Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mislis na (z)Majevicu, sklonili su je kad su izgradili kafe Park... Jebiga srce me je bolelo, tu sam proveo vecinu svojih gimnazijskih dana... Cak sam cuo da su neki ljudi htaeli da je brane zivotima, ali su seronje rusili radnim danom, oko 12h tako da skoro niko od komsiluka nije bio tu...

avaj..... icon_cry.gif ona me podseca na malu skolicu..... bedak!

a cekaj, zar nije ona bila u zivotu jos prosle (srpske nove) godine???

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoj postavo moja ljubim vas u ruke noge i glasne zice!!!!

necemo svirati 21. jebiga ali zato demo masters!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

tamo cemo izvoditi i nasu novu stvar!

inSTORMental!

to vam dodje kao power metal,thrash metal,blues i black metal!!!!

sve to tureno u otprilike 4 minuta!!!

pa sad vi vidite... rolleyes.gifrolleyes.gif

hkm... tek sad sam videla...

 

 

 

 

ZASTO SAMO 4 MINUTA?!?!?! PA TO NE MOZE NI DA PRISMRDI PROGU AKO JE IOLE KRACE OD DVAES MINUTA!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali ne znam da li cemo to svirati sada posto imamo dosta obrada, a ipak je ovo tribute takmicenje, koje bi pritom trebalo da se odrzi sledeceg petka ili subote...

auf, deBak.... bitce valjde vremena.....nekad.....ono.....!

 

 

 

 

sta, za nedelju dana?!?! sTrava!!!! (momci, kad imate probu, banula bih.....?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proba je u Petak 4-6 u Hramu... Bani bice nam drago da cujes novi Stormageddon... pivopije.gifpivopije.gif

Gde je To?!?!

 

 

 

Vise se i ne secam, duboko u sebi sam potisnuo taj nesrecni trenutak i zasuo ga lepim mislima i osecanjima 
tr00.... icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja da svratim,to mi je 2 minuta od kuce? icon_mrgreen.gif

E,da,kad je to takmicenje,bla-truc...?

Kao sto rekoh svrni, sad smo konacno ustalili postavu, pa ako ne bude nekih ispala u poslednjem trenutku trebalo bi da odsviramo repertoar za demo masters, koji ce biti sledeceg petka ili subote (valjda je sutra prvo finalno vece, tako da Manja odmah posle probe pali na svirku sa Death-om... Stvarno je covek kralj, svaka mu cast kako sve postizava).... SKC mala sala- Klasika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, super mi je bilo!!! (matija, hvala za ledeni mjesec!)

 

 

VUCKO, ako vazi ono sto kazu da je gitara zena, onda je tvoj bas keva svih kurvi!!!! sto ce reci, savrsen je!!!

E hvala, bas mi je drago da ti se svidja, znaci sad se samo odvajam od njega kad moram (da ne bi kurva zbrisala)!!!!

 

 

user posted image

 

 

PIVCINA RULZ.... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo...Bass,kurve,kurac palac,ali ljudi...MI NEMAMO PEVACA... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Sta cemo da radimo...

E moj putnice, kao sto rekoh posle probe: nema nama druge do da odemo u kafanu i da bacimo sve alternative na sto, napravimo repertoar i popricamo po neku... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rek'o nas narod JEBIGA... Marko je dosao na jednu probu i bilo je stvarno extra super smo zvucali, pri tom smo se konacno malo stisali i stvarno je bilo dobro....

 

Medjutim naredne dve probe nam je otkazao bukvalno 2 sata pred pocetak, a pri tom je ta druga proba bila juce, a trebali smo da sviramo u ovaj sad petak!!!

 

Tako da smo svi popizdeli, ali videcemo sta cemo sa njim... U narednih par dana cemo da popricamo i da konacno znamo na cemu smo...

 

Srecom ta svirka je otkazana za nedelju dve pa nije tolika frka, ako marko definitivno ispadne imamo vremena barem da nadjemo nekog da odradi tu svirku, a za kasnije cemo da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prenela glas, pa ce vidimo sta ce da bude dalje....

 

 

ma ja vama kazem: da ja vama pevam... kod mene nema da nema, ima samo da nestane! icon_rolleyes.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif (sta god..)

 

i takooo.... (pozdrav stormageddonu od Goatika) (hihi...!) (za one neprosvecene, Goatik je [hkm] grupa...) pivopije.gif

 

 

 

a sta bi sa finntrolom?! (p.s. ako ikada budete radili korpiklaane, tu sam!)

 

 

 

(p.p.s. zezam se...)

 

 

 

 

 

(ali ozbiljno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...