Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Ma CARSKI si to odradio mnogo mi se svidjaju detalji u pozadini stvarno de nadje takve morbidnosti! icon_rockdevil.gif

Heheh,hvala jos jednom.... pivopije.gif

 

Za taj omot sam imao jedno 20ak slika,pa sam ih posle doradjivao i spajao u jednu,i neocekivano brzo sam ga zavrsio,znajuci sebe,mada ja mislim da front ne bi bio front bez te devojcice u kovcegu,a back bez tih ociju koje gledaju sa neba....izgleda tako prokletnicki,tako nesrecno,prosto i sam ne mogu da verujem da sem osmislio takav omot :narcis: (doduse,sestra mi je pomogla u korigovanju,tipa:"to ti nije na sredini,pomeri jos maaalcice desno",hvala Majo icon_smile.gif)

I sam sam zadovoljan kako je ispao,a i drago mi je da su reakcije pozitivne icon_da.gificon_smile.gif

 

@Ketty

 

Za te najlepse zelje ces i dobiti chupa chups zuba.gificon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De si kaca nema te bre dugo na sajtu. pivopije.gif Bogme lepo cemo mi sa ovim omotima i na inostrano trziste Srbija.gifzuba.gif

'De si Miloshe. icon_wink.gif

Evo uchi se,nemam bas puno vremena.tromesechje ce sad. icon_da.gif

 

Ne,stvarno,skroz je omot super...ima bash tu neku dozu umetnickog...

I samo da jos jednom iskazem svoju fascinaciju i veeeliku opsednutost istim:

blink.gifblink.gifblink.gifblink.gif

 

@SlavoniC-biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Imam samo jednu zamerku...mislim da bi ovaj deo koji je korishcen kao pozadina mnooogo bolje izgledao sa prednje strane. icon_da.gif

Tako moze sve da se dozivi kao neka pricha...

Prednji deo(gde ove ochi kao posmatraju devojku ) je pocetak priche,a pozadina kraj.

nije li logicnije da ona prvo pati,pa onda zavrshi u kovchegu? icon_biggrin.gif

Mislim ''lake of dying tears'' savrseno odgovara ovom delu gde je devojka okruzena jezerom i plache...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'De si Miloshe. icon_wink.gif

Ne,stvarno,skroz je omot super...ima bash tu neku dozu umetnickog...

I samo da jos jednom iskazem svoju fascinaciju i veeeliku opsednutost istim:

blink.gifblink.gifblink.gifblink.gif

 

@SlavoniC-biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Imam samo jednu zamerku...mislim da bi ovaj deo koji je korishcen kao pozadina mnooogo bolje izgledao sa prednje strane. icon_da.gif

Tako moze sve da se dozivi kao neka pricha...

Prednji deo(gde ove ochi kao posmatraju devojku ) je pocetak priche,a pozadina kraj.

nije li logicnije da ona prvo pati,pa onda zavrshi u kovchegu? icon_biggrin.gif

Mislim ''lake of dying tears'' savrseno odgovara ovom delu gde je devojka okruzena jezerom i plache...

Vidish...omot ima pricu...

 

Ta devojcica predstavlja svu srecu(a u principu se dete kakrakterise kao sreca) devojke sa zadnje strane omota....kada ona umre,devojka ostaje da ocajava,i ceo njen svet se pretvara u mracnu umirucu mocvaru...a te oci predstavljaju duh te devojcice (to jest njene srece)koja tako zeli da pokaze da je jos uvek sa njom,da je napustila samo u fizickom smislu (to se moze posmatrati iz vise uglova,ako devojcicu posmatramo kao bice,onda je napustio neko ko joj je mnogo znacio,a ako je posmatramo kao srecu,onda je izgubila materijalnu sigurnost,uopste,sredstva za zivot),a da ce joj se kad-tad ukazati,samo da joj treba vremena da preboli....eto vam,Stormageddonci,ideja za konceptualan album putem objasnjenja omota.

 

Mada,moram priznati da svaki put kada pogledam omot,drugacije posmatram njegovu sliku,i svaki put se moze drugacije protumaciti,moje trenutno objasnjenje je odraz mog trenutnog shvatanja te slike.

 

Zadnji deo omota je bas radjen po imenu albuma,sa ciljem da docara album.

