Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sta ces!

Pa moras prvo na nasu svirku!!!!!!To je jedino logicno. icon_smile.gif

logicno, a? ako ti tako kazes....ja nemam svoju volju.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pa cinjenica je da ce u trecoj biti vece zezanje....a i karta je jeftinija icon_smile.gif

 

idem da nagovaram zenu!!! biggreens.gif

 

 

 

....mene je bas tesko ubediti...zar ne? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred postoji sansa da cemo svirati i sledeceg petka, ali ne drz te me za rec jel to nije sigurno treba jos da vidim sa organizacijom, i dal svi u bendu mogu da dodju.

Ako bude sledeceg petka sigurno cemo svirati jednu novu autorsku, i verovatno neke nove obradice!!! icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude sledeceg petka sigurno cemo svirati jednu novu autorsku, i verovatno neke nove obradice!!! icon_da.gificon_da.gif

fuck yeah!!! icon_mrgreen.gif

 

 

@*sweetpoisongirl:)*: a ceri, ne moze tebi zena da naredjuje!!! sto bi reko tvoj tata ( icon_smile.gif ) kajs u ruke...&stuff.. icon_mrgreen.gif

 

 

 

eh, izgleda da se vidimo u trecoj.... bicu sam za dva dana pred rodjendan... sad.gif pa dobro, bolje nego na sam rodjendan icon_mrgreen.gifbiggreens.gif

 

 

aj pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da ne iskrsne.... no.gif sto je takodje moguce da ce se desiti, posto sutradan imam predaju "projekata".... pukeface.gif

 

 

aj ce se vidimo!!! icon_rockdevil.gif

 

pametna na caleta... icon_smile.gif
icon_smile.gif nemoj ti meni... (i sad ja tebe treba da izgrdim, or something..) NIKAD TE NECU NAUCITI?! nikada nemoj stajati ni na cijoj strani kada su roditelji u pitanju! jednog dana ti moze doci glave... ph34r.gif

 

ajd u zdravlje... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...u prethodnih 4-5 strana nisam video nista drugo osim nekoliko pametnih komentara... icon_smile.gif Tako treba to je Stormageddon duh...Ja Bosancheros,a...pa ja bih rekao,bosancheros koga jure fenserke,a i metalke naravno,samo je Bosancheros tvrde glave i mnogo bira i na kraju izduva...Na sledecoj svirci bice mnogo dobro,pogotovo jer treba da odsviramo i novu autorsku Hladne Noci i tako to...Ja se nadam najboljem...sta bi za ovo sviranje na dan planete?

 

 

Medo shmekeru,stojim iza tebe i treba da te vole cice i tako to,a ljubomorni dushmani neka pricaju sta oce evotigana.giflaugh.gif

 

 

Pa ono kao c-ya...

 

 

p.s. Nisam ovaj put nosio bijelu kosuljicu i odma shatro ribice uuuu do jaja,startuju i tako to,ali ipak mislim da ce ljubav prema shuljici pobediti sve na sledecoj svirci...

 

 

 

Ljudi sve najbolje...zelim se zahvaliti svima koji su dosli veceras i koji su nas podrzali i narochito bandovima:

 

 

Black Cloud

Flush

Dehumanizer

 

Na zajednichkom sviranju i na zajednichkim pobedama u muzici i na neizmernoj podrsci...

 

 

Sve najbolje svima

 

P.s.2 Pisite komentare vase sa svirke u trecoj...

 

P.s.3 VOZDRA laugh.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Osmi Putnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

bili ste dobri juce, imali ste najvise publike icon_da.gif i da li mi se to cini ili ona devojka nije predstavila Vucka?!

 

ma uzivancija, brate... i bas bi volela da cujem tu novu autorsku icon_da.gificon_uhoh.gificon_frown.gif

 

Joj, Medo, sklanjaj tu sliku sa avatara, izgledas kao pokisli mis koji je pao na ispitu iz solfedja icon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

 

pozdrav svima... icon_wink.gif

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila mnooooooogo dobra.

 

I mislim da je Medin znojavi životinjski magnetizam uspeo da prizove neke mladice koje su bile '93 godište. Majke mi, nisam videla toliko popaljenih maloletnica još od kad je Packe iz Nekih Novih Klinaca došao kod nas u osnovnu. Treba da mu stavite neku kesu na glavu kad svira, pogiboše sve curice za njim. Ali neka, samo stavite onog Bosančerosa u prvi plan umesto njega, ima sve da pobegnu. I po mogućstvu se zamonaše. icon_razz.gif

 

Stimpi ima nove jebačke plesne pokrete, i to pohvaljujem. biggrin.gif Ni Elvis ti nije ravan Matija, samo tako nastavi. biggrin.gif

 

E DA, KONAČNO SE I VUČKO MALO VIDEO OD VAS OSTALIH ŠAKALA. Bilo je krajnje vreme, majku mu. biggrin.gif

 

Ali apsolutni vrh večeri je bio kad vam se pevač zagubio. Kad je Stimpi krenuo da ga doziva preko mikrofona ja nisam znala da li da budem zabrinuta (možda su ga oteli vanzemaljci, jelte) ili da se cepam. Odlučila sam se za ovo drugo. MAAAAAAAAAAAAARKO. MAAAAAAAAARKO.

 

Hahahahahaha. VRH. biggrin.gif

Edited by ArsMoriendi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimpi ima nove jebačke plesne pokrete, i to pohvaljujem. biggrin.gif Ni Elvis ti nije ravan Matija, samo tako nastavi. biggrin.gif

 

Ali apsolutni vrh večeri je bio kad vam se pevač zagubio. Kad je Stimpi krenuo da ga doziva preko mikrofona ja nisam znala da li da budem zabrinuta (možda su ga oteli vanzemaljci, jelte) ili da se cepam. Odlučila sam se za ovo drugo. MAAAAAAAAAAAAARKO. MAAAAAAAAARKO.

 

Hahahahahaha. VRH. biggrin.gif

fala na povalama!!!

 

sto je najveca fora,naso sam ga napolju kako prica sa ribom!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

e a tko si ti ako se sme znati i nemoj molim te sa onim:"to je tajna" & that stuff!!!!

 

pozadaravalac!!!!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, moram pozdravit' moje omiljene malene slatkice...

 

znaci lijepo ste svirali u petak, i gospodin Leshina je mojoj prijateljici dao klavijaturicu... fino... icon_wink.gif

 

pozdrav svima, a posebno "zemljaku" i Medi(ali samo zbog toga sto lijepo svira)... hehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...