Jump to content

Arcanum


marcoman

Recommended Posts

E ja mislim da cu krenuti ponovo u igranje ove neprejebive igre, pa htedoh nesto da priupitam fanove.

Prethodni put sam je presao sa magom, half-elf koliko se secam, a sada bih mozda pokusao sa nekim tehnologom cisto promene radi.

Interesuje me koliko su zanimljivi tehnolozi i da li je cimanje pronalaziti sve te neophodne sastojke po svetu za one skalamerije? To pitam jer kad sam igrao sa magom sve sto sam nalazio u igri od takvih stvari je bilo u tako malim kolicinama da je to strasno, i uglavnom su bili neki sastojci od kojih malo sta pametno moze da se skrpi. Mozda je to tako kad se igra sa magom?

Ne secam se tacno sada ali bili su i neki oltari neke fore sa prinosenjem zrtvi i tako to, to je moralo da se radi odredjenim redosledom po bozanstvima ili taj neki fazon. Ja nisam radio po redu pa ne znam sta se desi ako postupam onako kako treba hronoloski i da li je konacna nagrada podjednaka i za maga i za tehnologa ili su te zrtve bitne samo magu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Технишан је најгори смор. Не треба теби само по један од свега. Него 1 горњи састојак, и 10/20 доњих. Смарање најгоре. И кад то скупиш и направиш- искористиш- и о5 испочетка...

 

Мене занима оно срање са оним каменом што блокира пут на оној планинчуги.

Кад недобијеш место, него само координате, и онда ти идеш по оној планини док ненађеш и кад нађем улаз- камен!

Па сам ја буџио магије, покушао ,,пуш"- да га гурнем, ,,дисентигрејт" да га уништим, халф сајз"- смањио себе, али тај камен немогу да прођем!!!!!

 

 

Ал најаче је кад крећеш са огром, а као бекграунд изабереш да си побегао са циркусом, само пробај то!!!

на почетку стенгт- 18!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

ne sjecjam se, igrao sam je kad je izasla, znaci prije koliko godina, 5?

 

mozda treba da pricas sa kolegom?

hmm stvarno se ne sjecjam

u stvari ne sjecjam se zasigurno ni da moze, ali ipak mislim da moze :D

 

inace techician je najvecja keva, samo treba puno vise sati igranja da se dobro zbudzi koliko se sjecjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

igrica je jako jako boost... pogotovo zbog toga sto lika mozes da gradis na sto nacina... al je malo krs kad imas npr elf strelca sa brdo dex-a ... i prebacis u real time... brate puca jedno 1000 strela u sekundi... legolas je mala beba za tako nekog :)... ja najvise volim maga... u pocetku harm rula... kasnije neki summon da tenkuje i disintegrate...

a da a sto se tehnicara tice... meni je bio smarac najgori kad sam probo... al moj drug (obozava dwarfove btw) je reko da je tehnicar najbolja klasa ikad... neki tamo snajperi i sta ti ja znam... inace jako dobra igrica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste kul kod tehno lika, ali mnogo je zajebano naci toliki broj sastojaka koliko ti treba za nesto vrednije.

Za poredjenje sa nekim kultovima tipa baldur i to, mogu samo da kazem da realno arcanum nije u toj klasi jer je baldur mnogo kompleksnija igra. ima vise humora, sira druzina i slicne stvari, ali ja sam od svih igara tog tipa stvarno najvise uzivao u Arcanumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako nece on tebi idi ti njemu... ako nemas onih action poena ili kako se vec tu zovu... igraj malo u real time modu... tamo nema frke sto on stoji... bice ti jos bolje... znas ono "ozezi dok lezi"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...