A ovim "ima dozu umetnickog" si me kupila na duzi vremenski period icon_smile.gificon_da.gifpivopije.gif

 

Nego,kad cu ja dobiti Stormageddon majicu?

dakle,XXL,dvostrana stampa icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidish...omot ima pricu...

 

Ta devojcica predstavlja svu srecu(a u principu se dete kakrakterise kao sreca) devojke sa zadnje strane omota....kada ona umre,devojka ostaje da ocajava,i ceo njen svet se pretvara u mracnu umirucu mocvaru...a te oci predstavljaju duh te devojcice (to jest njene srece)koja tako zeli da pokaze da je jos uvek sa njom,da je napustila samo u fizickom smislu (to se moze posmatrati iz vise uglova,ako devojcicu posmatramo kao bice,onda je napustio neko ko joj je mnogo znacio,a ako je posmatramo kao srecu,onda je izgubila materijalnu sigurnost,uopste,sredstva za zivot),a da ce joj se kad-tad ukazati,samo da joj treba vremena da preboli....eto vam,Stormageddonci,ideja za konceptualan album putem objasnjenja omota.

 

Mada,moram priznati da svaki put kada pogledam omot,drugacije posmatram njegovu sliku,i svaki put se moze drugacije protumaciti,moje trenutno objasnjenje je odraz mog trenutnog shvatanja te slike.

 

Zadnji deo omota je bas radjen po imenu albuma,sa ciljem da docara album.

A ovim "ima dozu umetnickog" si me kupila na duzi vremenski period icon_smile.gificon_da.gifpivopije.gif

 

Nego,kad cu ja dobiti Stormageddon majicu?

dakle,XXL,dvostrana stampa icon_smile.gif

Svi ce dobiti majci samomoramo da skupimo dosta kandidata da bi poceli novu stampu.Nazalost majce se placaju (vasa majca+200 kinti)jel kad bi svima dali majce racun bi nas izasao oko 10.000-15.000 dinara sto stvarno niko ne moze tek tako da priusti. icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji deo omota je bas radjen po imenu albuma,sa ciljem da docara album.

E,bash zbog toga i kazem da bi zadnji deo mnogo bolje izgledao kao prednji.

malkice je bolje odradjen. icon_da.gif

 

Mogao ako budes imao slobodnog vremena da probas to da uradish,chisto da vidish kako ce da ispadne,cenim da ce i tebi bolje izgledati.

Mada,i ovako sam fascinirana u potpunosti. icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh,hvala jos jednom.... pivopije.gif

 

Za taj omot sam imao jedno 20ak slika,pa sam ih posle doradjivao i spajao u jednu,i neocekivano brzo sam ga zavrsio,znajuci sebe,mada ja mislim da front ne bi bio front bez te devojcice u kovcegu,a back bez tih ociju koje gledaju sa neba....izgleda tako prokletnicki,tako nesrecno,prosto i sam ne mogu da verujem da sem osmislio takav omot :narcis: (doduse,sestra mi je pomogla u korigovanju,tipa:"to ti nije na sredini,pomeri jos maaalcice desno",hvala Majo icon_smile.gif)

I sam sam zadovoljan kako je ispao,a i drago mi je da su reakcije pozitivne icon_da.gificon_smile.gif

 

@Ketty

 

Za te najlepse zelje ces i dobiti chupa chups zuba.gificon_smile.gif

alo! ima i jedne negativne!!!

pa kaze: malo previse je dumerski. ovaj cika cije su oci izgleda kao da je crnac, a crnci mi bas nesto i ne idu sa ovom vrstom muzike. onako najiskrenije. drugo, previse mi to dumerski izgleda! lepo pise: 'beogradski melodic black metal' koliko ja znam uz ovu sintagmu se bas nesto i ne uklapa devojka sa krivim nogama i razmrljanom maskarom. pre bih stavila lika koji se gubi po sumi sa sekirom u ruci. ovako nekako:user posted image

dobro, ne mora BAS ovako... ali, ne znam, nekako mi taj omot ne ide bas uz licnosti iz benda koje znam...... cak bi bolje ispala slika razapete zabe..... nemam je sada u kompu, postovacu je one of these days. istrazuj to jos malo!

