Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

e' date='31. 1. 2007, 15:14' post='1294817']

"eskpertskog" :D

 

Sto su mu svi ovi radovi iz '90ih? Cool mu je ovo crno belo, oce tako da vam radi ili kolor?

Nemam pojma. Iskreno nisam ni gelado otkad mu je koji rad. Radice u boji, ne crno-belo. Pitao sam ga za tehnike koje koristi. Meni se najvise svidja bojenje onog zmaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini i to, nije toliko strasno. Osim onih par ispada, snimci su sasvim solidni, inace ih ne bismo ni stavljali. Inace, ti snimci su bolji od live snimka pesme 'Bombs Away' koji je zavrsio na "Demo Express 2/3" kompilaciji. Tamo je vokal preglasan, ostali instrumenti se jedva cuju, dok je na ovim snimcima sve jasno (cak i previse, zato se oni ispadi i cuju) i pevanje je mnogo bolej nego na zvanicnom studijskom demu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, pa dobro, ja sam to vec cuo pre ... vas Nemanja je donosio Marty-ju jednom ... i ono nisam se bas odusevio ... jbg. Crush mi se mnogo vise svidja ... Operaphobia je istripovana ... ali brate to samo helloween ima pravo da radi. Odnosi se na humor. I da bass ... pretpostavljam trzalicom svira tip ... kao da jebeno prdi neko umesto bass gitare ... i da lose se na kraju akcentovao ... rekao si "oprafobiJa".

 

Cisto da se razumemo ja vas ne pljujem zlonamerno, samo vam ukazujem na kreske ...

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, kriv sam, ja sam svirao i snimao sba, jebi ga, nisam imao pojma sta i kako se radi, a odsvirao sam iz prve cisto da ga odsviram, a isto sam radio Crush Kill pa se vidi razlika, a i tu je ziv bubanj za razliku od opere, elem, sledeci snimak ce mi biti jos bolji, to tako ide je l'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, pa dobro, ja sam to vec cuo pre ... vas Nemanja je donosio Marty-ju jednom ... i ono nisam se bas odusevio ... jbg. Crush mi se mnogo vise svidja ... Operaphobia je istripovana ... ali brate to samo helloween ima pravo da radi. Odnosi se na humor. I da bass ... pretpostavljam trzalicom svira tip ... kao da jebeno prdi neko umesto bass gitare ... i da lose se na kraju akcentovao ... rekao si "oprafobiJa".

 

Cisto da se razumemo ja vas ne pljujem zlonamerno, samo vam ukazujem na kreske ...

Za tu "Operaphobiu" su me prozivali najvise zbog gutanaj slova 'E', ali Ameri tako izgovaraju "opera", tj. vise zvuci kao "opra". Zbog toga je Lale dugo mislio da se pesma zove 'Ultraphobia', sto zvuci cak i bolje, ali ne bi imalo mnogo veze sa temom pesme. Ono 'ja' na kraju pesme... fonetika, to "J" se cuje pri pevanju, inace ga u srpskom ne bismo dodavali.

Zasto je samo Helloween-u dozvoljeno da ima zezalice? Imali su ih i drugi bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) pa onda ga naucite da svira :):) ... ali ozbiljno ... :da: brate, zar ne cujes svoj bass ... kao da jebeno prdis u mikrofon ... ili ti je pojacalo tesko govno ili ti nemas sluha ... plus ti si miksovao ... pa kao si mogao da dozviolis da ti se tako cuje gitara ... a ako si to radio u isto vreme kada ste snimali, pa zasto niste zamolili nekog drugog bass-istu da vam to odradi za potrebe snimanja, ili nekog da se bakce sa miksovanjem, ovako ... ali sve pohvale za bubnjara :pivopije:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...