Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

AHAHAHAHAHAHAHAHA . Kao sto Zakk Wylde kaze : Tolike su mi dlake na guzici da kada se skinem u bokserice ne vidis ih koliko ih dlake prekrivaju biggrin.gif .

 

E update sam moj BLOGG pa pogledajte malo . Imate link u potpisu . Od sada da znate sve sto snimam ili sto planiram bice napisano na bloggeru odsek NEWS tako da ako vas nesto interesuje citajte tamo .

 

pivopije.gifpivopije.gif

icon_rockdevil.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to super...

 

ali cemu one promene ritmova crni sine...???jel ti znas da na 1:47 zvuci potpuno...ali potpuno isto kao aca lukas uzivo... icon_wink.gif  icon_smile.gif

biggrin.gif ma opusteno . Nije ipak lose ali promena ritma je promena osecaja u pesmi i ako je nagla meni se svidja . biggrin.gif ma radicu remix pa ce ona promena da izleti jer hteo sam napraviti nesto specificno a ne nesto obicno kao inace sto mozemo cuti . icon_smile.gif nadam se da ti se svidja

 

hmm biggrin.gif nisam slusao acu lukasa uzivo biggrin.gif ali moguce je , ma ipak to je samo jedan prelaz ko ga sisa biggrin.gif . Ako imas neki komentar ozbiljan pomoce mi veoma jer radim remix i hocu da promenim mane tako da mi treba tvoj odgovor i budi ozbiljan .

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,ovo nije normalno hahaahaahahah laugh.gif

poslusajte ovo big fat buddah

 

 

 

Ovo morate chuti.senzacija godine laugh.giflaugh.gif

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa

Joj majke mi umro sam od smeha . Gde si ovo nasao ? biggrin.gif Covek svira 4 tona 2:29 biggrin.gif . Ni vibrata ni bendinga , nicega biggrin.gif uzas.

 

Svaka cast na ovome

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...