Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

hoho:) znachi nije vishe standardna lista:

ona ne chuje bol

drukchije nije moglo

mozhda bash sada

gde se vratjam uvek

-

mislim da bi bilo ok da chujemo neshto novo x))))

 

Pa necesh chuti nishta novo vec te iste pesme ali u studijskoj varijanti... :P mislim da je red da prestanu da pushtaju one demo snimke i da se malo ozbiljnije prezentujemo :da:

 

Kad ce album da se pojavi u prodaji?

 

Pa za prodaju ne znam ali kapiram da ce krenuti jako brzo nakon shto stigne a to bi trebalo da je sam pochetak decembra ali cu javiti chim budem znao.. :pivopije:

 

oce li biti onih kvalitetnih instrumentala

 

Gde? Na radiju ili albumu? i kojih instrumentalA? mi imamo samo jedan ako ne rachunash intro.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mогао би прво да научиш да певаш. :) :)

 

Jedi bre govna ti!! .. :)

 

Pa mislim na albumu.

 

Bice onaj jedan instrumental na albumu :da:

 

 

Samo da izadje taj album pa cu da vam okachim cover.. :pivopije:

 

 

@Kidd - Ma necemo ali jbg da znash kakve su oni sve probleme imali veruj mi da nije chudno shto im toliko treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li ce kada album izadje,postojati ikakva mogucnost da mi,koji nismo iz Bg-a,ili nekog drugog grada gde ce biti u prodaji,direktno mislim na Vranje,nekim putem naruchimo album?

 

Btw,slushala sam vashe gostovanje na 202,bilo je veoma zanimljivo i super,i prelepa je ona pesma sa Shopkom,i kao shto vec rekoh mogli biste nekada,onako chisto u prolazu da svratite i do Vranja... :smile:

Edited by KLETVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li ce kada album izadje,postojati ikakva mogucnost da mi,koji nismo iz Bg-a,ili nekog drugog grada gde ce biti u prodaji,direktno mislim na Vranje,nekim putem naruchimo album?

 

Btw,slushala sam vashe gostovanje na 202,bilo je veoma zanimljivo i super,i prelepa je ona pesma sa Shopkom,i kao shto vec rekoh mogli biste nekada,onako chisto u prolazu da svratite i do Vranja... :smile:

Ma sigurno ce biti nachina za sve da dodju do albuma.. ako nishta drugo i mi iz benda cemo moci da posredujemo tako da ne brini... Shto se Shopke tiche on je moj veliki prijatelj i drago mi je da smo ovo uradili zajedno.. nadam se da ce pesma dobro proci kod ljudi... a za Vranje si chula na radiju.. zaokruzhili smo ga na mapi Srbije i valjda cemo doci uskoro.. :da:

 

Jedva cekam album! :meshuggah:

Svi ga jedva cekamo :rockdevil:

 

Uf, mi ne mozhemo da dochekamo a 90% izlazi u prvoj nedelji decembra :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...