Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

Dakle Esgaroth sachinjavaju jedni mladi momci impresionirani Black Metalom. Inache jedan od meni omiljenijih bendova, imam sve njihove albume kao i spotove koje su snimili i jedva chekam njihovu sledecu svirku kao ialbum icon_biggrin.gificon_cool.gif . He he zezam se ja naravno, samo tako nastavite momchadijo i bice neshto od vas kad odrastete mrred.gifmrred.gifmrred.gifmusik19.gif

Panda je bio naoružan i pod dejstvom alkohola violent.gifuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle Esgaroth sachinjavaju jedni mladi momci impresionirani Black Metalom. Inache jedan od meni omiljenijih bendova, imam sve njihove albume kao i spotove koje su snimili i jedva chekam njihovu sledecu svirku kao ialbum icon_biggrin.gificon_cool.gif . He he zezam se ja naravno, samo tako nastavite momchadijo i bice neshto od vas kad odrastete mrred.gifmrred.gifmrred.gifmusik19.gif

toliko o medi kao lektoru,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

psycho paradox pravi novi aljbum?

ne seeeeeeeeeri!!!

biggreens.gif

Oni vecj dve,tri godine snimaju taj novi album,jebala ih alogia. Zapostavili su najbolji domacji bend bez konkurencije po meni,al dobro, njihova stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Morgane!!A jel svirate u Smederevu??Nachuh nesto da ne....

Aha, ne...evo juče mi Andrej javio da će tek krajem avgusta doći. Eto, onda će MS fest da bude pre, negde oko 20 septembra.

Baš mi žao za Smederevo, al' šta ću icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ne...evo juče mi Andrej javio da će tek krajem avgusta doći. Eto, onda će MS fest da bude pre, negde oko 20 septembra.

Baš mi žao za Smederevo, al' šta ću icon_sad.gif

Morgane sine, nemoj tugovati, pa lepo vam kaze chovek da mozete da uzajmite nekog bubnjarosha!!!!!!!!! Mislim ima josh extreme bendova koji trenutno stagniraju sa probama a bubnjari su im u BG-u!!!!! Shto ne uzmete bubnjara DAGGERSPAWN-a????????? Mislim ionako svirate 5 pesama, moze da se izvezbate sa njim samo tako!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...