Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa imaš Neleta i Jagode. Nisi morao ni da kažeš da si ljakse! icon_smile.gif

Sto si glup Vlado,aj mi to opisi...Jebo te patak u dupe...ono nisu jagode nego Osmi Putnik...Jel ti nakraju mala |R|ana poblajvila biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif hahahahahahaha

 

 

Pozdrav druze sta ima

 

 

 

 

P.s. Vucko hvala na pohvalama,trudimo se svi koliko god mozemo,mora jos bolje,cvrshce i heavy...zato let's rock together on the stage next time

 

 

 

@Sharkey druze...nisu ono jagode,jos ti pise na slici

 

 

hahaha Slepac biggrin.gificon_biggrin.gificon_razz.gificon_cool.gificon_da.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa takav je on...znam ja njega.

Ali,to je dobro icon_da.gif

Gde, nama je bio neophodan jedan koji ce da dotera bagru u red, sada vec i na probama sve mnoooogo bolje (i tise) zvuci, samo nikako da se pojavi Marko - sjebo nesto grlo za navu godinu, pa jos ni mi nemamo kompletan utisak o novoj postavi i zvuku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde, nama je bio neophodan jedan koji ce da dotera bagru u red, sada vec i na probama sve mnoooogo bolje (i tise) zvuci, samo nikako da se pojavi Marko - sjebo nesto grlo za navu godinu, pa jos ni mi nemamo kompletan utisak o novoj postavi i zvuku...

fino, fino.... samo da se ne raspadate vise na sceni.

majku mu, zvucali ste kao hor od vrhunskih solo pevaca - svi super pevaju, ali svako za sebe... mad.gif

 

 

 

SlavA!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino, fino.... samo da se ne raspadate vise na sceni.

majku mu, zvucali ste kao hor od vrhunskih solo pevaca - svi super pevaju, ali svako za sebe... mad.gif

 

 

 

SlavA!!

To stoji, bice sigurno bolje, jos sa markom, to ce biti skroz drugi bend (u pozitivnom smislu)... Po meni je bolje kad postoji pevac koji je samo pevac u bendu i zbog scenskog nastupa, ali jos vise sto su svi usredsredjeni na svoje instrumente...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...