Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doslo je do logicnog sleda dogadjaja Coko nije podnosio klin vokale i melodicne pesmice, a mi ostali stvarno ne mozemo ceo zivot da ostanemo na  sirovom Bleku i da vrtimo dva rifa...

e, sad si ga stvarno preterao! vise nemas pravo da kazes bilo sta na temu TR00!!!!!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

 

 

violent.gif i da. srecne nova godina svima kojima to nesto znaci. violent.gif

 

 

EDIT: vucko genije....

 

alkos.gifalkos.gifalkos.gifpukeface.gifalkos.gifalkos.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifsmoke_break.gifsmoke_break.gifsmoke_break.gifhappy.gifgivemebeer.gificon_mrtav.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci srecna vam nova i neka vam svaka da iili neka svakoj da...Mislim da za sada idemo ok tempom...ali...trenutno spremam instrumental posvecen Beckeru koji ce se nadam se snimiti kod manje i bice extra shred pesmica,ali imace meru i melodiju.Sto se tice stormagedona...Drago mi je sto su me uvukli u taj bend poput usisivaca koji kupi i usisava mrvice(navukose me na jednu svirku,a posle u bend-mamu vam vasu biggrin.giflaugh.gifbiggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif )Bice dobro...Meda je ok uradio pedale i farbe na procu,kao i ja tako da sto se ozvucenja tice mislim da cemo morati samo bez malo trebla i to bi bilo to drugari...Mojim pedercicima iz Black Clouda zelim sve najbolje za novu godinu i pratece praznike...Uzivajte u zivotu...FAST pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci srecna vam nova i neka vam svaka da iili neka svakoj da...Mislim da za sada idemo ok tempom...ali...trenutno spremam instrumental posvecen Beckeru koji ce se nadam se snimiti kod manje i bice extra shred pesmica,ali imace meru i melodiju.Sto se tice stormagedona...Drago mi je sto su me uvukli u taj bend poput usisivaca koji kupi i usisava mrvice(navukose me na jednu svirku,a posle u bend-mamu vam vasu biggrin.giflaugh.gifbiggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif )Bice dobro...Meda je ok uradio pedale i farbe na procu,kao i ja tako da sto se ozvucenja tice mislim da cemo morati samo bez malo trebla i to bi bilo to drugari...Mojim pedercicima iz Black Clouda zelim sve najbolje za novu godinu i pratece praznike...Uzivajte u zivotu...FAST pivopije.gif

E vala bas, doso si mecki na rupu, a odatle se jos niko nije izvukao pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choko reci cu ti samo jedno...Ok je ako si ljut i sve to,ali vecina benda je odlucila drugacije,a ako si im(nama) ortak neces se ljutiti,jer se takve stvari jednostavno desavaju...Ziv bio i nadam se da cemo kao bendovi saradjivati!!!!! pivopije.gif

Nemoj Coku da diras, dobar je on, pricao je sa medom i sve su izgladili, sve je kul i sigurno da cemo saradjivati, samo je trebala malo da se slegne prasina, ipak se sve desilo nekako mnogo brzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj Coku da diras, dobar je on, pricao je sa medom i sve su izgladili, sve je kul i sigurno da cemo saradjivati, samo je trebala malo da se slegne prasina, ipak se sve desilo nekako mnogo brzo...

E ljudi ja sam malo vise preterao posto sam prosao nedovoljan a medin tajming da mi saopsti za razilazak nije mogao da bude gori. te sam popizdeo.Te vam se izvinjavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ja sam malo vise preterao posto sam prosao nedovoljan a medin tajming da mi saopsti za razilazak nije mogao da bude gori. te sam popizdeo.Te vam se izvinjavam.

buuuuuuuuuu....sad se izvinjavas....zato sto si nam bio na probi pa mislis da si zarazen nekim smrtonosnim TONOVIMA i da ti je ostalo malo vremena pa da izgladis odnose sa ljudima laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ja sam malo vise preterao posto sam prosao nedovoljan a medin tajming da mi saopsti za razilazak nije mogao da bude gori. te sam popizdeo.Te vam se izvinjavam.

Samo opusteno i da bude sto vise svirki i krljanja u oba benda, pa nek sve gori.... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...