Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Da,apsolutno.GHUA je previse visok.Christ Illusion je mnogo bolji,ali i dalje nedovoljno bassa za mene.Recimo,produkcijski nesto sto meni najvise odgovara jeste "Rise Of Brutality" od Hatebreed-a.Iako,i tu spirim niske barem za +1-2dB.Jebiga kada volem! :D

Za winamp se apsolutno slazem.Cak sam jedno vreme obradjivao starije snimke,pogotovo one iz 80-ih,u Sound Forge-u.Ima dobar eq,i ukoliko ga znas koristiti mozes fino poboljsati zvuk.Mada,prestao sam to da radim,mrzi me vise da gubim vreme na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate, ja kad slusam bilo sta sto je snimljeno, bilo staro, bilo novo, na eq mi stoji full bass & treble, a ono sto je mirko snimio, (ne govorim za ovo sto je karlo pravio, nisam jos cuo), kad ubacim u winamp dobijam prstavost i probijanje usiju, a to nikako nije ono sto zelim da cujem. kako toga nema kod lamb of god-a, npr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jaymz Doofy Neegroothin: Nema veze sa sakovanjem nit je to bitno, u'vatismo se u pricu pa ti iznosis svoju pricu, misljenje i pitanje a mi mrsimo sta i kako :), elem, ajd da za'ebemo jer ovo nema vise veze sa SE pa cemo da nastavimo kad se vidimo.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuh malopre Operaphobiu onako na tenane.Pesma mi ima ubedljivo najbolji text od svih pesama.Sto se muzike tice definitivno Crush Kill Destroy ali Operaphobia je razaracka...vise Operaphobia textova molim...ovo naravno nije omalovazavanje vrednosti drugih textova vec isticanje gorepomenutog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je najgluplji domaci bend posle Alogije i Kraljevskog apartmana. Svirka jos i nekako, na nivou prosecnog srpskog demo benda, znaci 100 puta odsvirani rifovi, bez ideje, ali nije toliko iritirajuca... ali pevanje :puke:! To thrash!? Ja bre imam muzevniji glas! Stvarno ne kapiram sto se ljudi toliko loze na ove glupe bendove sa gey pevanjem...

Edited by she wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Nislijka!

O pozdrav plavi :lol: shta imaa? Ovde ima neko ko te puno pozdrvlja :mhihi::mhihi::mhihi:

 

ovo je najgluplji domaci bend posle Alogije i Kraljevskog apartmana. Svirka jos i nekako, na nivou prosecnog srpskog demo benda, znaci 100 puta odsvirani rifovi, bez ideje, ali nije toliko iritirajuca... ali pevanje :puke:! To thrash!? Ja bre imam muzevniji glas! Stvarno ne kapiram sto se ljudi toliko loze na ove glupe bendove sa gey pevanjem...

a kako bi bilo da odesh ti malo da se zakopash?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je najgluplji domaci bend posle Alogije i Kraljevskog apartmana. Svirka jos i nekako, na nivou prosecnog srpskog demo benda, znaci 100 puta odsvirani rifovi, bez ideje, ali nije toliko iritirajuca... ali pevanje :puke:! To thrash!? Ja bre imam muzevniji glas! Stvarno ne kapiram sto se ljudi toliko loze na ove glupe bendove sa gey pevanjem...

:):):)

Do jaja ... cek ti ces coveku koji ima visok glas da zabranis da peva thrash :):):) e ovo jebe kevu ...

 

 

Alogia jeste govno ( i to kakvo ) power-asko ... ovo je ok band ( ja jedino volim alister od domacih, ali mozda cu i ove poceti da slusam ), nisu super, ali imaju lep vajb ...

 

 

@ RNA :Kako sa sajta, meni daje samo da ih preslusam ... ne i da skinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja ... cek ti ces coveku koji ima visok glas da zabranis da peva thrash e ovo jebe kevu ...

 

ma nemam ja nista protiv visikog glasa u thrashu, Araya, Chuck ili ovaj iz Exodusa su mi skroz ok kada pevaju visoko, mada vise volim growl i pevanje normalnim glasom, kako npr. Hetfilf ili ovaj iz Rage-a, ali ovo mi je totalno bez veze... svirka thrash a pevanje kao Helloween :udri: , samo jos gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...