Jump to content

Nekropolis


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej,Nemanja,sem tog demoa 'ocete li raditi jos nesto?

i mene zanima!!

 

ovo je strava bend...one tri pesme su im odlicne!! icon_da.gif

 

svidja mi se kako u death metalu objedinjuju različite pravce (obrade Death, Pantera, Iron Maiden, Megadeth...) ...jos sa Blazom pivopijom icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e pa Lazo, mogu ti reci da si se solidno zajeb'o. icon_da.gif

Meni je Nekropolis zvucao nikad bolje. Izbor pesama: Crystal Mountain, tri autorske (mislim da su sve sa onog promo diska) i Cowboys from Hell.... mozda mi je bio i najjaca domaca predgrupa. U stvari oni uvek zvuce bolje od drugih, jer imaju jednu gitaru. Svi misle da je to mana, a to je prednost jer se ta jedna gitara tada mnogo bolje cuje osim ako se recimo nesto svira u tercama pa je onda sve nadrkanije u dve (ili vise).

Da ne spominjem onog loodaka na bubnju, stvarno je profi...Blaza mi rece da su imali samo dve probe pre nastupa i lik je sve otprasio kako treba icon_confused.gif (skoro sve, ispao je u jednoj njihovoj stvari, ali se to nije mnogo kontalo).

Sve u svemu: sjajan natup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Nekropolis zvucao nikad bolje. Izbor pesama: Crystal Mountain, tri autorske (mislim da su sve sa onog promo diska) i Cowboys from Hell.... mozda mi je bio i najjaca domaca predgrupa. U stvari oni uvek zvuce bolje od drugih, jer imaju jednu gitaru. Svi misle da je to mana, a to je prednost jer se ta jedna gitara tada mnogo bolje cuje osim ako se recimo nesto svira u tercama pa je onda sve nadrkanije u dve (ili vise).

Da ne spominjem onog loodaka na bubnju, stvarno je profi... Sve u svemu: sjajan natup...

Potpisujem svako slovo napisano pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa Lazo, mogu ti reci da si se solidno zajeb'o. icon_da.gif

Meni je Nekropolis zvucao nikad bolje. Izbor pesama: Crystal Mountain, tri autorske (mislim da su sve sa onog promo diska) i Cowboys from Hell.... mozda mi je bio i najjaca domaca predgrupa. U stvari oni uvek zvuce bolje od drugih

Sve u svemu: sjajan natup...

Pa ne bih bas rekao da je bio najbolja predgrupa. Ne mozes se kititi tudjom slavom. Kada im autorske pesme budu bile poput kristalne planine i kauboja iz pakla onda cu im skinuti kapu. Momci sviraju ok, ali tudje stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Pozdrav svima!

Konacno mogu da objavim da smo nasli bubnjara! Covek se zove Dejan Cetkovic, imali smo tri probe sa njim i do sada smo uradili polovinu nasih pesama kao i neke obrade ("standardne" i one koje sviramo iskljucivo posle 10ak piva pivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpukeface.gif ). Za par nedelja bi trebalo da imamo prvu svirku u ovoj postavi.

 

Cheerz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...