Jump to content

Pisma. ~festival~


Recommended Posts

Pisma.

Festival

 

 

Hej Marineta~

Sedim u polumraku I pishem ti dok josh nisam zaspala.Mrtva sam.

Ceo dan sam neshto jurcala…a prethodnih dana..hmmm.vec cesh pochitati ….

 

Bila sam na festivalu.

 

To je jedan od onih festivala, kada se osecash mnogo usamljeno kada je oko tebe hiljade ljudii su sa nekim…svi su vishe nekih…a ja sam sa sobom.

Znash ono – ja I ja.

Onda opet malo ja I ja.

Festival piva je u pitanju.Zapravo nisam bila u procentima do maksimuma sama.

Bejasmo pivo I ja.Da, uvek dobri prijatelji, izdalo me je onda samo kada sam Kurtu rekla da je zapravo prokleti seronja koga ja svejedno volim ….

Da, tad sam se gadno zajebala.

 

To je bio jedan od onih trenutaka kada sam mrzela festivale, grupna okuljanja,

Gomile isfrustriranih ljudi koju su izvaljivali neke anti-duhovite fore, pili pivo, drali se, urlali, a zapravo tako bih se I ja ponashala da sam ishla grupno.

A zashto sam prokleto bila sama?

Ne znam. Ne znam.

 

To je bio od onih trenutka kada mi nije prijalo da ikoga bude pored mene, a kada mi nije prijalo da budem sama.

Pomogla bih sebi jedino ako bih bila sama a da bude ljudi fizichki oko mene, bez ikakvog verbalnog kontakta.

E, pa vidish- nije mi pomoglo.

Samo me je dodatno sjebalo.

Dodushe – ima jedan detalj…..

Jedan visoki detalj sa rastafarijanskom kapicom I dredovima.

I sa izuzetno lepim shakama…znash ti mene…moj fetish… ruke, shake…Sedela sam ispod jednog drveta, bilo je potpuno mracno…u blizinisu bili ne-tako prljavi javni wc-i…ali doovljno daleko da bih mogla da registrujem njuhom neshto shto ne bih zhelela.

Sedela sam tu.Zamishljeno.Kao I uvek.To je ono stanje.Autobus- stanje.Ne vidim.Ne chujem.Ne registrujem.A svi su oko mene. Prolaze, gaze me, spalicu se, jebu mi kevu jer sam se izvalila na sred puta*shto je svkako netachno, jer sam sedela ispod drveta, ali nema ni veze, mozda se nisu meni obracali, bila sam previshe pogubljena*…onda me opet malo gaze, pa se chak I izvine…

I ko zna shta josh.

A ja I dalje sedim.Onako blago stondirana.Ne ustaje mi se.Prikovana.Chujem iz pozadine zvuk laganih samba-reggae ritmova….moji culni nadrazhaji su to registrovali, I prijalo im je.

U jednom trenutku chujem neku dreku…

- “Zashto jebeno svaki put morash da me izradish zbog kuch….”

Glas je nekako blizhi.

Da.

Dechko se polomio preko moje noge.

-“Izviniiiiiiiiiiiiiiiiii….stvarno” (“Jebo te….mogla sam josh malo da ispruzhim noge.mmm.Sladak je.”)

Pruzhila sam mu ruku da ustane.

-“Ma daj, zajebi!”

Ustao je. I moja ruka ispaljena ostaje da lebdi u vazduhu, kao I malo neprijatnosti koja je lebdela..

-“Hocesh lizalicu?”

Nisam mogla pametnije neshto da smislim.Ok.Dechku sam ponudila lizalicu.Prokletu lizalicu od ukusa NeZnamTiNiJaKog.

Shta je mogao da pomisli.

-“Da. Hvala.”

Uzao mi lizalicu iz ruke I gurnuo u usta kao ja je sasvim normalno uzeti lizalicu iz ruke nekog koga znash 2 I po minuta.

A, da ja sam ga prvo pitala.

 

Bio je potpuno u onom mraku sa onom samba-reggae muzikom savrshen.

Toliko – da je pivo I ono malo poletnog osecanja u meni reagovalo.

Kako smo tu stajali- otprilike … vec chitava 4 I po minuta… gledali se…. I tako.

Imao je dredove.Ali uredne dredove.Rassta kapicu.I piercing na jeziku.

!

Da...Pa proshlo je vishe od pet minuta...a i pivo je radilo iz mene...dodushe, to je samo izgovor...

Dovoljno ti je, znam da ima piercing na jeizku iz pouzdanih izvora zvanih – moj jezik, moja usta, moji zubi, I josh poneki organ … tako .

To je bio trenutak kada sam na festivalu bila fizichki okruzhena gomilom,

Fizichki u kontaktu sa jednim sharmantnim rastamanom.

A psihichki- sa Kurtom.

Posle nekog vremena, otishla sam. Nisam rekla ni rech.

Ma, daj – nisam glumila misterioznost ponovo, prosto sam tako zelela….mozhda je bilo bolje…a nema veze.,Gotovo je. Ne znam kako se zove.Odakle je.Ko je.Sta je.

Znam samo da ima piercing na jeziku.

 

I, da molim te – poshalji mi sledeci put onih bombona josh malo.

 

 

Pozdrav~~~~~

Luna*

 

 

 

 

 

`````````````````````

Ovo je, dakle, iz nekog opusa pisama, znachi kao deo izvadjen...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E 'ocu! violent.gif

 

 

Osim ako nemas lonac sarme pri ruci...  icon_cool.gif  icon_rolleyes.gificon_mrgreen.gif

aaaaaaaaaaaaaa!!!

 

 

evo, imam lonac.....

 

 

prazan...!!!!

 

nema sarme...!

 

 

 

a gde je sarma? sad.gif

 

vojvoda, sve si izeo!!!user posted imageuser posted image

 

sram te bilo!!!user posted image

 

mad.gifmad.gifmad.gif

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...