Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podrzavam sve sto valja a ono sto sam cuo sinoc je jebalo kevu!ali dobro moj bend je imao najbolju atmosveru na takmicenju i najvise smo ljudi digli na noge,ali uvezbanost nam nije bila bas sasvim na nivou.Uzgred na finalu ANEX 100%ispada smiler ima neke male sanse sto znaci da nam na super finalu ostajemo mi i underdeath koji su ipak ulozili vise truda i vremena od nas,plus sto imaju vise iskustva. pivopije.gif pa neka bolji pobedi icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta bi sa onim da se namestaju glasovi icon_razz.gif ?

Glasovi koje smo dobili, dobili smo dirktno od nasih fanova svako ko je hteo da glasa za nas poznaje nas rad i dao nam je kartu i rekao za koga da se glasa od ostalih bendova.A i zapitaj se da li bi nam fanovi nekog drugog bend dali kartu? icon_rolleyes.gif Ovo je bilo sve legalno nikog mi ne ostecujemo. pivopije.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

POBEDAAAAAA! pivopije.gif

 

Svaka cast! Znaci otpada mi glava od bangovanja icon_rockdevil.gif Bilo je pakleno! Jedva cekam finale icon_da.gif I spremite jos neku pesmu za svaki slucaj, da ne morate dve puta moonblood ako vam Vlada dozvoli bis mhihi.gif

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

POBEDAAAAAA! pivopije.gif

 

Svaka cast! Znaci otpada mi glava od bangovanja :rockevil: Bilo je pakleno! Jedva cekam finale icon_da.gif I spremite jos neku pesmu za svaki slucaj, da ne morate dve puta moonblood ako vam Vlada dozvoli bis mhihi.gif

Sigurno,mada mislim da mozemo da spremimo Finntroll kao obradu plus Hodocasce da nemoramo stalno isti repertoar da radimo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasovi koje smo dobili, dobili smo dirktno od nasih fanova svako ko je hteo da glasa za nas poznaje nas rad i dao nam je kartu i rekao za koga da se glasa od ostalih bendova.A i zapitaj se da li bi nam fanovi nekog drugog bend dali kartu? rolleyes.gif Ovo je bilo sve legalno nikog mi ne ostecujemo. pivopije.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Ti fanovi mogu jedino da budu vasi ortaci i ortakinje(s obzirom da vam je ovo tek prva svirka),a necete uvek moci da se oslanjate na njihove glasove kao neku garanciju za prolazak dalje.

To je vec po sistemu ko dovuche najvishe ortaka,koji si i ti sam,chini mi se, pljuvao.

Prosto,stiche se utisak kao da je vama jedino stalo do toga da pobedite...

 

 

pokrice vam je to shto ste zvucali sjajno. icon_cool.gif

Ubuduce i malo manje reklame i sve ce biti savrsheno. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti fanovi mogu jedino da budu vasi ortaci i ortakinje(s obzirom da vam je ovo tek prva svirka),a necete uvek moci da se oslanjate na njihove glasove kao neku garanciju za prolazak dalje.

To je vec po sistemu ko dovuche najvishe ortaka,koji si i ti sam,chini mi se, pljuvao.

Prosto,stiche se utisak kao da je vama jedino stalo do toga da pobedite...

 

 

pokrice vam je to shto ste zvucali sjajno. icon_cool.gif

Ubuduce i malo manje reklame i sve ce biti savrsheno. pivopije.gif

Ortaci ne ortaci fanovi su fanovi i svakog dana ih je sve vise meni je stalo samo da ljudi cuju bend koji nije ogranicen nekim bendom ili jednim pravcem i da vide da takve stvari valjaju. e da i sta ti znaci onaj chupa chups u iscekivanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...