Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opusteno burazeru imas jos finale u nedelju 30-og oktobra pa ce tu bit jos bolje! mrred.gif  musik19.gif

aaaaaaaaaaaa,oce to,jos da ce neko doci,pa ljudi,tad je Vital Remains...kako su mogli na taj dan da zakazu svirku?

 

@Zli Meda

S'a je? icon_da.gifviolent.gif

Sto se tice Cokovog vokala....pa,mogao bi jos malo da pusti glas,nije greh urlati iz sveg glasa.....

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaa,oce to,jos da ce neko doci,pa ljudi,tad je Vital Remains...kako su mogli na taj dan da zakazu svirku?

 

@Zli Meda

S'a je? icon_da.gifviolent.gif

Sto se tice Cokovog vokala....pa,mogao bi jos malo da pusti glas,nije greh urlati iz sveg glasa.....

NEEEEEEEEEEE mad.gif

Ne smeju na Vital da rade finale ja hocu na Vital Remains

 

Ma urlacu ja ako mislim da je to potrebno nego lepo rece Milan (basista) da je tonac govno pa te razumem.

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaa,oce to,jos da ce neko doci,pa ljudi,tad je Vital Remains...kako su mogli na taj dan da zakazu svirku?

 

@Zli Meda

S'a je? icon_da.gifviolent.gif

Sto se tice Cokovog vokala....pa,mogao bi jos malo da pusti glas,nije greh urlati iz sveg glasa.....

U pravu si i za jedno i za drugo znaci datumi si totalno sjebani zbog toga na uvek pola publike ne dodje. icon_frown.gif A u pravu si i za coka dobro radi poso al samo jos malko da se izdere to ce mu biti to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SlavoniC-bice,ali kupi mi ti chupa chups lizu. biggreens.gif

Posto vidim da od nekih ovde nikakve vajde. no.gif

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gificon_smile.gif 

ova danasnja omladina...nece Kent ili neke socijalnije lizalice,vec chupa chups.....nemaju postovanja prema malim primanjima (kako kenjamk'o da ja zaradjujem.... laugh.gif ) icon_smile.gificon_da.gif

 

Ali,bice.... dobices jednom chupa chups lizalicu.....for the greater good alkos.gifpivopije.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova danasnja omladina...nece Kent ili neke socijalnije lizalice,vec chupa chups.....nemaju postovanja prema malim primanjima (kako kenjamk'o da ja zaradjujem.... laugh.gif ) icon_smile.gificon_da.gif

 

Ali,bice.... dobices jednom chupa chups lizalicu.....for the greater good alkos.gifpivopije.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

kad smo vec kod chupa chups liza ljubljenih na kojima smo odrasli, nesto ih nema u poslednje vreme??????? icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod chupa chups liza ljubljenih na kojima smo odrasli, nesto ih nema u poslednje vreme??????? icon_mad.gif

Sad se uglavnom prodaju one XXL,a najbolje su od koka-kole i od jabuke.....cupa cups je uvek bio keva u odnosu na ostale icon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se uglavnom prodaju one XXL,a najbolje su od koka-kole i od jabuke.....cupa cups je uvek bio keva u odnosu na ostale icon_smile.gif

Meni je Legenda obecao chupa chups od koka kole.

A ti mi onda kupi tu XXL sa ukusom pola banana,pola cokolada.wub.gif

Kako sam krenula ceo yum ce mi udeliti lize.biggreens.gif

 

PS:Ako je tonac onaj metalac sa plavim ochima i dugom crnom kosom,onda ni ja ne dam da ga dirate. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zasto moja teorija ne pada u vodu...gledala si ih par puta i bavila se njihovim tekstovima,nisi downloadovala jednu pesmu i videla ih na jednoj svirci,nemajuci pojma o cemu pevaju......ja sam pricao o bendovima koji su imali samo jednu svirku,i smatraju da imaju fanove,e,to je razlika...... icon_da.gif

nije toliko bitno ni kako ni sta sviraju (govorim uopste za sve bendove) vec kakvo raspolozenje dignu kod slusalaca, sto ce reci publike. iz toga sledi da, uslovno receno, gore navedeni slusaoci imaju prava da se nazovu FANOVIMA iako su ih mozda i culi po prvi put na svirci. zavisi od definicije reci "FAN", izvedene iz engleskog jezika, sa jednim od znacenja 'obozavalac, navijac'. alkos.gif

 

 

e sad sam se seronja.gif u evotigana.gif .

 

 

poz svima! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije toliko bitno ni kako ni sta sviraju (govorim uopste za sve bendove) vec kakvo raspolozenje dignu kod slusalaca, sto ce reci publike. iz toga sledi da, uslovno receno, gore navedeni slusaoci imaju prava da se nazovu FANOVIMA iako su ih mozda i culi po prvi put na svirci. zavisi od definicije reci "FAN", izvedene iz engleskog jezika, sa jednim od znacenja 'obozavalac, navijac'. alkos.gif

 

 

e sad sam se seronja.gif u evotigana.gif .

 

 

poz svima! biggrin.gif

Ah lepo je kada deca zla idu za nasim stopama brutalnosti. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zasto moja teorija ne pada u vodu...gledala si ih par puta i bavila se njihovim tekstovima,nisi downloadovala jednu pesmu i videla ih na jednoj svirci,nemajuci pojma o cemu pevaju......ja sam pricao o bendovima koji su imali samo jednu svirku,i smatraju da imaju fanove,e,to je razlika...... icon_da.gif

Pa ti onda nisi mene shvatio... jel ti lepo kazem da sam fan oko 9 meseci, sto znaci da sam vec posle prve - druge svirka postala fan! Ne kapiram zasto je to tebi tako neshvatljivo, sigurno ti se desilo bar jednom u zivotu da te je neki bend odmah osvojio, mada se meni to jaaako retko dogadja... a uostalom, ti si rekao da demo bendovi imaju samo ortake a ne fanove i lepo sam ti objasnila zasto nisi u pravu! icon_da.gif

I da ne duzimo pricu, Stormageddonci, vidimo se u finalu! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti mi onda kupi tu XXL sa ukusom pola banana,pola cokolada.wub.gif

hm....videcemo...jednom....te od banane nisam ni video...ili jesam....ko ce znati.... icon_smile.gificon_da.gif

 

@ Kali Yuga

Mi se uopste nismo razumeli...nemam snage da se raspravljam,mozda neki drugi put icon_wink.gif

 

Opet necu moci da dodjem na svirku ako je petog novembra,idem na Wolf's Hunger u Novi Sad...jebiga,ne da mi se da vam opet dodjem na svirku sad.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...