Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da kazem da vam je ova nova stvar,Lake of Dying tears,predivna.

Doslo mi da se rasplacem nasred skc-a. icon_smile.gificon_smile.gif

Drugachija je potpuno od ostalih. icon_da.gif

Ovom pesmom i jos par novih koji idu i koje ce ostali ljudi cuti tek na super finalu su dokaz da bend nema NIKAKVA ogranicenja sada cemo sesti i odvaliti guzicu od kreiranja i popravljanja nasih stvari da bi nas ljudi konacno ozbiljno shvatili. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim bukvalno na live album, nego na nacin na koji razmisljate

Ha.Nacin na koji mi razmisljamo je nacin koji niko ne koristi,a vecina bendova i nema pravo da ga koristi.Jer moja ideja je da napredujem i prestizem brze od ostalih jer imam za to mogucnosti i iskustva.Rad ovog benda dokazuje da ako neko moze da postigne nesto sad zasto bi ga ostavljao za sutra.Da li ce se sutra nesto ovde bitno promeniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nego moje neverovatno izdiranje na coka i to zbog moje greske!!!

zajebo sam se oko teksta dok sam pevao refren lake-a i posle odradjene pesme coko mi vikno da ne pevam dobro i onda sam ja poceo da pizdim i da mu se derem kako to nije vazno jer smo na probi a ne na svirci!!!

uglavnom iznerviralo me to sto coko daje toliki znacaj tacno otpevanom tekstu jer on peva sa mnom taj refren,a kada ja pogresno pevam reci on se istripuje i pocne da ispada!!!

ali evo obecavam da cu se iskupiti i odvesti ga na jedno pivce!!!

pivopije.gif

ti...si se IZNERVIRAO....??! blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, klinci, razvalili ste!!!! jedva cekam da pobedite biggrin.gif

e, stvarno, lake of dying tears je dojaja. . . samo jos da je publika malo vise saradjivala...

 

 

anyway, SRECNA NOC VESTICA!!!! mrred.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, klinci, razvalili ste!!!! jedva cekam da pobedite biggrin.gif

e, stvarno, lake of dying tears je dojaja. . . samo jos da je publika malo vise saradjivala...

 

 

anyway, SRECNA NOC VESTICA!!!! mrred.gif

Sinoc bila noc vestica?U majka mu stara! Uzgred fala velika.Ne znam sta reci jedan je melodick black,death,trash,simpho,progressive...STORMAGEDDON

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, klinci, razvalili ste!!!! jedva cekam da pobedite biggrin.gif

e, stvarno, lake of dying tears je dojaja. . . samo jos da je publika malo vise saradjivala...

 

 

anyway, SRECNA NOC VESTICA!!!! mrred.gif

Sinoc bila noc vestica?U majka mu stara! Uzgred fala velika.Ne znam sta reci jedan je melodick black,death,trash,simpho,progressive...STORMAGEDDON pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada sam zavrsio sa sajtom.Nalazi se na adresi

http://www.geocities.com/rain_of_stormageddon/

Na sajtu sve radi sem diskografije koja ce biti u funkciji kada se demo pojai. pivopije.gif

 

Uskoro nadam se da cemo postaviti snimke sa koncerta novog pa da zaokruzimo sve to u jednu celinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes ti i bolje...mada je ovaj sajt nesto najbolje sto si do sada uradio u oblasti web dizajna icon_smile.gif

 

Napravi lepsi banner i stavi istim fontom ono "cjb.net" i sajt ce biti prost,a lepo ce izgledati pivopije.gif

 

e,da,ispravi ovo:

CONCACT:

Coko Dusan (Independor) [email protected]

                                      [email protected]

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, dobar vam site! al stvarno... pivopije.gif

 

samo, ja ne bih bila ja kad ne bih nesto iskritikovala... laugh.gif engleski je mogao da bude malo bolji... ko je pisao?

misim, nista negativno. 'SPELLING THINGS CORRECTLY IS NOT A BLAK METAL ACTIVITY'! mhihi.gif

u svakom slucaju 'kad bih ja znala da napravim dobrani sajt....'

during the war.... laugh.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ja dajem komentar o vasem bendu.

 

Vas bend, moze da pobedi na svakom demo mastersu, samo zato shto dovodite pola bg-a na svirku. To bi mogao i ja koji ne sviram ni jedan instrument, odsviram neku brljotinu, dovedem pola bg-a i osvojim demo masters. Vi cete biti do jaja tek kada pobedite po glasu zirija. icon_mad.gif . Mozda vi niste toliko losi, ali ste me mnogo iznervirali sa dovodjenjem onolike publike.

 

Shto se tice bodoma, bolje svirajte neku blekerijanu (Dimmu Borgir npr.), tu biste bili vec mnogo bolji. Kada ste svirali Angels don't kill, raspali ste se, a + pevach koliko sam chuo nije znao text (mozda se varam u vezi texta). Sve u svemu iz pouzdanih izvora saznao sam da cete svirati Hate Crew Deathroll (ili ste je mozda svirali). Zeleo bih da cujem to, pa mozda i popravih utisak o vama. mad.gif

 

 

Uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...