Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

Kad neko uvrijedi odličan bend, treba ga vrijeđati. Uostalom, on je izvolio izvaliti da svako ko sluša Bullet a ima više od 16 godina je mentalno bolestan. Ja imam više od 16 godina, volim Bullet, što implicira da me je vrijeđao. An eye for an eye.

dutina,jel ti mene zajebavas?pa care, znas li ti koliko bih ja malih metalskih usiju do sada pocupao po beogradu i okolini da se obazirem na to sta se sve prica za stvari koje ja volim da slusam? i dalje mislim da to ne znaci da treba da vredjas njegovu porodicu.

 

prema tome, iskulirajte svi.

 

btw, protiv slika nemam nista. da je srece, i niking bi slikao svoja grupna tusiranja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno.

Tvoja "sala" je toliko smesna, evo vec smeju se ljudi na 2 strane kolko je dobra provala...

Jel si smisao za humor downloadovao sa istog mesta gde i BFMV albume?

 

Nisam ga uopšte downloadovao, takve stvari su urođene kod normalnih ljudi.

Dobro si to "šala" stavio pod znake navoda, ono što sam ja rekao je istina, iako bi ti htio da je šala. Svega u današnje vrijeme ima, pa i takvih kao ti.

 

@Lex:

 

Nisam mu vrijeđao porodicu. Ona je već dovoljno nesrećna što njega ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exkulirao sam tipa. :bigblue:

pre će biti da je on tebe... :)

 

@obućar - pa, negde si rekao da je suština u tome što bi slušala bend 4 dana i prestala... :) pa realno, svede se na tipa 3 pesme koje bih mogla da slušam, ali... opet ne mislim da je bend loš...

nije metal, e ja baš hoću da slušam ono što metalci ne slušaju :P :P to je sada in :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre će biti da je on tebe... :)

 

@obućar - pa, negde si rekao da je suština u tome što bi slušala bend 4 dana i prestala... :) pa realno, svede se na tipa 3 pesme koje bih mogla da slušam, ali... opet ne mislim da je bend loš...

nije metal, e ja baš hoću da slušam ono što metalci ne slušaju :P :P to je sada in :)

 

Ti bi, kao jedna evropska djevojka širokih shvatanja, i mogućnosti na izvol'te, trebala da znaš da je Bullet mnogo bolji i mnogo više "metal" (izgleda da je ovo metal strašno bitno ljudima na ovom forumu, zbog nekog kurca) od tih emo uzdisača koji su tek 30 sekundi do Marsa, a visoko se kotiraju u tvojim i ne samo tvojim plejlistama.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...