cisto da ne ceka...umjeren mladic

 

@Tzak - ko su ti nesretnici (Bolero i Nino-Heroino)??

to su ti bolesnici,mada to meni vise lici na alkosa nego na bolesnog coeka!!!

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh. Bjeckidjecki te ocekuju u Banjaluci ( ja i dalje ne znam zaso nisi u busu za Bl).

Dolazim...

Eto, samo da ugovorimo kad, kako...

...da se uskladimo sa vremenom, da uskladimo to (!!Bj>almighty>>TO<<almighty<Dj!!) sa ostalim duznostima i obligacijama prema lamama, ljudskom rodu, flori i fauni... i tu sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim...

Eto, samo da ugovorimo kad, kako...

...da se uskladimo sa vremenom, da uskladimo to (!!Bj>almighty>>TO<<almighty<Dj!!) sa ostalim duznostima i obligacijama prema lamama, ljudskom rodu, flori i fauni... i tu sam...

Pazi, ja se resavam fucksa 10og, ako polozim dao sam uslov, i to je dovoljno za sad. Ove ostale nistarije i tako ne rade nista pametno, pa izgovore nemaju.

 

Ti vidi sa svojim obavezama, a Lazar starac ce da ti se pridruzi u putu (JA ZNAM da ce on da dodje, i da se nista tu ne pita)!

 

EDIT: Eto, a Dew-scented... mozda da probam sa nekom gorom vrstom alkohola... ili sa nekom drogom maybe. Ili da ne probam uopste.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...