Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Nego dobih poziv od nekog lika sa ovog sajta http://perso.wanadoo.fr/hauteangevine/metalzone/index.htm

Kaze da je iz francuske i da hoce nas demo da pusta na svojoj metal radio emisiji. icon_mrgreen.gif

 

a bas me interesuje sta je ovo posto nista ne razumem.Vidim da je nesto distribucija pa nek neko,ako zna ovaj jezik,mi preveda ja sam lenj

Viva,

 

Este e-mail será apenas enviado uma vez e destina-se a promover a Aeons of Metal, distribuidora de Metal existente há mais de 8 anos em Portugal com mais de 1000 clientes de Norte a Sul e Arquipélagos. Temos os melhores preços e condições e arranjamos todo o tipo de som dentro do Metal, desde o Black mais Underground ao Power Metal mais comercial, DVD's, CD's, VINIL, Merchandising, etc. Algumas vantagens para todos os clientes Portugueses estão em baixo indicadas:

 

- Excelentes preços

- Rapidez e Profissionalismo no processamento das encomendas e no feedback ao cliente

- Portes GRATUITOS para todo o País a partir de 3 items pedidos

- Portes fixos de 2,00 Eur para 1-2 items sejam eles quais forem (gratuito para 3 ou mais items como indicado na alínea anterior)

- Assistência directa por telefone, MSN ou e-mail

- Seguro anti extravio de encomendas (Se não receberes a tua encomenda devido a extravio nos CTT enviamos-ta de novo sem custos adicionais)

- Acesso a inúmeros títulos dentro da grande abrangência de subgéneros de Metal

- Acesso via Internet ao Arquivo de Novidades, Promoções, Listagens, etc

 

Tudo isto e muito mais fazem da Aeons of Metal a distribuidora de eleição para as vossas compras Online aos melhores preços! Para mais informações ou para aderirem à mailing list façam um reply a este e-mail com as vossas questões! Obrigado,

 

Francisco Alcobia

MSN / E-MAIL : [email protected]

E-MAIL ALTERNATIVO: [email protected]

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada ste svirali Angels don't kill, raspali ste se, a + pevach koliko sam chuo nije znao text (mozda se varam u vezi texta).

 

Ko,Matija? huh.gif

On je znao ok tekst a ja sam samo pevao pozadinski growl na refrenu.

Tako da ne znam na koga mislis

 

Vas bend, moze da pobedi na svakom demo mastersu, samo zato shto dovodite pola bg-a na svirku

Nije bitno koga mi dovodimo,jer niko ne brani drugim bendovima da oni dovode pola bg-a isto.Mislim ja sam mislio da cemo izgubiti od Outlaws zato sto su oni imali golemu publiku.

Ali smo ih dobili.

I sta se bunis Underdeath je prosao takodje u finale.

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage

Ovo je jedan od losijih bendova danasnjice. Mozda ne bi trebali da sviraju nego da se bave konstruktivnijim poslovima kao sto su kopanje, dobrotvorni rad itd... (momci zaboravite ovaj bend nece ni kao sala da prode). pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedan od losijih bendova danasnjice. Mozda ne bi trebali da sviraju nego da se bave konstruktivnijim poslovima kao sto su kopanje, dobrotvorni rad itd... (momci zaboravite ovaj bend nece ni kao sala da prode).

Mrzi me da se ponavljam koliko sam puta ponovio ovo i branio druge bendove ali ajde KAD NAPRAVIS NESTO BOLJE SLOBODNO SE JAVI!!!

 

meni nesto mnogo smrdi kod ovih stranaca,sajt im je ruzan i ne izgledao ozbiljno..bolje proveri...

 

A kakve veze ima ime domena sa time dal' ces ti da se igras sa sajtom?

 

Evo imam i adresu lika

 

Jérôme JOUAUX

RADIO HAUTE ANGEVINE

Emission/Show METAL ZONE

BP 50112

49501 SEGRE CEDEX

FRANCE

Tél: 00.33.06.18.73.06.86

Fax: 00.33.02.41.61.08.15

Mail: [email protected]

 

A sada saqm ukazni pa ne mogu da zavrsim sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedan od losijih bendova danasnjice. Mozda ne bi trebali da sviraju nego da se bave konstruktivnijim poslovima kao sto su kopanje, dobrotvorni rad itd... (momci zaboravite ovaj bend nece ni kao sala da prode). pukeface.gif

Oho!Neki veseli pridoslica prodaje muda za bubrege.

