Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako ne sviraju?

 

~

 

Cekaj da vidis kad ožežu Metal Battle!

 

ja sam malo bolestan pa nažalost neću moći da posvedočim o tome kako će obrisati patos ostalim bendovima (i njihovim smrtnim clanovima, ća - pjuni mortals) ...

 

Mare, pa Esgaroth stvarno ne svira. Pogledaj forum ''svirke'' tu je sve objašnjeno. Meni je stvarno žao, ali Andrej i ja dalje nismo mogli da vučemo...

Ovo ne znači da Esgaroth-a nema, čak šta više, ali jedno je sigurno izgleda da ćemo pre snimiti album nego svirati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Teško, čitav album je snimljen u beta varijanti (veliki broj ljudi je već imao prilike da i presluša sve pesme) samo sad čekamo pare od izdavača pa da zakažemo studio. Trebali smo još letos da krenemo al' ti pregovori umeju da potraju.U svakom slučaju na sledećoj kompilaciji Butheriana i CD kompilaciji Milana Popovića posvećenoj domaćoj sceni biće po jedna pesma od Esgaroth-a.Poseti my space u nekoliko narednih dana tu ću postavti dve demo posme sa predstojećeg albuma ''SpellCraft'' i ''Collosal Darkness''.

Odusevljen sam nacisto onim sto sam cuo...sve najbolje, od mene respect i support, pa se nadamo nekoj svirci!!!!...tj. ja se nadam :P
A fala, fala za ovo dobijaš majicu od fankluba ''Might & Magick'' :twisted::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jupi :D

A jel neka svirka u planu?

[/quotkako stvari stoje prva u beogradu biće 20-tog oktobra, mada još nije sasvim potvrđeno na metal sound-u.

ali moguće je da i pre toga krenemo sa svirkama po srbiji, ček da vidimo kako će novi klavijaturista da se uklopi i naravno drugi gitarista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Pit

Pitanje NYX 218 je skroz na mestu.Drugim recima,hocemo li da ih slavimo ili karamo u bulju?Nema izvlacenja!Ili pukovnici ili pokojnici! :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, bre, sta je bilo sa tim vasim albumom za Nocturnal Art Production?! Trebalo je da izadje u martu, sada je maj, a jos uvek nema nista. Jel` smo mi to malo pravili racun bez krcmara? :):):)

Stvarno ne znam ko je ikada spomenuo NAP, jer ta kuca vise nije znacajna, a svela se na jendo do dva izdanja godisnje i to pod Candllight etiketom. Ne printuju vise ni promose...

Mi smo se po nasem starom obicaju zajebavali sa tim izjavama, ali u zajebanciji uvek ima bar pola istine, i zaista jedan norveski izdavac Karisma/dark essence, koji je inace vrlo aktivan (i po meni ekstra) bio je zainteresovan za saradnju zbog predhodno dobre saradnje sa Metal Sound-om. Koliko se secam mene je nekom prilikom kad je smo se culi oko intervjua Morpheous povezao sa njima. Ali, nit smo mi imali vremena, a i njima se sve nesto ispremestalo, tako da je prica sa bendom stavljena u drugi plan, a sa casopisom i TV emisijim u prvi, i tu nema price sta je prioritet.

Ali, ipak, bice Esgaroth-a, bas smo se ovih dana nakanili da snimimo mini izdanje (tu nekih pola sata), ali iskljucivo ce izaci za VOJVODINU izdavacku kucu.

Jbg, svi oni koji su malo nestrpljivi, nek se jos malo strpe, i cuce nove pesme, ali ce sve ostati na studiskom radu, jer se zbog MS nema vremena za sve drugo

Edited by Gospodar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pit

Prvo,receno je da ce Esgaroth u martu 2008.izdati album za jednu norvesku kucu cije ime jos necete objaviti,ali cete se samo zahvaliti Samothu i Morpheusu.Drugo,kada su,posle emisije u kojoj je to receno,pocele da se sire price o izlasku vaseg albuma za Nocturnal Art Production,vi nista niste demantovali.Trece,NAP nikada nije bas izdavao 1000 albuma godisnje,nego je uvek radio ono sto radi i sad,tako da ne znam zasto je ta kuca manje znacajna nego pre,pogotovo ako se ima u vidu da im sad Candlelight radi distribuciju.Cetvrto,mnogo bolje od tebe znam sta je Karisma/Dark Essence;bio sam sa njima u kontaktu i sami su za sebe rekli da su jos uvek prilicno mala kuca,iako imaju nekoliko dobrih bendova.Peto,svako ko se pali na Velju Ilica nema sta da trazi u metalu.SESTO,OBRISI OPET OVAJ POST I SKAKACU TI PO KICMI KAD TE BUDEM SREO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...