Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

sta oces ti? paka i ja blejimo na netu! sto mora uvek gera da bude, a? zasto nas zapostavljas? zasto nas diskriminises? jel ti mislis da mi nismo dovoljno bitni i dostojni postovanja na ovom portalu? samim tim, nas zivot je beznacajan... pako, otvaraj prozor!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da... ne znam da li ste upoznati ali posto smo postali toliko popularni potpisali smo ugovor sa myspace-om i od septembra 2007. taj sajt ce se zvati MYSPACEEATER...jebiga, monopol, shta cesh!!!!!

 

E da... ne znam da li ste upoznati ali posto smo postali toliko popularni potpisali smo ugovor sa myspace-om i od septembra 2007. taj sajt ce se zvati MYSPACEEATER...jebiga, monopol, shta cesh!!!!!

A da, jos jedna svirka, sviramo kao predgrupa Kolibriju za Prvi Maj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide, lagano ali dobro, danas pauziramo, a juce nije bilo struje u studiju 3 sata (mrtvi Marfi) pa sam snimio samo jednu pesmu, a i malo se zajebavamo poslednja 2 dana pa je opala produktivnost. Inace, ostale su mi jos 4 pesme na basu i to bi trebalo da se zavrsi sutra-prekosutra pa onda dalje gitare. Ma super nam je, ljudi s kojima radimo tamo su extra tako da je i radna i zajebantska atmosfera do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da napravite neki report sa snimanja,pa da to ubacim u zin?

p.s. Ovaj darko se najzad pokrenuo,biće zin uskoro

moram da dodam valjda,znajući nas,niš nije defeintivno.zzz.cipiripiripiripiripiripi

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec nece niko drugi, moram ja. Svirka u Zajecaru je u cetvrtak, 29. ovog mesea, a dan kasnije je ono u domu omladine, pomereno sa 23. na 30. Kako stvari stoje, ako nesto gadno ne iskrsne, mocicu da idem u Zajecar.

 

Nego, uskoro krece snimanje gitara, pa onda napokon JA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da ce pokusati? Taman da mu ogadim rasta pevanje jednom za svagda! Dacu mu malo naseg patentiranog rege King Diamonda! Igracu ja njemu i Jodi po zivcima, ja ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bole kakva to rasta sranja se pominju u kontekstu sa space eaterom i tobom?

 

molim te! saberi se!

 

evo ja cu da zaboravim da sam to prochitao ali iz predostroznosti izbegavaj igora iz krampa (on ima tih nastranih sklonosti ka rege zvuku) pokushavam da ga navedem na stranputicu s tog puta vec par godina... pa dok ne prebrodite te krize identiteta mozda bi bilo dobro da tri puta dnevno uzimate neumerene doze trash-a (starog kova) i pre doruchka jednu malu dozicu turbo folka(to je dobro za imunitet, a i odma ti razjasni zashto se treba drzati metalnih korena)

 

 

a da i obavezno vichi SLAYERRRRR!!!!!!!!! kad god ti se ukaze prilika!

 

 

 

...ccc, rasta...

 

javi se na kontrolu u petak!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djole, Djole, ti ne znas da ja ne volim Slayer? Eeee...

 

To Karlo pravi svakojake aluzije zato sto snimamo kod regeasa (ili kako se vec kaze), a ja nestrpljiv da zapevam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...