Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Radim ja ne brini...a ti se primash ko muva na lepak...koliko dugo svirash?samo vezhbaj i ne obaziri se na tudje komentare...

 

Chekaj, jel ja nisam u pravu da prvo treba da se savladaju osnovne stvari shto se tiche gitare (tonovi, ritam... za shta ti treba sigurno vishe od pola godine, mozhda i godinu dana), pa tek onda idesh na raznorazne tremole i tako to?

Stani ti meni kazes da treba da naucim neke stvari ??? Pa kako si ti to zakljucio kada si to napisao a nisi ni cuo pesmu ?? Jesi ti mene video tj cuo kako sviram ili nesto da mozes da tvrdis tako nesto ?? Hoces da sviramo , nisam mislio na duel.Ako hoces da pokazes svoj skill mozemo se nekada naci i svirati zajedno . Vidi ovi komentari na forumu , od svih njih evo npr od 100 komentara prihvatim 5 i to su od ljudi koji znaju sta pisu .

Zasto jednostavno ljudi dolaze ovde da se hvale . Ja nikada sebe pohvalio nisam i to drugi trebaju da rade i kada sam rekao hoces da sviramo upucuje na to da se pricom ne postize nista . Svako je muzicar u prici . Mogu sada izvaditi enciklopediju npr napisati milion pametnih sranja koje ce nekome sluziti ali sesti i odsvirati jer sasvim nesto drugo . Jednostavno nije mi jasno , odjednom si se pojavio i napisao

 

" Prvo se valjda nauchi da se svira,jel,a ne shred,vibrato,pinch,i tako to..." . Jesi to meni rekao ???

 

Jednostavno na osnovu cega ti postavljas ovo pitanje i recenica ti nema nikakve logike .

 

PRVO SE VALJDA NAUCI DA SE SVIRA ??? A NE SHRED < VIBRATO>PINCH i tako to ??

Pa sta je Shred ?? Kopanje nosa ?? Vibrato , koristenje vibratora ???Ne spadaju u sviranje ?

Ne znam kakvo ti je ovo pitanje . Kada cujes pesmu napisi zaboga nesto a pre toga nemoj pisati nista . Tacno mi se ne dolazi na forum zbog ljudi koji ovako lete pred rudu . A jebote no.gif

 

 

@Zdravko

joj,ovo vishe nije normalno,majke mi.kao da on nesto zna u gitarskim duelima.nego moci,je li imao ko od vas gitarski duel?ko je prodao dusu djavolu?

 

Sta si mislio povodom ovoga ??

 

( I MOZE I DUEL NARAVNO )

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stani ti meni kazes da treba da naucim neke stvari ??? Pa kako si ti to zakljucio kada si to napisao a nisi ni cuo pesmu ?? Jesi ti mene video tj cuo kako sviram ili nesto da mozes da tvrdis tako nesto ?? Hoces da sviramo , nisam mislio na duel.Ako hoces da pokazes svoj skill mozemo se nekada naci i svirati zajedno . Vidi ovi komentari na forumu , od svih njih evo npr od 100 komentara prihvatim 5 i to su od ljudi koji znaju sta pisu .

Zasto jednostavno ljudi dolaze ovde da se hvale . Ja nikada sebe pohvalio nisam i to drugi trebaju da rade i kada sam rekao hoces da sviramo upucuje na to da se pricom ne postize nista . Svako je muzicar u prici . Mogu sada izvaditi enciklopediju npr napisati milion pametnih sranja koje ce nekome sluziti ali sesti i odsvirati jer sasvim nesto drugo . Jednostavno nije mi jasno , odjednom si se pojavio i napisao

 

" Prvo se valjda nauchi da se svira,jel,a ne shred,vibrato,pinch,i tako to..." . Jesi to meni rekao ???

 

Jednostavno na osnovu cega ti postavljas ovo pitanje i recenica ti nema nikakve logike .

 

PRVO SE VALJDA NAUCI DA SE SVIRA ??? A NE SHRED < VIBRATO>PINCH i tako to ??

Pa sta je Shred ?? Kopanje nosa ?? Vibrato , koristenje vibratora ???Ne spadaju u sviranje ?

Ne znam kakvo ti je ovo pitanje . Kada cujes pesmu napisi zaboga nesto a pre toga nemoj pisati nista . Tacno mi se ne dolazi na forum zbog ljudi koji ovako lete pred rudu . A jebote no.gif

 

 

@Zdravko

joj,ovo vishe nije normalno,majke mi.kao da on nesto zna u gitarskim duelima.nego moci,je li imao ko od vas gitarski duel?ko je prodao dusu djavolu?

 

Sta si mislio povodom ovoga ??

