Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Ja sam uvek u pravu icon_da.gificon_smile.gifpivopije.gif

 

A sto se tice "iskustva" u muzici.....nije bitno koliko godina svirate,vec koliko se trudite...cak nije toliko stvar vezbe,koliko truda....tako da je glupo govoriti da ste iskusni muzicari jer dugo ucite da svirate.....ja sam proteklih godinu i nesto dana minimum 4 sata u fruity loops-u svaki dan,pa i dalje ne mogu da namestim frulu kako mi odgovara (sa produkcijske strane gledano).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sto se tice "iskustva" u muzici.....nije bitno koliko godina svirate,vec koliko se trudite...cak nije toliko stvar vezbe,koliko truda....

Ne slažem se u potpunosti.. Postoje ljudi koji se zaista trude ali jednostavno to nije to, nemaju osećaj za to što radi. Većina današnjih "muzičara" a znam ih previše sviraju par godina, priučeni su, vežbaju kao manijaci, a da li zaista umeju da sviraju.. Neću odgovoriti na ovo jer je to jako individualno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zli Meda - mnogo si samouveren, i ne primas kritike, nego odma' napusis, a to je mnogo lose, pogotovo za tvoje godinice... nos ti je negde daleko u oblacima... stani malo na loptu, osvrni se oko sebe, samo da vidis da si ti jos uvek govance sa gitarom oko vrata, a ne neki satriani, vai ili ne znam ni ja sta! icon_da.gif ne znam vas kao likove, tj, znam samo manju, i on je kralj, ali ono sto vidim ovde je gomila napaljenih tinejdzera koji ce da ostanu tu gde su, bas zbog toga sto su umislili da su ne znam sta (cast pojedincima, necu da vredjam)!

Hvala ti druze puno savetu.Uopste nisam o tome razmisljao na taj nacin.Bio mi je potreban neko da me usmeri ka pravom putu.Pozdrav od govanceta sa gitarom oko vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa....al je neko ambiciozan icon_smile.gif

 

 

 

slazem se sa tobom

ali takva je i vecina bendova, jebi ga

svi kad pocnu uvak se nakurce i prsnu posle nekog vremena

ali i koliko god se cimali na nasim prostorima nikada nece ostvariti cilj

 

 

 

 

 

e sada mrzelo me je da pisem o stormageddonu ali evo prilike

 

ljudi moram vam priznati, iskreno, vase stvari su do jaja

ja licno gotivim melodicne stvari

 

ali(uvek postoji to ali)

ljudi, na svirci zvucite ocajno

stvarno ocajno

klavijature su nadjacale sve

vokal se ne cuje

a gitaru sam jedva uspeo da uhvatim u svemu tome

a to definitivno nije do ozvucenja

potrudite se malo vise

mozete vi dosta da uradite

vi ste tek poceli da se dokazujete

ljudi vam dolaze na svirke zati sto vas poznaju a ne zbog benda

onda kad osvojite publiku svojom muzikom znajte da ste uspeli

 

ajd poz pivopije.gif

Brate imas pravo za tonsko namestanje al meni je gitara bila na maksimumu i retardirani tonac me uvek stisa!!!!!!!!A i zavisi gde si stajao zvuk se svuda prenosi drugacije u onoj budjavoj sali. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slažem se u potpunosti.. Postoje ljudi koji se zaista trude ali jednostavno to nije to, nemaju osećaj za to što radi. Većina današnjih "muzičara" a znam ih previše sviraju par godina, priučeni su, vežbaju kao manijaci, a da li zaista umeju da sviraju.. Neću odgovoriti na ovo jer je to jako individualno.

2006.godine meni ce poceti 9-ta godina sviranja gitare!!!!!!!!!!!!!!Ja idem u jebenu muzicku gimnazijuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!Kao i 4 clana moga benda!!!Tek smo poceli zajedno da sviramo al smo svakim danom sve bolji!

 

Tako da se raspitajte sta bi vam trebalo da se upisete u neku takvu skolu! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006.godine meni ce poceti 9-ta godina sviranja gitare!!!!!!!!!!!!!!Ja idem u jebenu muzicku gimnazijuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!Kao i 4 clana moga benda!!!Tek smo poceli zajedno da sviramo al smo svakim danom sve bolji!

 

Tako da se raspitajte sta bi vam trebalo da se upisete u neku takvu skolu! wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

Pričala sam uopšteno.. Izvini ako si pogrešno razumeo.

 

Konkretno pitala sam šta je to "iskusni muzičar"?

 

Mislim da to nema veze sa time koliko godina ti ideš u muzičku školu.

 

EDIT: Izuzetno loše reaguješ na kritiku, a to samo dokazuje koliko si sujetan kao osoba. Ne valja ti to ukoliko želiš nešto konkretno da postigneš u životu.

Edited by Ewigkeit

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro...brate,kapiram ja da treba uciti i sve to da bi se uslo u muzicku gimnaziju....ja sam zadovoljan sto ucim ovu "obicnu"...iako neki moju gimnaziju nazivaju elitnom laugh.gif

Samo sam rekao da nije u tome stvar..

 

@Ewigkeit

Ali pozrtvovanost cini barem 60 % posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahoo! GeoCities

Yahoo!

 

This page is not available.

We're sorry, but this page is currently unavailable for viewing.

If this site belongs to you, please read this help page for more information and assistance.

 

For general questions see our main help area, or search for other member pages.

Search Yahoo! GeoCities

 

advanced search

Build Your Own Web Site...

With Yahoo! GeoCities, anyone can build a great web site...for free!

Sign Up Now!

Yahoo! GeoCities

Learn more...

 

 

 

Address Book · Alerts · Auctions · Bill Pay · Bookmarks · Briefcase · Broadcast · Calendar · Chat · Classifieds · Clubs · Companion · Experts · Games · Greetings · Home Pages · Invites · Mail · Maps · Member Directory · Messenger · My Yahoo! · News · PayDirect · People Search · Personals · Photos · Shopping · Sports · Stock Quotes · TV · Travel · Weather · Yahooligans · Yellow Pages · more...

 

Copyright © 2001 Yahoo! Inc. All rights reserved.

NOTICE: We collect personal information on this site. To learn more about how we use your information, see our Yahoo Privacy Policy

 

Ne umete ni na net da okacite laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahoo! GeoCities

Yahoo!

 

This page is not available.

We're sorry, but this page is currently unavailable for viewing.

If this site belongs to you, please read this help page for more information and assistance.

 

For general questions see our main help area, or search for other member pages.

Search Yahoo! GeoCities

 

Jebem ti medin komp.

Sad cu ja da okacim sa svog kompa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo teksta za lake:

 

When I walked the path of life

I saw people getting hurt

killng one another with a knife

fighting to survive

 

Is this your way of making world a better place?

Is this how you put yourself in chase?

Why do children have to starve every day.

There is only one way

 

When our dreams and our fears

end in lake of dying tears

everything breaks us down

and long after there's no turning around

 

I saw the one that has fallen and

I wonder why did it all fall down on me

When I'm sentinced to insanity

 

When our dreams and our fears

end in lake of dying tears

everything breaks us down

and long after there's no turning around

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...