Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

1000 evra?? Pa jesu oni normalni?? Pa toliko su Deathstarsi platili spot koj ije sniman u BGu. Strashno....

 

Anyway, krvavi cova nije onaj lika sa razbijenim nosom vec jedan od likova iz prvog reda koji je bio umazan krvlju! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao mi ortak da je taj bio neki celavi kome ode njokalica :)

Posle ga je na nekoj svirci posle nedelju dve sreo moj ortak i prisao mu sa ovim recima-pazi,nemoj ponovo da razbijes nos.Ovaj "sa nosom karakter" ga je samo pogledao i verovatno nije njemu sredio nos jer je moj drug nosio naocare.Ponovo se izvinjavam zbog krajnje trivijalnih stvari.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjen jos jedan nastup:

 

18. jul - dreDDup u Crvenki u okviru CMOK festa.

 

18. jul - Crvenka - "Izletiste potok"

festival underground zvuka

 

a evo i kompletan spisak ucesnika festivala oba dana:

 

18.jul 2008. god.

============

1. Brickheads – Novi Sad

2. Dark Dawn – Novi Sad

3. dreDDup – Novi Sad

4. Gun Sale – Novi Sad

5. Nevertheless – Zrenjanin

6. Roundabout – Zrenjanin

7. Divert – Požarevac

8. Oskar Tomas – Beograd

9. Pop Ups – Sombor

10. U-ta-ta – Smederevska Palanka

11. Memento – Beograd

12. Black George – Topola

 

19. jul 2008. god.

============

1.Reflections of Internal Rain – Novi Sad

2. Sirius – Novi Sad

3. Switch – Novi Sad

4. Aliansa – Bačka Palanka

5. Magma – Beograd

6. Intonic – Omiš (Hrvatska)

7. KOH – Karlovac (Hrvatska)

8. Forever Storm – Kragujevac

9. Change – Apatin

10. Bitange – Niš

11. Styptic – Niš

12. Pain in the ass – Jevnica (Slovenija)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway, pored ove lepe vesti evo jos jedna zanimljivost. Fabryka Industrial Rock magazine je uradio intervju sa nama, a interview mozete procitati na sledecem linku. Inace - intervju su vodili Marco iz benda OhGr i NINa:

 

http://www.fabryka.darknation.eu/php-files...?article_id=242

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci iscimamo se do Crvenke - posto niko od nas nema auto a kao festival ne placa putni trosak na vozne i busne karte nego iskljucivo na benzin i kilometrazu - iznajmismo kombi i stigosmo tamo u 17h, da bi nam prvo rekli da pored toga sto se sviraju samo dve pesme (sto smo znali) u minutazu od 15min se uracunava i momenat kada muzicar kroci na binu sa opremom - a naravno 5 min nije dovoljno ni da raspakujemo svu opremu a ne da je povezhemo. Posle toga me lik iz zirija napao i rekao nesto tipa "Kurac su svi bendovi koji pevaju na engleskom." ??? Onda ukapiramo da smo dobili manje para za put nego sto smo ocekivali, da nemamo cugu na festivalu a da tamo kao ucesnici

imamo pravo na besplatne masne ljute kobasice i lepinju. Posle toga cekamo koncert i slusamo neki old-timer 70's cover band koji svira Hendrixa i AcDc sat vremena. Kad je dosao red da prvi bend nastupi pocela mala kisica (ali bukvalno onaj prolazni pljusak koji se zavrsio za nekih 10-tak minuta) - no, to je bilo dovoljno da ziri otkaze kompletan festival i prenese 12 bendova za sutra kada ce ukupno nastupiti 24 sa sve po jednom pesmom. Dobili smo sator u kampu, ali posto je kisa fino nakvasila zemlju i stvorila blato, rekoh pali kuci. Sutradan nam svejedno ne bi platili dodatni putni trosak a zbog jedne pesme jednostavno ne vredi toliko cimanje. Sada mi malo smesno kad znam da su bendovi dosli iz Slovenije i Hrvatske da bi svirali jednu pesmu.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, jedino sto je dobro je sto je Crvenka na 60km od NSa, pa nije bilo toliko strasno. Najgori uzas smo imali 2002. godine kad smo isli na cuvenu Obrenovacku gitarijadu. Mi smo nastupali drugi dan - prvi dan nastupali nasi drugari Mad Mouse Tribe i javili kako je sve brutalno i bina i masa. Mi se spakovali i vozili u raspadnutom Jugu (nas 5 + oprema svima nad glavama i u krilima) nepomicno 150km do Obrenovca da bi nas sacekao organizator bosanac i rekao: "Momci, svirka otkazana. A vi ste ionako ta elektron'ka." Ni putni trosak ni nista, ni izvinjenje. Cak ondaj stav da su oni nama ucinili uslugu sto mi tu sviramo. Bez imalo blama. Zatim smo otisli do kafane na par votki a onda predvece kad smo se otreznili nazad 150km za NS. Rekao sam sebi da dole u Srbiji necemo nastupati dok ne izadju iz tog ExYu tripa i saznaju za jos neke bendove osim Iron Maidena i Alogije.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

DARK:SCENE industrial/noise mini fest

============================

14.08.2008. klub "Danguba" - BEOGRAD

 

Nastupaju:

 

- drrDDup (industrial/crossover - Novi Sad)

- Figurative Theatre (electro/industrial - Niš)

- Erekta (experimental/noise - Beograd)

- Youth A.D. (industrial - Srbobran)

- [C. T. D.] (death industrial/noise - Beograd)

 

ulaz:100 din

 

vidimo se tamo

 

p.s.

ovo ce biti prvi nastup sa novim bubnjarem pa dodjite da nas podrzite! :)

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo i pravog plakata: B)

 

Plakat-SMALL-net.jpg

 

Samo da napomenem! KONCERT CE POCETI RAVNO U 21h posto svirka mora da se zavrsi do 1h a nastupa 5 bendova. dreDDup i Figurative Theatre ce nastupiti prvi.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark : Scene: INDUS+RIAL NOISE miniFEST

==============================

14.avgust, "Danguba" (Beograd):

 

satnica:

 

21:15 - Erekta

22:00 - Youth A.D.

22:45 - [C.T.D.]

23:30 - dreDDup

00:15 - Figurative Theatre & Third I

 

upad:100 din

dodjite da zajedno izgubimo sluh! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...