Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

'neko mora, neko mora

zasto sam to uvek ja

nije fora, nije fora

svaka mi je lutka zla

nikad gora, nikad gora

nikad gora nedelja

lutko moja, lutko moja

sto bas meni, sto bas ja'

 

<tribJut tu storm-A-ge(t)d-on baj stJevan andJelkoVIC>

 

rip.

 

icon_sad.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mhihi.gif

 

musik20.gif

in flames > dead end

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'neko mora, neko mora

zasto sam to uvek ja

nije fora, nije fora

svaka mi je lutka zla

nikad gora, nikad gora

nikad gora nedelja

lutko moja, lutko moja

sto bas meni, sto bas ja'

 

<tribJut tu storm-A-ge(t)d-on baj stJevan andJelkoVIC>

 

rip.

 

icon_sad.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mhihi.gif

 

musik20.gif

in flames > dead end

ko je stevan??? ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzas................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad videh sta se desilo....jebiga,bas sranje za vas.....nije ovo trebalo ovako da se zavrsi,a tek ste poceli da gradite ime...

 

Znaci onaj Moonblood Stormageddon je sada In Death's Embrace,a Lake Of Dying Teras je "novi" Stormageddon?

 

Sve u svemu,zelim srecu i uspesnu karijeru za oba benda,da snimite mnogo albuma i odrzite mnogo svirki icon_smile.gif

 

@Evil

Zajebi se ti ovih mainstream narodnjaka,Jagodinac 'till death! icon_rockdevil.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti znas.

Hvala lepo na slozi da mene i Duleta izbacite.

Makar znam da ste u necemu slozni.

mad.gif

 

E da ostajete bez foruma,sajta i download sekcije.

Posto vise niste clanovi benda ocekujem da necete vise da postujete ovde o dogadjajima vezanim za bend.Zadrzite pesme i ime ali ova tema pripada nama i promenicemo joj ime.

I da reci Medi da ne mora da mi se ulizuje zato sto ja vam necu organizovati svirke.

Inace trazicu od modova da promene ime teme u In deaths Embrace i pesme Diabolical Sickness i Moonblood nam ostaju (Meda se slozio).

 

Pozdrav svima nisam hteo da se ovako zavrsi ali kad Meda se hvali pevacem ATP-a i svojim progresivnim metal rifovima.Sada pocinjete od nule.

 

Iskreno,COKO

coko nema potrebe da se nerviras!!!meda,uros i ja smo pre vise od godinu dana planirali da u bliskoj buducnosti napravimo progressive bend.splet okolnosti ucinio je da to sad bude!ne znam sta ti je meda rekao ali ovo sto se desilo nije izbacivanje vec razilazenje!!!molim te nemoj da se ljutis!ostacemo mi u saradnji.mi cemo vama da pomazemo (barem ja za ostale ne znam).

a sto se tice mede i tebe u to necu da se mesam jer je to izmedju vas!!!

Nadam se da ces prestati da se ljutis i da pristajes da ce In Death's Embrace i Stormageddon biti u bliskoj saradnji!!!

Znam da te meda bas iznervirao,ali nemoj uzimati to k srcu znas kakav je meda!!!

ajde coko uzdravlje!!!

kazi samo kako cemo za teme na forumu?

oces da ja otvorim tvoju temu a da ova ostane ili ces premeniti ovu temu pa da ja otvorim novu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

coko nema potrebe da se nerviras!!!meda,uros i ja smo pre vise od godinu dana planirali da u bliskoj buducnosti napravimo progressive bend.splet okolnosti ucinio je da to sad bude!ne znam sta ti je meda rekao ali ovo sto se desilo nije izbacivanje vec razilazenje!!!molim te nemoj da se ljutis!ostacemo mi u saradnji.mi cemo vama da pomazemo (barem ja za ostale ne znam).

a sto se tice mede i tebe u to necu da se mesam jer je to izmedju vas!!!

Nadam se da ces prestati da se ljutis i da pristajes da ce In Death's Embrace i Stormageddon biti u bliskoj saradnji!!!

Znam da te meda bas iznervirao,ali nemoj uzimati to k srcu znas kakav je meda!!!

ajde coko uzdravlje!!!

kazi samo kako cemo za teme na forumu?

oces da ja otvorim tvoju temu a da ova ostane ili ces premeniti ovu temu pa da ja otvorim novu?

Ja sam rekao da sto se tice muzike ja sam sa Medom zavrsio i da mi binu kao ni svirku necemo deliti (ukoliko ne moramo).

Da raniji stormageddon se pocepao na dva dela

 

Ja i Dule...................................................Manja,Matija.Meda i Vucko

In deaths Embrace-melodic black..............Stormageddon-power/progressive

 

Tu je crta napravljena i tema za death's embrace ce da se napravi nova ali posto napravimo promene u ranijim stormageddon pesmama.Nova postava je inace protiv clean vokala i od sada ja se ne pojavljujem na ovoj temi (ukoliko ne moram)

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја немам појма о каквим распадима зборите.

Изменио се састав, то је све. Узгред, Чоко се очигледно много уобразио с обзиром да је изјавио да неће више па посећује ову тему само зато што је замењен другим чланом. Не видим где је ту ортаклук, али 'ајде. Додуше, његова контрадикција би се састојала у томе што би рекао да су га ортаци избацили из бенда, а притом сам зна зашто! Па нисмо колеге, аман човече! И зашто не би делио бину са нама? Бог те маз'о!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја немам појма о каквим распадима зборите.

Изменио се састав, то је све. Узгред, Чоко се очигледно много уобразио с обзиром да је изјавио да неће више па посећује ову тему само зато што је замењен другим чланом. Не видим где је ту ортаклук, али 'ајде. Додуше, његова контрадикција би се састојала у томе што би рекао да су га ортаци избацили из бенда, а притом сам зна зашто! Па нисмо колеге, аман човече! И зашто не би делио бину са нама? Бог те маз'о!

E bre Manja, alal ti plajvaz, ti kad kazes ti si ga reko pivopije.gifpivopije.gif

 

Doslo je do logicnog sleda dogadjaja Coko nije podnosio klin vokale i melodicne pesmice, a mi ostali stvarno ne mozemo ceo zivot da ostanemo na sirovom Bleku i da vrtimo dva rifa...

 

Razdelili smo pesmice i svi imaju neke koristi od onoga sto smo radili zajedno...

 

U svakom slucaju hvala coku za sav trud koji je ulozio u ovaj bend i najiskrenije zelim njemu i novoj ekipi puno uspeha.... pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...