Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mislim da jedino ne znaš Đuru, drugog gitaristu, sve ostale znaš. Naravno, ovde još ne računam ko će svirati klavijature to trebamo danas da odlučimo.

Đura ti je inače najvažniji član u Esgaroth-u. Pesme koje snimamamo sredinom decembra su sve njegove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si Morgane kuco stara!

Hoce li biti te proklete elektronike

na novom snimku?

Koliko ja vidim moracemo da radimo

nov intervju :)

Na ovom snimku sigurno ne, ali ko zna u budućnosti. Postoji dosta ideja. Ma nije problem da ponovimo intervju, samo reci kad ti bude odgovaralo.

Kako je kod tebe? Anything new...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko vam svira bass?Cuo sam da vam je celavi izasao.

Ne znam odakle ti to ali jedina promena koja je nastala je na klavijaturama. Imamao novog klavijaturistu i to je to. Naravno, Ivan je u bendu.

Evo i koje će mo pesme svirati na koncertu u petak, 24-tog na Metal Sound-u:

Obrade od Emperora, Dimmu Borgir-a i Satyricon-a kao i dve autrorsek stvari od kojih je jedna nova ''Collosal Darkness''.

Toliko za sad...

Eh, da od 15-17-tog Decembra snimamo mini CD u Smederevu tako da se nadam da će do kraja godine sve biti isproducirano i izmiksovano. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Moze 1 pitanje..? kada ce Ezgaroth imati svirku...I kako se Klaviaturistkinja kali snalazi u bendu..pozz

Da budem iskren ja sam je tek upoznao.

Vlada je trebao neke vreme da je menja, al' se nešto nije pojavio na prošloj probi pa je Andrej (pobesneli bubnjar) nešto poludeo i stvorio fantastično atmosferu. Čuo sam kasnije da se Đura usrao :)

E, ne znaom stvarno za klavijaturistu u Esgaroth-u jer audicija još traje, a ako se uzme da su klavijature vrlo bitan instrument u ovakvom bendu onda moramo da izaberemo pravog čoveka. Ja se ne žurim...

Sad ću da pomenem na 202 demo mastersu da tražimo novog klavijaturistu pa ćemo videti ko će se javiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

djura se usro? sad cju da ga otkinem od zajebavanja !!! :):):)

ma nije toliko al' mu izgleda nije baš bilo priatno. to mi je prenela njegova devojka. Ustvari nikom nije bilo prijatno osim meni koji sam puko od smeha jer se stalno viđam ili čujem sa Andrejom.

Andrej bubnjar ti je glavni čovek u bendu sa mnom

Svirka bi trebala da bude 24.febuara za metals sound mini fest u domu omladine

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...