Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebem mu misha,sta je bilo sa pevachem i sa probom...poz ljudine i tetke(goatik) biggrin.gif

pozzzz!!!! laugh.gifbiggrin.giflaugh.gifbiggrin.giflaugh.gif

 

 

 

he, sto se tice pevaca, od ovog coveka nema nista..... (za sada) a na mene zaboravite. ja idem u narodnjake! icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

salim se naravno... nego, sinoc sam se snimala i zvucim toliko ocajno.... kao najtvish! pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da citam iza, sta sada svirate otkako vam se bend izmenio.

Od kad su blekeri otisli,i od kad smo doveli novog heavy gitaristu,i heavy pevaca...

Poceli smo rad i nastavili smo jedan davni rad u fazonu

 

tehnicki-Heavy/thrash/power/progressive metal!!!!:muzicar:icon_rockdevil.gif

 

Reci sto je dobra kombinacija ! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije balada,KRLJANJE JE...ja ti kazem...jebem mu misha,sta je bilo sa pevachem i sa probom...poz ljudine i tetke(goatik) biggrin.gif

E pa, zvao sam Marka jos jedared, on ima svirku u nedelju u Loznici, pa je rekao da je od ponedeljka otvoren za probe i da bi hteo da radi sa nama...

 

Kako god ja zakazah za subotu 20h Spider veliki studio pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzzz!!!! laugh.gifbiggrin.giflaugh.gifbiggrin.giflaugh.gif

 

 

 

he, sto se tice pevaca, od ovog coveka nema nista..... (za sada) a na mene zaboravite. ja idem u narodnjake! icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

salim se naravno... nego, sinoc sam se snimala i zvucim toliko ocajno.... kao najtvish! pukeface.gif

Od kog coveka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sarinog kolege.... ne znas pricu ionako.... icon_mrtav.gif

 

 

 

 

 

 

e, htedo' da vas priupitam_OCE L' BITI UOPSTE TRIBUTA BODOM DECI??????? huh.gif

E, deca, deca... Posle ovog Tributa i snimanja autorskih, vraticemo se i na njih, pogotovu ako budemo imali jos problema sa pevacima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti towerdetha,on je mentol biggrin.gif On i njegova drugarica idu sa mnom u skolu,uchionica do uchionice i sada ja sam bio sa njegovom drugaricom koju sovu drvo(cik pogodi zasto) biggrin.gif Inache potpisuje se Aronoel(Aronoel-Leonora-sve najbolje)...A Matkovica-towerdetha zovemo inache Satelit,jer je klempav i ima ushi ko satelit...pa nam popravlja signal cim se pojavi,odma mozes da zoves i Singapur,ako oces biggrin.gif i tako...Pa...Ljudovi,ni matija ni ja nemozemo da dodjemo na probu danas iz istog razloga...MATORCI...Ali napravite neku kombinaciju za ponedeljak popodne...negde oko 6h i tako... biggrin.gif

 

 

Poz moja bagro i pozz tetki naravno orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ti towerdetha,on je mentol biggrin.gif On i njegova drugarica idu sa mnom u skolu,uchionica do uchionice i sada ja sam bio sa njegovom drugaricom koju sovu drvo(cik pogodi zasto) biggrin.gif Inache potpisuje se Aronoel(Aronoel-Leonora-sve najbolje)...A Matkovica-towerdetha zovemo inache Satelit,jer je klempav i ima ushi ko satelit...

....TowerdetH-a jos zovemo i Dambo....a on mene zove drvo zato sto sam kao mrsava,a on voli malo punije...tacnije sisate pekarke.... icon_smile.gif ....a inace mi se koljemo jos od osnovne skole,pa sve do srednje.... icon_biggrin.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam klempav nego imam velike usi, a exDrvollub, ako to ne moze da shvati... onda... neka shvati!

Niko me ne zove Dambo osim Drveta.

 

PS. Po ko zna koji put, Drvoljube, donesi mi Futu u ponedeljak!!! biggrin.gif

Edited by TowerdetH

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi te se(ovo se odnosi na one koji spamuju,a nisu Stormageddonci ili prijatelji benda ili tetka goatik),matkovicu ovo se odnosi na tebe,jebo te futa to mi posalji na pp,ovo je tema Stormageddona,zato bih zamolio da se pise o kvalitetu benda i slichnim stvarima,nemo' da te banujem Matkovicu na 10 dana sa yuma... icon_mad.gifno.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ovo se odnosi na one koji spamuju,a nisu Stormageddonci ili prijatelji benda ili tetka goatik)

jao, sta bih ja bez vas!!!!! icon_smile.gif ljubi vas tetka!!!!! laugh.gifpivopije.gif

 

cekaj, nisam valjda i tebi tetka???!!! ph34r.gif jer, ako sam i tebi, onda moram da budem i matiji i manjoslavu....?!?!

 

 

 

 

 

'bem li mu porodicne komplikacije ko ih izmisli.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predajem se tetka,apsolutno,bezuslovno,JESAM,don't shoot icon_mrgreen.gificon_cool.gif

hehe.... onda sam i onoj dvojici..... mrred.gif SADA IMAM APSOLUTNU DOMINACIJU NAD SVIMA VAMA!!!!!!!!! MUAHAHAHAHAHAA!!!!

 

 

 

salim se naravno.... DOBRO DOSAO U FAMILIJU!!!!!! icon_biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...