Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a svideo ti se onaj tanjir.....

 

imam ogromni okrugli stakleni tanjir po kome posvuda pise cheese, fromage, (razni nazivi sireva tipa brie, camembert & stuff)

 

e ,da,,, ima jedan sirac koji se zove 'caprice de dieux' (ako sam dobro napisala) sto bi u prevodu bilo 'hir bogova' a u nasoj interpretaciji "козји сир" icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam nekoliko komentara u vezi stormageddona pa kome se svidjaju zabole me a kome se ne svidjaju jos vise me zabole ugl: imam pitanje zasto niste nastavili kao black (moonblood je npr,bar meni,fina stvar) icon_confused.gif i poceli sa obradama alicea i sl.. na poslednjem 'nastupu' u skcu sam ocekivala neke tvrdje obrade sto se zvuka tice... sta se desilo? ali se zato pojavila takva guzva u prvim redovima (od silnih maloletnica) da mi nije bilo dobro.. predpostavljam da se tu nisu natovarile da bi bolje cule,nego da bi bolje osmotrile clanove.. no.gif ma.. njihov problem... ugl. mene samo zanima sta bi s ti mautorskim stvarima i da li ce se one cuti negde.. nekad...? musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam nekoliko komentara u vezi stormageddona pa kome se svidjaju zabole me a kome se ne svidjaju jos vise me zabole ugl: imam pitanje zasto niste nastavili kao black (moonblood je npr,bar meni,fina stvar) icon_confused.gif i poceli sa obradama alicea i sl.. na poslednjem 'nastupu' u skcu sam ocekivala neke tvrdje obrade sto se zvuka tice... sta se desilo? ali se zato pojavila takva guzva u prvim redovima (od silnih maloletnica) da mi nije bilo dobro.. predpostavljam da se tu nisu natovarile da bi bolje cule,nego da bi bolje osmotrile clanove.. no.gif ma.. njihov problem... ugl. mene samo zanima sta bi s ti mautorskim stvarima i da li ce se one cuti negde.. nekad...? musik19.gif

Pazi ovako sto se tice RIBA u prvom redu ja sam kriv za to... icon_smile.gif

 

Batalili smo davno BLACK METAL jer smo izbacili skoro celu postavu koja je to gotivila...

 

Autorske cete cuti najranije za mesec dana malo kuliramo sa svirkama jer treba ispiti da se daju...

 

Autorske su vec napravljene samo nemamo vremena sad da se akamo oko toga toliko ali uskoro ce mo ponovo izaci na binu i piciti nase stvari u HEAVY-PROG-POWER fazonu, tako da ko voli True black metal postava koju smo izbacili napravila je svoj bend IN DEAD'S ENBRACE tako da mozes to da cujes pa zakljuci sama zasto smo se promenili.... icon_da.gif

 

 

 

 

Inace ko si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da da da,maloletnice,hahahahaha...pa znas kako grupi ribe icon_wink.gif salim se...ukratko upravo to shto je meda rekao,moramo malo da kuliramo,zaleteli smo se...nadam se da ce pasti i neka Malmsteen obrada,onako za moju dushu...You don;t remember,I;ll never forget ili slichno,ali u svakom sluchaju...Imamo za sada dosta gotovih stvari i kada se sve to zavrshi,svake druge trece svirke,ubacivacemo po jednu autorsku i tako...biche dobro,ludilo zezanje,ovo ono...pa...Ne bi ja to tako okarakterisao Heavy,prog,power,taj power mi para ushi...Heavy-prog sa malo power-a(much better) icon_smile.gif I tako...puno pozdrava,plus ochekuje se jos dosta novih obradica,ali pametnih...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

True black metal postava koju smo izbacili napravila je svoj bend IN DEAD'S ENBRACE tako da mozes to da cujes pa zakljuci sama zasto smo se promenili.... icon_da.gif

 

 

 

 

Inace ko si ti?

koji inace radi "punom parom"

kurac moj!!!

bio sam im na probi!!!

raspad!!!!

IN DEAD'S EMBRACE?

medo ti si 'rso!!!!!

 

 

IN DEATH'S EMBRACE!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sirenje,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali Heavy-Prog-Poweru?

 

Jel si ti ona cica voditeljka sto je bila u studiu 6 kad smo svirali i zvucali raspad? icon_smile.gif

Jesam, ja sam ta cica ta voditeljka!

Niste zvucali katastrofalno, naprotiv meni ste se najvise svideli, jer ste pokazali da ste kreativni i da imate ideje! Zato, prijateljski savet: manite se obrada, radite svoje stvari, budite dobri, lepo ucite u skoli/fakultetu i nemojte po forumu da pisete gluposti. U tom slucaju, imacete moju podrsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemojte black, heavy-power-prog rules!! icon_da.gif samo jos da dodate zenski vokal, violinu i perkusije i bice Xtra icon_da.gif

icon_smile.gif to ne moze, dogovorili smo se da im ja ne pevam.. a sto se violine tice... moze i viola... ma batali. mhihi.gif

 

icon_smile.gif => sirenje,,, icon_smile.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, ja sam ta cica ta voditeljka!

Niste zvucali katastrofalno, naprotiv meni ste se najvise svideli, jer ste pokazali da ste kreativni i da imate ideje! Zato, prijateljski savet: manite se obrada, radite svoje stvari, budite dobri, lepo ucite u skoli/fakultetu i nemojte po forumu da pisete gluposti. U tom slucaju, imacete moju podrsku.

Wow...... Cica Voditeljka wub.gificon_redface.gif

 

Hvala na pohvalama i savetima, nadam se da te necemo razocarati!!! pivopije.gif

 

Ato se Black-a tice... jednostavno desilo se.... Uradili smo Lake of Dying Tears i takav neki pravac nam se najvise svideo (daje mnooogo vise muzicke slobode i mogucnosti za eksperimentisanje).

 

Pri tom smo dobrim delom promenili i postavu, pa nam je dobro doslo da odradimo par obradica da bi se usvirali.

 

Inace tri nove pesme su komplet uradjene, samo malo da navezbamo i prvom prilikom ce se cuti!!! Verovatno cemo organizovati nesto u Kuglasu(mnogo mi se svidja to mestasce), mozda sa jos nekim bendom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja nisam bila bas ozbiljna..... ph34r.gif

ja i violina......jos par dana i gotovo!  biggreens.gif

jedino ako imate nesto sa 2-3 note koje se vrte.....to bih mogla icon_smile.gif  laugh.gif

JA sam basista! mad.gif

 

 

 

icon_cool.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...