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage

Ja ovde nisam nikog hteo da uvredim niti iznerviram. Ako stavis svoj bend na kritiku drugih ne mozes ocekivati samo da cujes lepe stvari moras cuti i negtivne kritike. Nadam se da cete uzivati u daljem razvoju ovog benda ali mislim da ste mladi da bi bili ozbiljni kao sto se postavljate (ovo je sa moje tacke gledista).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedan od losijih bendova danasnjice. Mozda ne bi trebali da sviraju nego da se bave konstruktivnijim poslovima kao sto su kopanje, dobrotvorni rad itd... (momci zaboravite ovaj bend nece ni kao sala da prode). pukeface.gif

Nemoj tako...ljudi se stvarno trude i danas sam preslusao jednu njihovu pesmu i mogu reci samo da je veoma dobra. Naravno u pitanju je "Moonblood". Za svoje godine su odlicni; mislim da im treba pruziti najiskreniju podrsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji ste bili na prvoj svirci nego na onoj prosle nedelje, ali svejedno niste toliko losi koliko vas ovde vidim pljuju! (mada sto se tice tog zanra, vise preferiram Esgaroth icon_biggrin.gif ) I molim vas, pitajte lika koji je imao Therion majicu Lemuria gde ju je nabavio! Uzdravlje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovde nisam nikog hteo da uvredim niti iznerviram. Ako stavis svoj bend na kritiku drugih ne mozes ocekivati samo da cujes lepe stvari moras cuti i negtivne kritike. Nadam se da cete uzivati u daljem razvoju ovog benda ali mislim da ste mladi da bi bili ozbiljni kao sto se postavljate (ovo je sa moje tacke gledista).

Ah ne znam kolko sam puta objasnjavao da je mladost velika prednost i novina u odnosu na ostale bendove. icon_rolleyes.gificon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušala sam nešto o vama...

 

Ketty mi je rekla da ste ok svirali u SKCu, i žao mi je što

nisam mogla da dodjem.

Ali sam skinula neke vaše snimke icon_cool.gif

 

Na čemu ste to dođavola snimali?? mad.gif Diktafonu??

 

P.S. Kako može bend bez demo snimka da učestvuje

na Demo Mastersu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji ste bili na prvoj svirci nego na onoj prosle nedelje, ali svejedno niste toliko losi koliko vas ovde vidim pljuju! (mada sto se tice tog zanra, vise preferiram Esgaroth icon_biggrin.gif ) I molim vas, pitajte lika koji je imao Therion majicu Lemuria gde ju je nabavio! Uzdravlje! pivopije.gif

SLAVA! pivopije.gif Ma stimpi je nabavio tu majcu u felixu.

 

Nego reci mi sta smo losije uradili na ovoj svirci nego na prosloj?Da bi to popravili na sledecoj svirci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušala sam nešto o vama...

 

Ketty mi je rekla da ste ok svirali u SKCu, i žao mi je što

nisam mogla da dodjem.

Ali sam skinula neke vaše snimke icon_cool.gif

 

Na čemu ste to dođavola snimali?? mad.gif Diktafonu??

 

P.S. Kako može bend bez demo snimka da učestvuje

na Demo Mastersu??

De si milice dobro doslo na ju metal i na nasu temu! pivopije.gif

Ma snimak je extra budjav al sad u nedelju pravimo demo pa ce biti opusteno. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si milice dobro doslo na ju metal i na nasu temu! pivopije.gif

Ma snimak je extra budjav al sad u nedelju pravimo demo pa ce biti opusteno. icon_rockdevil.gif

A ja sam bolestan ponovo!

 

P.S Matija je stalni klavijaturista sada i Esgaroth-u.

Ovo znaci vise zajednickih svirki i zajebancija...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...valjda icon_smile.gif

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da se ponavljam koliko sam puta ponovio ovo i branio druge bendove ali ajde KAD NAPRAVIS NESTO BOLJE SLOBODNO SE JAVI!!!

 

Dobrodosao u moj svet nakon snimanja "Vukova...."...na svakom koraku se nalaze ljudi koji nemaju svoje misljenje......ali,ovo je tek pocetak,ovo ce ti pokrenuti lavinu negativnih komentara.....ali svaka cast liku na iznosenju svog misljenja (ako je zaista njegovo,jer nisam video da je mnogo ljudi pljuvalo po bendu).

 

A i postali ste komercijala brate...udruzili ste se sa jos jednim ne bas toliko underground bendom i sad cete svuda da svirate...pa snimate demo za vikend,pa ce onda spotovi na MTVju i tako dalje no.gif .......zajebavam se momci,samo napred pivopije.gif

 

Ali sad kad kada postajete trazeni treba da pomognete manje etabliranim bendovima tako sto cete da sirite glas o njima (naravno,zamolio bih da to ne radis za bendove u kojima ja sviram,mi pratimo svoj put,i radimo samo sa raw i folk bendovima (nista licno,moramo sami da ispravimo ono sto smo zasrali sa "vukovima") icon_smile.gif),ali bendovima u kojim su ostali clanovi tvog benda bi sada sigurno koristilo malo eksponiranja,zar ne? icon_smile.gif

 

I,jel' da ocekujemo split Stormageddon/Esgaroth icon_smile.gifpivopije.gif

 

Nemam pojma zasto sam pisao ovaj post...valjda sam se smorio...k'o ce ga znati icon_da.gifzuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...