 

inace, jedno je sigurno: bas deluje kao omot od albuma! biggrin.gif i svidja mi se sto je crno-beli. respect icon_rockdevil.gif

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

(doduse,sestra mi je pomogla u korigovanju,tipa:"to ti nije na sredini,pomeri jos maaalcice desno",hvala Majo icon_smile.gif)

Nema na cemu biggreens.gif ...

@Goatik...

'cika' cije su oci nije crnac...Zensko je u pitanju,koliko ja vidim...

A slika koju si ti postavila je vise za neki bend tipa manowar...

 

Meni se bas dopada ovaj koji je SlavoniC uradio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,cika je u stvari teta,i to arijevka nordijskog tipa......

 

Omot uopste nije blackerski,ali mi je vokal benda(hahah,Coko,get used to it,niko te u inostranstvu nece zvati Independor icon_smile.gif) rekao da je pesma lake of dying tears drugacija od svega sto su radili....a taj lik iz south parka bi bio odlican za nas omot laugh.gif ....ipak mi sviramo war black biggreens.gif

 

@Ketty

Ne znam,ovaj mi prednji omot nekako vise izgleda kao prednji omot,kada bi zadnji omot bio prednji,onda bi bilo pretrpano...veruj mi,probao sam zuba.gif

 

@Zli Meda

Sta kazete na trade...?vi meni uradite jednu Olujageddon majicu,a ja vama jednu RAW Prosute Iznutrice...to jest RG (stampa je dvostrana,video je Coko majicu,nosio sam je na vasoj svirci,niko nije mogao da provali koji je bend,vuk sa kolovratom na celu icon_smile.gif)....pa nek' je uzme neko od vas icon_smile.gif

 

@Delicious

 

Vaistinu pivopije.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot uopste nije blackerski,ali mi je vokal benda(hahah,Coko,get used to it,niko te u inostranstvu nece zvati Independor ) rekao da je pesma lake of dying tears drugacija od svega sto su radili

Veruj mi okacicu pa cete cuti (jeste da je snimak sa probe).Inace da upoznam neke sa cime ce se suociti onog trenutka kada ja okacim snimak.

Pesma je pretezno u clean vokalima mada ima i dosta nuspojava icon_mrgreen.gif .

Traje citavih 4:11 minuta i nama se mnogo svidela,a sto se tice ostatka benda svideli su im se moji clean vokali (mada uzivo su definitivno bolji nego na snimku jer sniman digitalnim foto aparatom).

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednu cu vam stvar predloziti: nemojte mnogo da se zalecete, kao sto se zalecete! vi jos nista niste uradili! imali ste tek jednu svirku, a vec izdajete live album! iskulirajte malo, kad se sve kockice sloze, onda pocnite da se lozite, i ostalo, ovako rano je vec smesno! ovo je prijateljski savet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednu cu vam stvar predloziti: nemojte mnogo da se zalecete, kao sto se zalecete! vi jos nista niste uradili! imali ste tek jednu svirku, a vec izdajete live album! iskulirajte malo, kad se sve kockice sloze, onda pocnite da se lozite, i ostalo, ovako rano je vec smesno! ovo je prijateljski savet!

o kakvom live-u pricas? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednu cu vam stvar predloziti: nemojte mnogo da se zalecete, kao sto se zalecete! vi jos nista niste uradili! imali ste tek jednu svirku, a vec izdajete live album! iskulirajte malo, kad se sve kockice sloze, onda pocnite da se lozite, i ostalo, ovako rano je vec smesno! ovo je prijateljski savet!

da brate o kom live albumu pricas

 

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

nesto si ti podrko!mislim pobrko!!!

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

zekim se ja malo zuba.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to bio neki fight na probi? icon_smile.gif

ne nego moje neverovatno izdiranje na coka i to zbog moje greske!!!

zajebo sam se oko teksta dok sam pevao refren lake-a i posle odradjene pesme coko mi vikno da ne pevam dobro i onda sam ja poceo da pizdim i da mu se derem kako to nije vazno jer smo na probi a ne na svirci!!!

uglavnom iznerviralo me to sto coko daje toliki znacaj tacno otpevanom tekstu jer on peva sa mnom taj refren,a kada ja pogresno pevam reci on se istripuje i pocne da ispada!!!

ali evo obecavam da cu se iskupiti i odvesti ga na jedno pivce!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...