 

( I MOZE I DUEL NARAVNO )

Tachno pochinjesh da me nervirash sa tim velikim slovima i deranjem, znash?

Kad sam rekao da prvo treba da se nauchi da se svira nisam mislio na tebe nego uopshteno...

 

Ja moj "skill" da pokazujem nekom da bi se ja dokazivao???!!!Pa ja podrzhavam svaki blagi pokushaj da se neshto napravi, ma koliko to bilo nezrelo ili tako neshto, bitan je trud...

 

A ono shto ne mogu da podnesem je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tachno pochinjesh da me nervirash sa tim velikim slovima i deranjem, znash?

Kad sam rekao da prvo treba da se nauchi da se svira nisam mislio na tebe nego uopshteno...

 

Ja moj "skill" da pokazujem nekom da bi se ja dokazivao???!!!Pa ja podrzhavam svaki blagi pokushaj da se neshto napravi, ma koliko to bilo nezrelo ili tako neshto, bitan je trud...

 

A ono shto ne mogu da podnesem je

Vidis sada se ti nerviras tako se i ja u trenutku iznerviram kada nesto onako napises.Budi konkretan . Niko i ne kaze da se dokazujes ali ako vec nekoga rusis ili kako da kazem kritikujes pokazi sebe . Nismo se razumeli i to je . Niko se ovde ne dere , velika su slova samo da docaram malo vise sta ne razumem . Svaki trud je vredan i to se slazem . Necemo vise o ovome nesporazum i to je sve .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm sada malo hoces da dominiras ovde ali shvati da si se ubacio neposredno pre zavrsetka razgovora sa odredjenim osobama . Najmrza mi je stvar da se nekom pravdam i pokazujem . Napraotiv tebe mene je dosta ljudi ucilo , dosta drugova i dosta razilcitih tipova ljudi i to mi je jedna velika prednost a pritom i idem u muzicku skolu ucim teoriju . Vidi , da se ovoliko trudis , sviras i vezbas kao ja ovakve stvari bi te nervirale mnogo veruj mi . Vidis ja minimalno sviram 4 sata na dan a nekada znam i do 10 sati svirati i posle toga moram prekinuti jer bude veoma kasno .

 

Gitaru sviram iskljucivo iz ljubavi prema instrumetnu i muzika mi mnogo znaci .

Vidis mozda ti je mana ta sto ne volis da ti niko pokazuje , sto ne volis skole gitara jer veruj mi od dobrog muzicara ili drugara koji dobro odradjuje odredjenu tehniku lepo je i korisno prihvatiti savete jer veoma koriste .

 

Nemoj da budes takav jer ja nista zlo nisam mislio . Necu da niko omalovazava moj radi i trud bez razloga i cinjenica . kao sto rekoh nismo se razumeli i necu da se svadjam jer ovde sam da nekome pomognem i da dobijem pomoc pa ako ti mogu nekako pomoci reci , necemo se vredjati jer to bar meni ne treba .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa otprilike gledao sam ga jedno 5 puta ali ne pricam o necemu bas onakom biggrin.gif . Ipak ja sam looser za onako nesto icon_smile.gif .

 

 

pivopije.gifpivopije.gif

od koga si ga nabavio?samo ga jedan tip ima u brckom,ili si samo gledao duel koji sam ja nikicu dao a ne celi film?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja stvarno nisam imao nameru da se svadjam bilo s kim, veruj mi...

 

Necu da dominiram ovde, koji ti je kurac...hahaha...

 

Volim i ja savete da primam, sve je to ok...

 

Ok je shto puno vezhbash, to je veoma dobro...samo budi uporan(to je ono shto ti govorim sve ovo vreme...)...

 

anyway...

 

Hail old-school!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja stvarno nisam imao nameru da se svadjam bilo s kim, veruj mi...

 

Necu da dominiram ovde, koji ti je kurac...hahaha...

 

Volim i ja savete da primam, sve je to ok...

 

Ok je shto puno vezhbash, to je veoma dobro...samo budi uporan(to je ono shto ti govorim sve ovo vreme...)...

 

anyway...

 

Hail old-school!

icon_smile.gif to hocu da cujem . Vidis kada previse vezbas , vezba vise nije ista ona sto si svirao pre koju godinu . Sada mi je to uzivanje i zato i volim ostati malo duze icon_smile.gif.

 

Hail to you champion icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim vas, prestanite. wallbash.gif

volim ja prepucavanje ako ima neku poentu, ali ovo je toliko dosadno da sam se cak i ja smorio.

 

evo malo da popravimo raspolozenje, moze?

 

user posted image

icon_smile.gif moze . Slazem se icon_smile.gif

 

@Zdravko - DA nazalost sad.gif . Kada je garibski grad imaju na VHS nemaju na cdu . TO samo ovde moze .

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...