Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vec sam pisala o audiciji na temi In Human Form. Da bi i vi ovde procitali kopiracu.

 

Inace, na audiciju je doslo desetak dobrih bendova, tako da smo osim kvaliteta gledali i slusanost muzike koju ti bendovi sviraju, posto nam je jako bitno da dodje puno ljudi, jer je svirka, kao i sve nase svirke, humanitarna.

Vise clanova ima zavrsenu muzicku skolu, tako da su, bez obzira na muziku koju slusaju(a negde ovde sam procitala da je narodna, sto nije tacno), bili u stanju da ocene kvalitet bendova.

Sto ste tice 100 dinara koje ste dali, stvarno niste morali, ja se izvinjavam zbog toga, uvek su bendovi placali studio i nikada nije bilo problema(posto je bilo price o tome na temi In Human Form).

Nama je stvarno zao, ali ne mozemo svima udovoljiti. Zato se trudimo da udovoljimo vecini, a vecina zeli EKV, Deep Purple i slicne bendove koje skidaju bendovi koji su prosli. Trudimo se da budemo objektivni, da ne gledamo ono sto je po nasem ukusu . Upravo zbog toga su nam svirke i uspesne. Mozda nam je greska sto smo vas cimali, ali nismo znali da ce skoro svi bendovi biti odlicni, jer tako nije inace, pa je kvalitet presudan.

 

Jos bih dodala da se u ziri ne ulazi pomocu pitanja da li volis da slusas muziku i da li pratis estradu, vec pomocu pitanja da li slusas narodnjake i da li mrzis black metal, ako su odgovori potvrdni onda je ulazak u ziri zagarantovan icon_rolleyes.gif

I ne mogu da verujem da jedna devojka nije znala da napise black metal(ili sam mozda trebala da napisem velikim slovom da ne bih ispala kucka, sabanka ili nesto tome slicno, kao ne postujem vasu muziku itd.), to je veliki greh, pa kako je to sebi dozvolila, kakva glupaca... I jos je pitala da li svirate HC??? Nju treba odmah na lomacu! wallbash.gif

Edited by Flight_Of_Icarus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
To bole nas kurcina!!!!Organizovacemo mi samostalnu svirku jebes ti ovo da sviramo nekim sabanima na uvce narodnjake!!!!!!!!!!Ma treba ih sve u red pa da osetre sta je neo nacisticki bessssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RAAAAAAAHHHHHHHH!!!!!! violent.gifviolent.gifviolent.gif

''NEO NACISTICKI BES'' laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gificon_uhoh.gif Ја се плашим...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gifno.gifno.gif kurac, ja uopste ne znam kad da nadjem par sati za ta vizuelna. verovatnu u sredu uvece icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ti dolazis sutra? mislim na svirku...???

mozda.... musik19.gif

 

 

 

 

 

ej, vizuelna jednostavno nisu isto sto i par sati!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

al sam lepo spavala na AD danas.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda.... musik19.gif

 

 

 

 

 

ej, vizuelna jednostavno nisu isto sto i par sati!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

al sam lepo spavala na AD danas.... icon_da.gif

Spameri jedni streberski!!! icon_razz.gif

 

 

 

...cestitam clanovima benda na plasmanu u super-finale! (uh al' je ovo bilo zvanicno! icon_smile.gif )

 

 

I kao sto Milos rece pre par postova: Vazno je ucestvovati!!!

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...